Zobacz wyniki ankiety: Czy kupie nową cześć serii TW?

Głosujących
100. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak(preorder/w dniu premiery)

    34 34.00%
  • Tak(po potencjalnych łatkach)

    18 18.00%
  • Nie(to nie moja epoka/kolejna powtórka)

    10 10.00%
  • Może(zobacze jak to wyjdzie...)

    31 31.00%
  • Nie wiem...

    7 7.00%
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56

Wątek: Czy kupie TW:Attila?

  1. #51
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Kiedyś napisałem, że kupię na pewno. Zrobię małe, acz ważne dla mnie sprostowanie. Kupię, aczkolwiek nie przed premierą ani w premierę. Nie zrobię tego błędu, Rome II kupiłem przy 13'tym patchu, gdy gra była zbalansowana. Teraz na multi to co drugi gracz robi spam mieczy, bo niby jest to najfajniejsze. Attylę kupię prawdopodobnie miesiąc/dwa po premierze głównie dla Czwartków z Antykiem (bitwy historyczne) i multiplayer.
    Do tej zmiany decyzji przekonali mnie Islamscy Sasanidzi, Falanga Ostrogocka, Królowie Sasów i przeklęci Katafrakci Frankońscy

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #52
    Podczaszy Awatar Henryk5pio
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    686
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 52 podziękowań w 39 postach
    Oddałem swój głos na "może..." i już tłumaczę dla czego. Wychodzę z założenia, że Panowie z Creative Assembly nie palą w pracy żadnego zielska i będą konsekwentni w swych zachowaniach, w związku z tym wydaje mi się logiczne, że enty patch znów znoobi listę budynków (jak 15 w Rome II) i zafunduje nam spam mieczy...

    Sorry Panowie, ale jestem realistą
    A jeśli kupię, to tylko dlatego, aby Wizygotami stworzyć stabilne Królestwo Tuluzy lub Burgundami (o ile będą grywalni) Królestwo Burgundii Ewentualnie - o ile będzie to możliwe - zagram Cesarstwem Wschodnio Rzymskim i nawrócę je na Katolicyzm
    Ostatnio edytowane przez Henryk5pio ; 13-02-2015 o 00:36
    "Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności." - Napoleon Bonaparte

  3. #53
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Henryku, zalecam mniej grania z Arroyo. Z tego co widzę, arroyzm się szerzy wszelkimi drogami, a objawia się to narzekaniem na spam mieczy.
    Ministerstwo Zdrowia Totalwar.org.pl ostrzega!



  4. Użytkownicy którzy uznali post Samick za przydatny:


  5. #54
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Samick, no już nie przesadzajmy Nie lubię po prostu barbarzyńców i preferuję Hellenów ot co

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #55
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Po dzisiejszych zmaganiach stwierdziliśmy że Arroyowi lepiej jednak wychodzi spam mieczy
    Atilli nie kupie bo poczekam na spadek ceny i opinie.
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  7. #56
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ja zamówiłem sobie edycje specjalńa

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •