Strona 15 z 16 PierwszyPierwszy ... 513141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 158

Wątek: Where West meets with East 3.0 - dyskusja

  1. #141
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    aktualnie 125 ale napotkalem problem z egipcajanmi. papiez oglosil krucjate na jerozolime super ale gdy probowalem ja zdobyc sila przez szturm wywalalo mi bitwe w trakcie wczytywania, byl tam tylko gienek uzylem auto bitwy i przeszlo bez problemu, ale teraz oblegam kakke zamek obok i to samo szturm i w trakcie wczytywania wywala podsylam log bo wydaje mi sie ze zle sa przypisane jakies textruy do egiptu moze cos ty wiecej z tego wyczytasz

  2. #142
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    00:01:16.687 [system.io] [info] open: found data/banners/main_spear.mesh (from: packs/data_0.pack)
    00:01:16.703 [system.io] [info] exists: missing mods/WWmwE_3/data/Banners/textures/faction_variations/egypt/Faction_banner_england.texture
    00:01:16.703 [system.io] [info] exists: missing mods/WWmwE_3/data/Banners/textures/faction_variations/egypt/variations/middle_eastern/Faction_banner_england.texture
    00:01:16.703 [system.io] [info] exists: missing mods/WWmwE_3/data/Banners/textures/variations/middle_eastern/Faction_banner_england.texture
    00:01:16.703 [system.io] [info] exists: missing data/Banners/textures/faction_variations/egypt/Faction_banner_england.texture
    00:01:16.703 [system.io] [info] exists: missing data/Banners/textures/faction_variations/egypt/variations/middle_eastern/Faction_banner_england.texture
    00:01:16.703 [system.io] [info] exists: missing data/Banners/textures/variations/middle_eastern/Faction_banner_england.texture
    00:01:16.718 [system.io] [info] exists: found mods/WWmwE_3/data/Banners/textures/Faction_banner_england.texture (from: D:\Program Files\SEGA\Medieval II Total War)
    00:01:16.718 [system.io] [info] exists: found mods/WWmwE_3/data/Banners/textures/Faction_banner_england.texture (from: D:\Program Files\SEGA\Medieval II Total War)
    00:01:16.718 [system.io] [info] exists: missing mods/WWmwE_3/data/Banners/textures/faction_variations/egypt/Faction_banner_england_trans.texture
    00:01:16.718 [system.io] [info] exists: missing mods/WWmwE_3/data/Banners/textures/faction_variations/egypt/variations/middle_eastern/Faction_banner_england_trans.texture
    00:01:16.718 [system.io] [info] exists: missing mods/WWmwE_3/data/Banners/textures/variations/middle_eastern/Faction_banner_england_trans.texture
    00:01:16.718 [system.io] [info] exists: missing data/Banners/textures/faction_variations/egypt/Faction_banner_england_trans.texture
    00:01:16.718 [system.io] [info] exists: missing data/Banners/textures/faction_variations/egypt/variations/middle_eastern/Faction_banner_england_trans.texture
    00:01:16.718 [system.io] [info] exists: missing data/Banners/textures/variations/middle_eastern/Faction_banner_england_trans.texture
    00:01:16.718 [system.io] [info] exists: found mods/WWmwE_3/data/Banners/textures/Faction_banner_england_trans.texture (from: D:\Program Files\SEGA\Medieval II Total War)
    00:01:16.718 [system.io] [info] exists: found mods/WWmwE_3/data/Banners/textures/Faction_banner_england_trans.texture (from: D:\Program Files\SEGA\Medieval II Total War)
    00:01:16.718 [system.io] [trace] pack close,,data/banners/main_spear.mesh,,,-51473
    00:01:25.781 [system.rpt] [error] Uh oh. This isn't good. No idea why, but exiting now. Sorry pal.

  3. #143
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    no niestety cos z frakcja egiptu jest nie tak wywala mnie przy kazdej bitwie ostatnio

  4. #144
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez MWhiteman Zobacz posta
    no niestety cos z frakcja egiptu jest nie tak wywala mnie przy kazdej bitwie ostatnio

    Słabo się znam na modowaniu medka, skupiałem się tylko na wąskich obszarach dot. sztucznej inteligencji, tak że wiem pewnie tyle co Ty i nie wiem w czym problem. Mógłbyś wrzucić swoje poprawki i napisać co poprawiłeś.

  5. #145
    Cześnik Awatar Cadet3377
    Dołączył
    Sep 2011
    Lokalizacja
    Ostroleka
    Postów
    221
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach
    Witam ja grałem trochę a raczej próbowałem grać, powracałem do tego moda ze 3 razy ale jest nie stabilny wywala non stop
    Szkoda że nie poprawiają go twórcy bo może by był Cacuszkiem wśród modów

  6. #146
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jedynie co zmienilem to co juz dalem czyli te zamki aby mozna je bylo ulepszac wklejalem to wiecej nie zmienialem bo sam zabardzo a tym sie nie znam a szkoda. Rozwiazujac jeden problem stworzylem inny mam prawie 1200 a jakims cudem jerozolima i egipt maja armaty? cos z tymi erami pogmatwane jest. Sadze ze blad z egiptem jest swpowodowany oblezeniami. Gdy dochodiz do walki aby przerwac oblezenie miasta obozu wywala. w otwartym polu problemu nie ma. Szkoda przydal by sie ktos kto sie na tym zna ja czytjac logi i przegldajac pliki nie widze bledu. Ale bede probwal jeszcze przynajmniej czegos nowego sie poucze.

  7. #147
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2013
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Tak sobie ostatnio myślałem, że skoro Medieval Ultra Balanced Mod stał się sukcesem, to może i udałoby się coś zrobić z tym modem? W wersję 2.0 mimo braku bitew grało się naprawdę dobrze, a przede wszystkim bardzo podobała mi się mapka, regionalizacja jednostek i to, że mod był w całości po polsku. 3.0 niestety wyszło nie do końca grywalne, choć ma potencjał i dzięki poprawkom, mógłby ten mod być cudowny.

    P.S Mógłby ktoś wrzucić tego moda na inne hosty? Pobieranie 2 plików z catshare to jest istna mordęga, a drugiej łatki nie można pobrać wcale.

  8. #148
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2017
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Witam
    Wgrałem tego moda i bawiłem się świetnie ,co prawda troche się wkurzałem jak mnie wywalało ale zaciskałem zęby i powtarzałem bitwy ale teraz doszedłem do 230 tury i zmiany epoki i przy przewijaniu tury za każdym razem wywala mnie tzn. jest komunikat,że coś poszło nie tak, ale zauważyłem ,że dzieje się to gdy przewijanie dochodzi do rebeliantów.Widze,że już dawno nikt tu nie zaglądał ale może znajdzie się jakiś moder co ustabilizuje tego moda.Widziałem ,że sporo ludzi moduje ,a tego moda nie wypada nie skończyć.
    Nie wiem czy ma to znaczenie ale patche wgrałem dopiero pod koniec rozgrywki i nie jestem pewny czy dobrze działają.
    Ostatnio edytowane przez LeePaa ; 16-11-2017 o 10:59

  9. #149
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Usuń map.rwm z katalogu base i spróbuj odpalić. Zmień coś w savie rusz agenta i zapisz i próbuj obejść feralną turę. Czasami pomaga chwilowe włączenie toggle_fow. Cofnij sie do wczesniejszego zapisu. Wielokrotnie wykonuj powyższe, może się uda. Niektórych bugów nie da rady obejść. Wątpię by Ktoś chciał poprawki do tego bardzo fajnego moda robić.

  10. #150
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2017
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Zrobiłem wszystko co zaproponowałeś,usunąłem map.rwm i przemieściłem agentów choć nie wszystkich tych którzy stali od dawna w jednym miejscu nie ruszałem,mam ich w sumie ponad 30.Próbowałem z różnymi ustawieniami przewijać chyba z 50 razy za każdym razem to samo.Gdzieś tu wyczytałem ,że tak się dzieje przy zmianie epoki,więc nie wiem czy to już kres tej rozgrywki.Mam autozapis ale cofa mnie on o chyba 50 lat i tracę połowe terytorium,wiec mi sie to nie uśmiecha,a jak znowu przy zmianie epoki mnie zablokuje to już wogóle mnie chyba pochlasta.Tutaj jest ostatni zapis http://ge.tt/9AZESMn2
    Ostatnio edytowane przez LeePaa ; 17-11-2017 o 10:41

Strona 15 z 16 PierwszyPierwszy ... 513141516 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •