Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 61

Wątek: Tabaka

  1. #1
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Śląsk/BB
    Postów
    1 357
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Tabaka

    Witam,

    Czy ktoś na forum snuffa ten magiczny proszek? Jeśli tak to jakie tabaki są wasze ulubione?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 425
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: Tabaka

    Jak byłem młody to się w tym orientowałem i znałem każdą na rynku. Z czasem mi to przeszło.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  3. #3
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Tarnobrzeg
    Postów
    294
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Tabaka

    No szczerze powiedziawszy to wsysam już od dłuższego czasu gdzie popadnie.U mnie w mieście dużego wyboru wśród tabak nie ma, ale te co są wystarczają, a i czasami się na jakiegoś exclusiva zaszaleje hehe.

    Gawith apricot jak dla mnie podstawa, prawdziwy klasyk, klasa sama w sobie, aromat i moc wspaniale współgrają ze sobą .

    Medyk " afrykański " szczególnie miętowy, choć mocnijszy jest "peach" - obecnie moja ulubiona... ahhh ta moc.

    Smakowych, jak ktoś częstuje to wsysnę chodzi mi o cherry i alpine, zbyt "słodkie".

    Ozona pomarańczowa czy malinowa jest genialna, choć są one w pudełkach tylko 5g.

    Spearmint - Fajna, bardzo lubię

    Red bull , mocna mięta, drobno zmielony i suchy, lubię średnio , mocny ale często miewam po nim migreny, tak jak po cherry czy alpinie ( nie wiem czemu)

    Chapman - nie wypowiadam się, takiego shitu jeszcze innego nie wsysałem, nie jeden się po niej porzygał a ja sam wanilie czułem przez 3 dni, a i w orzechowej znalazłem pokaźnej wielkości skorupki

    Doppelaroma - bardzo przyjemne aromaty, ale szybko zapycha nos

    Mydlana i fiołkowa tabaka...hmmm niezapomniane przeżycia heheheh szczególnie po mydlanej

    Ostatnimi czasy Lwia szczypt, anyżówka, bardzo przypasowała memu nosowi.

    Gletscher prise menthol, nie przyjemny aromatem dla początkujących, ale potem można się czegoś w nim dopatrzeć.

    Gawith cola , nie najgorszy, na początek i na szybkiego tyle wymieniłem i tyle pamiętałem, lecz ogólnie zwycięż w mojej hierarchii Gawith Apricot , Za wygląd, smak, cenę, dostępność.

    Zatem skoro już tu jestem, wsysnę. Na zdrowie.

    PS: biała też jest ciekawa choć teoretycznie to nie tabaka
    PS2: Zacząłeś temat a sam swoich opinii nie podałeś

  4. #4
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Śląsk/BB
    Postów
    1 357
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Tabaka

    Zib zgodze się z tobą, ze Chapman to syf, mój kumpel po niej wymiotował i zajeżdza tytoniem chodź Vanilla jest nawet niezła.
    Ja teraz snuffam Stronga Champana i czasem zapale sobie, ale mam zamiar kupić albo RB albo Apricota.

    RB snuffowałem i byłem zachwycony. No cóż to ja ide sobie pociągnąć Chapmana

  5. #5
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Tarnobrzeg
    Postów
    294
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Tabaka

    to chyba dopiero zaczynasz "zabawę" A jakimi metodami siepiesz, zgodzę się wanilia jest najlepsza z chapmanów, ale w porównaniu z innymi ...

  6. #6
    Pampa
    Gość

    Re: Tabaka

    bananowa, nie mogłem się prez cały dzień pozbyć tego zapachu

  7. #7
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Śląsk/BB
    Postów
    1 357
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Tabaka

    Tak, dopiero zaczynam zabawe. Siepie z rączki, lufki(rzadziej, bo mi wszystko do gardła leci) i wczoraj zajarałem w miseczce, ale niefajne uczucie. A ty?

    Zib i mam pytanko do cb. Jaką tabake mi doradzasz - RB, Apricota czy Alpine?

  8. #8
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gdynia
    Postów
    125
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Tabaka

    No proszę, sam kiedyś miałem założyć podobny temat.

    Gawith apricot jak dla mnie podstawa, prawdziwy klasyk, klasa sama w sobie, aromat i moc wspaniale współgrają ze sobą .
    Klasyka - zgodzę się, rzadko jej zażywam (od kumpla ) ale naprawdę smak niezły. Fajna tabakierka

    Ozona pomarańczowa czy malinowa jest genialna, choć są one w pudełkach tylko 5g.
    Moja ulubiona
    Spearmint - Fajna, bardzo lubię
    Zawsze przed biegami interwałowymi z kumplami bierzemy. Taka świeża Moja pierwsza.

    Red bull , mocna mięta, drobno zmielony i suchy, lubię średnio , mocny ale często miewam po nim migreny, tak jak po cherry czy alpinie ( nie wiem czemu)
    Nie przepadam, aromat kiepski, duża moc i chyba tyle ;P

    Snuffam (nie przez jakieś lufki) pół roku, zaczynałem od wspomnianej przez ciebie białej "tabaki". Całkiem dobra ale jak się pojawiła w repertuarze Ozona Orange no to wiadomo

    Kacper z Oblusina [AAR]
    "Cóż jedną matką jaką znasz jest nadzieja... Głupią matkę masz..."

  9. #9
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Śląsk/BB
    Postów
    1 357
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Tabaka

    A jaką tabake mi polecacie kupić, bo dzisiaj zamawiam a niewiem jaką - RB, Apricota czy Alpine? A może ta Ozona Orange, dobra jest?

  10. #10
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Gdynia
    Postów
    125
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Tabaka

    A jaką tabake mi polecacie kupić, bo dzisiaj zamawiam a niewiem jaką - RB, Apricota czy Alpine? A może ta Ozona Orange, dobra jest?
    Jeśli wolisz aromat od mocy to na pewno ozony czy to orange, raspberry czy cherry. Tutaj też wspomniany przez ciebie Apricot. Moc to oczywiście RB i z tego co słyszałem Medyk. Pomiędzy wstawiłbym ozonę spearmint, natomiast Alpiny nie smakowałem ale myślę, że warto byłoby Ci spróbować.

    Kup sobie kilka ze znanych marek i spróbuj. RB ci nie polecam bo to taki standard jest Ale każdy ma swój gust.

    Kacper z Oblusina [AAR]
    "Cóż jedną matką jaką znasz jest nadzieja... Głupią matkę masz..."

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •