Zobacz wyniki ankiety: Czy kupie nową cześć serii TW?

Głosujących
100. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak(preorder/w dniu premiery)

    34 34.00%
  • Tak(po potencjalnych łatkach)

    18 18.00%
  • Nie(to nie moja epoka/kolejna powtórka)

    10 10.00%
  • Może(zobacze jak to wyjdzie...)

    31 31.00%
  • Nie wiem...

    7 7.00%
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 56

Wątek: Czy kupie TW:Attila?

  1. #11
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Tak, kupię.
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  2. #12
    Wojski Awatar moochaPL
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    62
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 8 podziękowań w 6 postach
    Pewnie, że kupię, bo w co innego miałbym grać dłużej niż tydzień...?

    A co do jakości produktu to bym się w tym przypadku nie obawiał. Porównując obecnie nam miłościwie panującą cześć z nadchodzącą, to przede wszystkim Romek Dwójka dostawał nowy silnik. Jak to się skończyło każdy wie - 15 patch'y i brak elementów do tej pory charakteryzujących serię (choćby nieszczęsne drzewko rodowe).
    Z prezentacji już wiadomo, że te mają wrócić w Attylii, więc idąc dalej tym tropem, nie wyobrażam sobie aby nowa odsłona zaczynała z niższego pułapu niż aktualna. Będzie dobrze - zobaczycie.

  3. #13
    Łowczy Awatar Saruman555
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    178
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 12 podziękowań w 12 postach
    Prawie na pewno kupie.Ale pewnie 2-3 miesiące poczekam. Zależnie od stanu gry,nowości i oczywiście od tego czy jakąś inną grę nie umieszczę na liście ,,do kupienia" wyżej.Prawdopodobnie też nie będę się śpieszyć z powodu tego ,że na Boże Narodzenie planuje dokupić kilka DLC do Rome 2 i muszę mieć czas je przejść.

  4. #14
    Stolnik Awatar marko1805
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 121 podziękowań w 78 postach
    Na pewno nie kupie po premierze, a czy w ogóle , to zależy od opinii graczy po jakimś miesiącu dwóch od użytkowania. Na zapowiedziach CA czy też recenzentów w ogóle nie bazuje i nie biorę ich pod uwagę. W Rome II z przyjemnością tak naprawdę zagrałem dopiero po roku od ukazanie sie gry( choć i tak uważam iż jest ona "wykastrowna") i to w dodatku grając w DeI a nie w podstawkę. Kupowanie gry dla mnie dlatego, że jest w ulubionej serii jest bezsensem. Po co kupować coś w co pogram kilka, kilkanaście godzin ,a później będzie mi zaśmiecać dysk.
    https://picasaweb.google.com/lh/photo/nozvxNxHhuIVK9-6uWBM2RcxicG_SBK_B29mfu3dapE?feat=directlink

    Si vis pacem, para bellum

    "Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"

  5. #15
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Jasne ze zakupie.Nawet zchrzaniony Attyla moze reprezentowac obecny poziom Rome2.To ze beda bugi jest bardziej niz pewne lecz Barbarian Invasion w nowej szacie graficznej jest zbyt lakomym kaskiem zeby sie tym przejmowac.Zatem zamiast czytac czyjes narzekania i opinie po premierze juz lepiej samemu przetestowac gre


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  6. #16
    Stara Gwardia Awatar Grogmir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 609
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    36
    Otrzymał 68 podziękowań w 40 postach
    Pewnie kupię, choć po cichu liczę na to, że moje intratne stanowisko na orgu zapewni mi darmową kopię.

  7. #17
    Sara Temer
    Gość
    @moochaPL
    Rome II wcale nie dostał nowego silnika, od Empire w TW ciągle jest ten sam silnik. Naprawdę cieszyłbym się, gdyby w końcu CA przerzuciło się na coś nowego.
    Co do nowego TW, poczekam na więcej informacji, wtedy wypowiem się czy kupię

  8. #18
    Cześnik Awatar FireFighter
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach
    Ja na pewno kupie od razu.. (nie uczę się na błędach niestety -.-)

  9. #19
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 203
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 40 podziękowań w 10 postach
    Kupię, mnie się akurat zapowiedziane zmiany całkiem podobają... cena pewnie będzie ~100 zł (oczywiście biorę to z sufitu, w CA na pytanie o cenę riposta była krótka: no release date or price questions, please ), a nie będzie mi się chciało czekać przez rok, żeby sobie zaoszczędzić te 5 dych.

  10. #20
    Podkomorzy Awatar Dagorad
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 877
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 87 podziękowań w 65 postach
    Porównując obecnie nam miłościwie panującą cześć z nadchodzącą, to przede wszystkim Romek Dwójka dostawał nowy silnik.
    Jaki nowy? Z tego co wiem to od Empire ciągle jadą na tym samym. Rzuca mi się to zresztą mocno w oczy jak widzę jak niemrawo i tekturowo idzie jednostkom walka w starciu, klątwa/silnik ciągnąca się od Empire nie pozwala im chyba osiągnąć tego co już kiedyś mieli.

    Prawdopodobnie nie kupię. Zastanawiałem się nad kupnem Shoguna II teraz po promocjach. Otrzymanie na weekend Rome II uświadomiło mi jednak że nie grałbym w tą grę nawet jakby dali mi ją za darmo. Dla mnie nowe twory CA nadal są gorsze od Medka II z modami. Pewne nowinki są fajne ale jest ich raczej niewiele, w innych miejscach moim zdaniem jest wręcz gorzej. Interfejs stał się mniej czytelny, mapa udziwniona itd. Mam wrażenie że to co teraz mi się szczególnie rzuciło w oczy jako wada zostało ściągnięte z serii Cywilizacja, nawet zwyczajne otwarcie informacji o jednostkach zostało zrobione w sposób moim zdaniem "paskudny" i kojarzę że podajże w Civilization IV ten "mechanizm" był podobnie nieczytelny. Oczekiwanie że Attila jako odcinanie kuponów sprawi że gra stanie się dla mnie grywalna nie ma żadnych podstaw więc się nie łudzę.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •