Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 151 do 158 z 158

Wątek: Where West meets with East 3.0 - dyskusja

  1. #151
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    W stabilne mody i Medka mozna grac i kilkaset tur. Grałem około 500 w Bellum Crucis. W kilka innych też zbliżoną ilość tur. Trzeba robić częste zapisy pod różnymi nazwami. Ten mod jest dobry ale w fazie beta został porzucony i niedokończony. Jak pisałem pewne bugi są nie do obejścia. Zagraj sobie w Last Kingdom ze zmianami wino. Fajny niezwykle stabilny i spolszczony mod. Ma temat na forum.

  2. #152
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2017
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    A kolega Wino by się nie podjął ustabilizowania tego moda?Żal mi tego co już tu ugrałem i muza zajebista,a na pewno wiele osób też by się ucieszyło.

  3. #153
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Jakby jakąś kilkuosobową ekipę stworzyć to bym pomógł
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  4. #154
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2017
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Jestem nowy na forum więc tylko zapodaje temat.Nie wiem ile osób sie bawi w modowanie ,dla mnie to temat czary-mary ale dobrze,że jest już jeden chętny.Wy się już troche znacie to wiecie kto co może ,a tego moda poprostu TRZA SKOŃCZYĆ.

  5. #155
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    Może i trzeba, ale ludzie grać chcą, ale pracować nie ma komu, dlatego mod nie skończony
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  6. #156
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2017
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Grałem właśnie w Stainless Steel i ten mod nie dorasta do pięt naszemu WWmwE.Komp produkuje jednostki jak wariat nie wiadomo skąd ,muza kiepska i ogólnie ziębi nie grzeje.Ludzie chcą grać to normalne ale jak ktoś ma wiedze na ten temat(modowania), to może zrobić coś ,żeby zagrać zajebiście przyjemnie.Jak możesz kogoś zachęcić do dokończenia tego dzieła to proszę zrób to i ja cie do tego zachęcam.

  7. #157
    Stolnik Awatar Idill`a (MZ)
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 81 podziękowań w 58 postach
    @LeePaa
    Moderem może zostać każdy, to kwestia cierpliwości, czasu, motywacji i inspiracji. Jeżeli chcesz aby ten projekt został poprawiony, zaktualizowany i ostatecznie w pełni ukończony, to powinieneś większą część wysiłku wziąć na swoje barki, jeżeli w ogóle ktokolwiek będzie zainteresowany współpracą z Tobą. Bo niestety zasoby ludzkie są ograniczone, a bez wkładu własnego raczej nikogo nie skłonisz do tego przedsięwzięcia.

  8. #158
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2017
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    @Idill`a
    To też kwestia wiedzy jaką sie posiada na czas obecny.Zanim ja sie naucze modowania to inni moderzy zrobią całego moda.Nie to cobym się migał od roboty ale dla świeżaka to ponad miare.Ja wiem,że z mojej strony to tylko wygląda tylko na wymaganie ale wszystkim zajawionym na ten temat powinno zależeć tak samo jak mi.Motywuje do dokończenia bo też wiem ,że to nie tylko praca ale też satysfakcja.

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •