Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 112

Wątek: Co miesięczny turniej o tytuł Prefekta Czwartków z Antykiem

  1. #1
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach

    Co miesięczny turniej o tytuł Prefekta Czwartków z Antykiem

    Witajcie

    Co miesiąc - zawsze w drugi Czwartek miesiąca w ramach Czwartku z Antykiem rozgrywany jest turniej o tytuł Prefekta.

    Mamy za sobą już 2 edycje tego turnieju i dwóch Prefektów którzy przeszli do historii Czwartków i okryli swe imiona wieczną chwałą.

    Czas na to aby znów powalczyć o tytuł Prefekta - przed nami III turniej o tytuł Prefekta.


    Zagramy na zasadach Mistrzostw Polski Rome 2 -->http://forum.totalwar.org.pl/showthr...366-Zasady-gry

    Zasady użycia DLC --> http://forum.totalwar.org.pl/showthr...ch-u%C5%BCycia

    Jest to turniej jednodniowy - bez wcześniejszych zapisów.

    Trzeba stawić się w najbliższy Czwartek (tj. 09.10.2014) o godzinie 21:00 na server Teamspeak: netck.pl:1500 lub napisać do mnie wcześniej na steam deklarując chęć wzięcia udziału.

    Komunikacja głosowa lub choćby obecność na Teamspeak jest wymagana - jeżeli ktoś nie wie jak korzystać z teamspeak proszę pisać do mnie.

    Zapraszam wszystkich serdecznie - myśle że jest to ciekawa forma sprawdzenia się przed największymi igrzyskami jakimi będą Mistrzostwa Polski Rome 2 Total War.



    Poniżej kronika chwały turniejów o tytuł Prefekta

    I turniej o tytuł Prefekta:


    II turniej o tytuł Prefekta:




    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  2. #2
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    III Turniej o tytuł Prefekta Czwartków z Antykiem został zakończony!

    Dziękuje wszystkim za wzięcie udziału.

    Całe drzewko wraz z wynikami w poniższym linku:
    http://challonge.com/IIIrurniejprefekta

    Zwycięzca - Prefekt Czwartków z Antykiem:
    [SUNTZU] Wielki Mistrzu

    II miejsce:
    IPL_Arris

    III miejsce:
    ChR_bachus


    Gratulacje! Sygnaturki zostaną dostarczone niebawem.
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  3. #3
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Jako nowy prefekt pragnę podziękować przede wszystkim Mackoffowi, który zaczął organizować te czwartki (tylko wtedy gram w Rome), Waldowi, który mnie na nie zaprosił i Arrisowi od którego się najwięcej nauczyłem. Polecam te eventy każdemu bo zawsze sobie rozmawiamy o różnych strategiach i taktykach, które potem mogą okazać się przydatne.
    Zauważyłem, że to głównie strategia przyczyniła się do mojego zwycięstwa, ponieważ dalej popełniałem błędy spowodowane nieznajomością mechaniki romka, czy dawałem się zaskoczyć. Także jest naprawdę nadzieja na wygranie Mistrzostw Polski dla każdego
    Taka rada na koniec dla wszystkich od głównego sędziego: chłodna kalkulacja i przewidywanie ruchów waszego przeciwnika to najważniejsze rzeczy. A te umiejętności można nabyć poza romkiem, więc nie bójcie się zapisywać, bo może się okazać, że przez przypadek wygracie Teraz żałuję, że jako sędzia nie mogę brać udziału
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. Następujących 2 użytkowników podziękowało Wielki Mistrz Malborka za ten post:


  5. #4
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wielki Mistrz Malborka Zobacz posta
    Jako nowy prefekt pragnę podziękować przede wszystkim Mackoffowi, który zaczął organizować te czwartki (tylko wtedy gram w Rome), Waldowi, który mnie na nie zaprosił i Arrisowi od którego się najwięcej nauczyłem. Polecam te eventy każdemu bo zawsze sobie rozmawiamy o różnych strategiach i taktykach, które potem mogą okazać się przydatne.
    Zauważyłem, że to głównie strategia przyczyniła się do mojego zwycięstwa, ponieważ dalej popełniałem błędy spowodowane nieznajomością mechaniki romka, czy dawałem się zaskoczyć. Także jest naprawdę nadzieja na wygranie Mistrzostw Polski dla każdego
    Taka rada na koniec dla wszystkich od głównego sędziego: chłodna kalkulacja i przewidywanie ruchów waszego przeciwnika to najważniejsze rzeczy. A te umiejętności można nabyć poza romkiem, więc nie bójcie się zapisywać, bo może się okazać, że przez przypadek wygracie Teraz żałuję, że jako sędzia nie mogę brać udziału
    Bardzo ciekawa opinia - dzięki Mistrzu.

    Tak jak zostało to napisane - zapraszamy absolutnie wszystkich do wspólnej gry.

    Same sukcesy i możliwość podszkolenia umiejętności to jedno ale moim zdaniem najbardziej wartościowa i unikalna jest atmosfera na naszych spotkaniach.

    Gramy w gronie przyjaznych osób z poczuciem humoru i czasem warto choćby posiedzieć z nami na TS aby Czwartkowy wieczór był naprawdę udany i relaksujący.

    Zapraszamy.
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  6. #5
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Naprawdę dużo można dowiedzieć się o mechanice, strategiach jak i samych jednostkach czy nacjach. Później pozostaje podnoszenie swoich umiejętności w gronie nowych znajomych.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. Użytkownicy którzy uznali post Ituriel32 za przydatny:


  8. #6
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Napoleon, sztuka wojny i przede wszystkim zdrowy rozsądek połączony z logiką i odrobiną doświadczenia podpowiadało mi co robić. Na przykład w walce z Arrisem, wiedziałem, że coś chowa wiec grałem bardzo ostrożnie ale niewystarczająca znajomość gry nie pozwoliła mi odkryć co konkretnie (w Napoleonie bym sobie zwyczajnie wyliczył przybliżoną wartość armii) wiedziałem też, że muszę ochraniać moich włóczników by mogli blokować katafraktów i pilnować łuczników bo słonie mogły się pojawić znikąd (nie mam pojęcia czy da się ukryć słonie), gdy pojawiły się rydwany musiałem wyrwać moją ostatnią jazdę z walki i skierować ją na rydwany, które wycięły mi w mgnieniu oka 250 ludzi. Jeśli tego bym nie zrobił to moja bitwa mogła się skończyć tak samo jak poprzednia z Mintką - gdzie mając bardzo słabą piechotę wiedziałem, że muszę polegać na mojej kawalerii, której nie było zbyt wiele i nie była tak mocna jak Arrisa, ale związanie włóczników przeciwnika moim motłochem, który bardzo szybko się poddawał pozwoliło moim katafraktom na kilka szarż godnych husarii. Paradoksalnie mecz ćwierćfinałowy był najtrudniejszy i wygrałem go dosłownie o włos i dzięki łutowi szczęścia - udało mi się w końcowej fazie bitwy zabić generała kaszanki dzięki czemu uciekły mu 4 jednostki niedobitych łuczników (nie mam pojęcia ile mieli amunicji ale mieli masę) i ten mecz również wygrałem dzięki taktyce zasłyszanej gdzieś na czwartkach ale utkwiła mi ona w pamięci dzięki legvanowi, który spektakularnie ją zawalił na jednym ze swoich filmików

    Jeśli się uda to na sobotę przygotuję z legvanem relację tego turnieju, dlatego jeśli macie powtórki ze swoich bitew to proszę, wyślijcie mi je za pomocą speedyshare.com
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Wielki Mistrz Malborka za przydatny:


  10. #7
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach
    Jeśli komuś to pomoże przełamać się aby dołączyć do gry to w Rome2 gram krótko w czego konsekwencji jestem ultra nobem ale dzięki Antykowi wbiłem na poziom "nub".

  11. Użytkownicy którzy uznali post Wald za przydatny:


  12. #8
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez LVEX_mackoff Zobacz posta
    Same sukcesy i możliwość podszkolenia umiejętności to jedno ale moim zdaniem najbardziej wartościowa i unikalna jest atmosfera na naszych spotkaniach.

    Gramy w gronie przyjaznych osób z poczuciem humoru i czasem warto choćby posiedzieć z nami na TS aby Czwartkowy wieczór był naprawdę udany i relaksujący.

    Zapraszamy.
    Zapomniałeś wspomnieć, że żeby mieć udany wieczór z nami niezbędny jest kubek kakao. A zwycięzca jutrzejszego turnieju w Napoleonie będzie najszczęśliwszy na świece ze swoją beczką
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  13. #9
    Sara Temer
    Gość
    Oto jak wyglądała droga do zwycięstwa Wielkiego Mistrza





  14. Użytkownicy którzy uznali post Sara Temer za przydatny:


  15. #10
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Te kreski na ć i ó to przeciniki! Wasze całe życie było kłamstwem!
    W drugiej bitwie masz screen z pierwszej
    Jeśli pozostali uczestnicy mają powtórki ze swoich bitew to proszę o ich przesłanie do mnie przez steam za pomocą speedyshare.com
    Ostatnio edytowane przez Wielki Mistrz Malborka ; 12-10-2014 o 00:03
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •