Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Wyróżnienia - dyskusja i pomysły

  1. #1
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Wyróżnienia - dyskusja i pomysły

    Na czacie pojawiła się dyskusja na ten temat, która rokuje wiele dobrego, jeśli się ją utrwali. Liczę na powtórzenie tego co pisaliście.



  2. #2
    Asuryan
    Gość
    Mnie obecny system zadowala, choć niektórzy mogą twierdzić że syty głodnego nie zrozumie.

    Wyjątkowo dałbym jakiś medal dla Kujona333 za pomyślenie o innych Użytkownikach tego forum przy zamówieniu chwilowo darmowego dlc - bo dla mnie nie myślenie tylko o sobie jest w dzisiejszych czasach wyjątkowe.
    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 04-10-2014 o 15:49

  3. #3
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Ja nie wiem czy warto zmieniać system dotychczasowych odznaczeń, poza ewentualnym wymyśleniem jakichś ciekawszych nazw. Dlaczego? Już tłumaczę, userzy aktywni, pomocni, ogólnie lubiani itp. dostają nagrody w postaci rang co roku, po demokratycznym głosowaniu społeczności Więc za swą pozytywną działalność otrzymują swój wymarzony dopisek pod nickiem. Chyba, że dla zwycięzców poszczególnych kategorii można przygotować specjalne medale.
    Te cztery rodzaje odznaczeń, które obecnie są powinni po prostu dostawać użytkownicy od kilku lat działający na rzecz dobra forum, jako większe wyróżnienie niż ranga, którą można dostać za kilka miesięcy obecności na forum i to niekoniecznie jakiejś specjalnie obfitującej w pozytywną aktywnośc objawiającą się w rozwijaniem działów, pisaniem artykułów itp.

    Niech żyje Gwardia!

  4. #4
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 827
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Ja to widzę jako świeży user tak: Na przełomie roku są te plebiscyty i tu userzy mogą dostać wyróżnienie. Ba! Nawet demokratycznie rozdane! (Oprócz oczywiście jednego, zarezerwowanego! Wiadomo dla kogo. To jak z pucharem, 3 razy wygrana i przechodzi na własność!). I dlatego też nie widzę potrzeby do nagradzania masowego. Ale choć kujon lubi mi dogryzać jak mało komu za działalność w Agorze, podzielam zdanie Asuryana. Zresztą ma zaległą nagrodę za zwycięstwo w mundialowym typerze!!

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  5. #5
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Wyjątkowo dałbym jakiś medal dla Kujona333 za pomyślenie o innych Użytkownikach tego forum przy zamówieniu chwilowo darmowego dlc - bo dla mnie nie myślenie tylko o sobie jest w dzisiejszych czasach wyjątkowe.
    Po kliknięciu Wyróżnienia w pasku (http://forum.totalwar.org.pl/awards.php), po prawej stronie są dwie nazwy do wybrania:
    Request Award - poproś/domagaj się medalu dla siebie,
    Recommend Award - przedstaw kogoś do medalu.

    Raz na pewien czas będą rozpatrywane wnioski.



  6. #6
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Ja nie wiem czy warto zmieniać system dotychczasowych odznaczeń, poza ewentualnym wymyśleniem jakichś ciekawszych nazw. Dlaczego? Już tłumaczę, userzy aktywni, pomocni, ogólnie lubiani itp. dostają nagrody w postaci rang co roku, po demokratycznym głosowaniu społeczności Więc za swą pozytywną działalność otrzymują swój wymarzony dopisek pod nickiem. Chyba, że dla zwycięzców poszczególnych kategorii można przygotować specjalne medale.
    Tyle, że ranga to jest jedna i właściwie to nie wiadomo za co kto dostał, ile razy dostał itp. A jak taki Samick wygrywa NF co rok to przydałby się jakiś medal z nazwą nagrody i w którym roku dostał.
    Na twcenter jak dla mnie to fajnie wygląda, a oni chyba też vB używają http://www.twcenter.net/forums/showt...esource-arguin

    I podziękować za dobre słowo pod mym adresem


    Stary nick:kujon333


  7. Użytkownicy którzy uznali post Presidente za przydatny:


  8. #7
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Odkopuję i sugeruję, by Niesmiertelnik otrzymał medal zasłużonego użytkownika za prowadzenie WKA. Jest to bardzo pożyteczna rzecz, której prowadzenie i tak zajmuje ogrom czasu.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. Następujących 6 użytkowników podziękowało Arroyo za ten post:


  10. #8
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Chciałbym powiedzieć, że jest taka zakładka u góry: Wyróżnienia. Tam można zasugerować użyszkodnika do odznaczenia i umotywować to.



  11. #9
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Nadałem Niesmiertelnikowi odznaczenie zasłużonego użytkownika.
    ,,Vae Victis"


  12. Użytkownicy którzy uznali post Polemajos za przydatny:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •