Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 159

Wątek: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

  1. #31
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

    Bardzo brakuje nam również redaktorów. Osób, które pisałyby newsy o modyfikacjach i które staramy się wspierać, tego jest naprawdę mnóstwo i jest o czym pisać. A nie muszę wspominać, że czasami dostajemy jakieś gry do zrecenzowania, a niektórzy z redaktorów, jeszcze za starej ery, trafiła do znanych serwisów. Może jakiś młody dziennikarz czai się nam na forum, w każdym razie chętnie taką osobę byśmy przywitali w naszym gronie, bo jest bardzo potrzebna (a możliwości sprawdzenia się jest bardzo wiele, recenzje, wywiady, newsy, teksty na tematy związane z historią czy inne, luźno powiązane z okresem historycznym prezentowanym w grach).
    the Sun and the Moon and the end of all time

  2. #32
    Salvo
    Gość

    Re: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

    Gdyby nie mobilny net to z chęcią bym pomógł przy stronie, niestety ponieważ średnio co 1 minutę muszę się ponownie łączyć sprawa się komplikuje :/
    Co do tekstów natomiast chyba mogę pomóc, swego czasu natrzaskałem sporo opisów frakcji itp. do ew, gdzieś je powinienem mieć. Po ponownym zredagowaniu byłyby akurat Do tego zawsze mogę coś nowego napisać, w końcu do października wakacje i dużo czasu

    Dajcie znać, najlepiej na pw czy forma takiej (nie ukrywam, że mocno ograniczonej i nie pierwszej potrzeby) pomocy by się Wam przydała.

  3. #33
    Wujek Imperator Awatar Obi Wan
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    602
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 19 podziękowań w 12 postach

    Re: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

    Pozamiatalem, prosze nie robic juz tutaj balaganu.

  4. #34
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 421
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

    Nowe forum i serwis podoba mi się. Wygląd forum także, jednak wygląd serwisu już nie bardzo, a konkretnie rysunki w tle.

    Jest dość nierównomiernie - 2 postaci z ETW, długi motyw z STW2 i aż 2 duże motywy z MTW2. Gdzie jest NTW i RTW, a przede wszystkim zapowiadany RTW2?

    Wszystko OK, ale jednak powinniście zmienić obrazki w tle, żeby było bardziej równomiernie i dodać NTW i najważniejsze RTW2.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  5. #35
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

    Przecież to wszystko jest...

  6. #36
    voitek
    Gość

    Re: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

    Przecież to KLA, daj mu trochę czasu to może załapie

  7. #37
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 421
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

    Cytat Zamieszczone przez voitek
    Przecież to KLA, daj mu trochę czasu to może załapie
    Załapałem wcześniej niż Ty na to wychodzi. Nie chodzi mi o działy tematyczne, lecz o GŁÓWNĄ STRONĘ na co niestety nie zwróciłeś uwagi. Na głównej jest: huzar (ETW), grenadier (ETW), król (MTW2), samurajowie (STW2), rycerz (MTW2). Nie chodzi już żeby z każdego tytułu były wątki, ale przynajmniej po jednym z powtarzających się części (np. z RTW2 wystarczy i nie trzeba z jedynki). Poprzednia wersja serwisu była bardziej uboga, ale zawierała w górnej grafice wątek z każdej odsłony. Teraz jest trochę chaotycznie. Przynajmniej z RTW2 by się przydała, w końcu to nowa gra.
    P.S. Może się mylę ale mam też wątpliwości przy grafice z ETW w dziale, z tym amerykańskim żołnierzem, czy pochodzi z tej serii, ponieważ nigdy nie widziałem jej w artworkach.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  8. #38
    Podkomorzy Awatar Herod
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 889
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

    Re: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

    Zapewne gdy ten grafik, który najprawdopodobniej słono sobie policzył za znakomite efekty pracy, w tamtej chwili nie miał pod ręką żadnego dobrego artworka z RTW2. Takiego, który nie obniżyłby estetycznie ostatecznego, znakomitego efektu wykreowanego przez resztę.
    W chwili obecnej dobry artwork z RTW2 jest chyba tylko jeden. Wykorzystany już na forum i w jednym z działów serwisu, nie ma go co wpychać w kolejne miejsce.
    Z NTW jest Scots Grey.

    P.S. Może się mylę ale mam też wątpliwości przy grafice z ETW w dziale, z tym amerykańskim żołnierzem, czy pochodzi z tej serii, ponieważ nigdy nie widziałem jej w artworkach.
    Ale jest ładny.


    A serwisu równie ładnego od dawna nie widziałem, więc winszuję twórcą.

  9. #39
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 421
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

    Cytat Zamieszczone przez Herod
    Zapewne gdy ten grafik, który najprawdopodobniej słono sobie policzył za znakomite efekty pracy, w tamtej chwili nie miał pod ręką żadnego dobrego artworka z RTW2. Takiego, który nie obniżyłby estetycznie ostatecznego, znakomitego efektu wykreowanego przez resztę.
    W chwili obecnej dobry artwork z RTW2 jest chyba tylko jeden. Wykorzystany już na forum i w jednym z działów serwisu, nie ma go co wpychać w kolejne miejsce.
    Z NTW jest Scots Grey.

    P.S. Może się mylę ale mam też wątpliwości przy grafice z ETW w dziale, z tym amerykańskim żołnierzem, czy pochodzi z tej serii, ponieważ nigdy nie widziałem jej w artworkach.
    Ale jest ładny.


    A serwisu równie ładnego od dawna nie widziałem, więc winszuję twórcą.
    Ale do zrobienia takiego tła nie trzeba dużo pracy i fachowca, można to zmienić wklejając zamiast rycerza - Cezara, w dosłownie chwilę mając opanowane podstawy Photoshopa. Nie chodzi mi, że kolejne miejsce, nie ma co tak wyliczać, że jest tu to nie ma potrzeby tu, ponieważ tam chodzi o główną więc mógłby być.
    Jak chcecie, może nie być ale byłoby bardziej klimatycznie zwłaszcza przed premierą.
    Jest ładny, ale jeśli to artwork do innej gry?
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  10. #40
    voitek
    Gość

    Re: Propozycje zmian / Pomysły / Usprawnienia

    Chyba lepiej byłoby dać na tło głównej strony motyw z podstrony Rome 2. Będzie dużo ładniej i przejrzyściej, tło zawsze będzie można zmieniać jak wyjdzie dodatek lub inna część.

    To co jest teraz, jest po prostu zbyt chaotyczne

Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Propozycje zmian dla Polskiego Megasubmoda
    By wino in forum Bellum Crucis
    Odpowiedzi: 259
    Ostatni post / autor: 25-02-2015, 14:32
  2. [Shogun 2] Usprawnienia trybu multiplayer
    By Amrod in forum Total War: Shogun 2
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-11-2011, 23:17
  3. USPRAWNIENIA RTW - propozycje?
    By ottoman in forum Rome: Total War
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-05-2010, 17:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •