Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Tabela grupy H

  1. #1
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Tabela grupy H

    Zawodnicy walczący w grupie H:
    1. [ChR]AAAron http://steamcommunity.com/profiles/76561198024068922
    Wykorzystane nacje: Egipt, Ateny, Epir, Pont, Seleucydzi, Rzym, Arwernowie, Macedonia, Sparta
    2. IPL{Rycerz}Orku http://steamcommunity.com/profiles/76561198013666706
    Wykorzystane nacje: Macedonia, Armenia, Baktria, Pont, Rzym, Partia, Sparta, Kartagina, Ardiajowie, Luzytanie
    3. [ChR]Bachus81 http://steamcommunity.com/profiles/76561198006936899
    Wykorzystane nacje: Partia, Macedonia, Epir, Syrakuzy, Seleucydzi, Kartagina, Sparta, Pont, Rzym
    4. Ituriel32 http://steamcommunity.com/profiles/76561198022677452
    Wykorzystane nacje: Baktria, Getowie, Rzym, Bojowie, Epir, Syrakuzy, Ateny, Macedonia, Seleucydzi, Partia
    5. IPL{Rycerz}Volv http://steamcommunity.com/profiles/76561197998184765
    Wykorzystane nacje: Ateny, Kartagina, Rzym, Egipt, Armenia, Epir, Macedonia, Sparta, Nerwiowie, Bojowie
    6. {{B-S}}Zibi http://steamcommunity.com/profiles/76561198007194801/
    Wykorzystane nacje: Arwernowie, Ateny, Baktria, Egipt, Pont, Seleucydzi, Rzym, Epir, Kartagina, Macedonia

    Macie czas na rozegranie meczy do 26 października
    Gracze z tego samego klanu muszą rozegrać mecz między sobą jako pierwszy

    Zwycięstwo - 4pkt
    Remis - 2pkt
    Porażka - 1pkt
    Nierozegranie meczu - 0pkt

    Zawodnik Rozegrane mecze Zwycięstwa Remisy Porażki Punkty
    [ChR]AAAron 5 2 1 2 12
    IPL{Rycerz}Orku 5 0 4 1 9
    [ChR]Bachus81 5 1 2 2 10 (-1)
    Ituriel32
    5 2 3 0 14
    IPL{Rycerz}Volv 5 0 2 3 7
    {{B-S}}Zibi
    5 3 2 0 16
    Ostatnio edytowane przez mackoff ; 28-10-2014 o 00:47
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #2
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Nacje wykorzystane: Selki, Partia, Ateny, Macedonia, Epir, Syrakuzy, Rzym, Bojowie, Baktria i Getowie.

    To mam czas we wtorek, piątek 20-23, sobotę 18-23 i niedzielę 15-23 (przerwa gdzieś koło 18-19)

    W pozostałe dni poniedziałek, środę jest dużo trudniej dostępny.
    Czwartek przed antykiem. (19,30-21)

    Hehe 3 mecze na Kartaginę.
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 25-10-2014 o 19:36

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  3. #3
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Chciałbym zgłosić gracza Volv, który zachowuje się nie sportowo.
    - Brak odzewu na steam i forum, gdzie mieliśmy mieliśmy się umawiać na mecze.
    - zmiana niku ze stema na "El Volvo" na kilka dni co utrudniało znalezienie go. Dlatego prosiłem o dodanie mnie do znajomych po przez forum, czego jeszcze nie zrobił.
    - Zwlekanie z meczem klanowym z graczem Orku, który miał być rozegrany jako 1 z dwóch pierwszych (obok meczu Chorągwi). Ja czekałem z graniem meczy na tamte 2 wyniki, i swój pierwszy z graczem Zibim zagraliśmy mniej więcej równolegle do meczu Chorągwi.
    - Czekanie na zużycie przez pozostałych graczy dobrych nacji, dzięki czemu będzie mieć wyraźną przewagę. Znajomość sytuacji punktowej w grupie to raz, a dwa przewaga przy wyborze nacji których będzie mieć więcej.

    Ja kończę fazę grupowa najpóźniej w sobotę, z graczem Aaaronem (przyjął zaproszenie do znajomych już jakiś czas temu) umówiony jestem na piątek lub sobotę.
    I nie chciałbym dostać walkowera za mecz z Volvem który obudzi się w niedziele. Nie chciałbym też zostać ukarany za aktywność i terminowe rozgrywanie meczy, kiedy inny gracz specjalnie zwleka.
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 22-10-2014 o 07:58

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #4
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Prosiłbym grono sędziowskie o wyznaczenie terminu bitwy i hostawaniem jej, miedzy mną i graczem Volv.

    Jestem dostępny w czwartek 19-21 (później jest antyk), piątek 19-22:30, sobota 18-22:30.

    Ja wybieram pierwszy nację bo liczy się pod jakim jesteśmy zapisani na forum? Bez oznaczeń klanowych?

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. #5
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Sędziowie są świadomi takich sytuacji, ponieważ wszystko na bieżąco monitorujemy. Regulamin wyraźnie mówi, że w przypadku nierozegrania meczu gracz, który nie wykazywał należytej aktywności w umawianiu się na mecz odda walkowera. Volv nie napisał nic w waszym temacie więc nie masz o co się martwić. System eliminacji nacji zawsze będzie powodował takie zagrania, zwłaszcza gdy gra toczy się o wysoką stawkę. Niedługo odbędzie się spotkanie na temat zmian ogólnego regulaminu turniejowego, który będzie bardziej przyjazny graczom i będzie promował uczciwość.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  6. #6
    Chłop Awatar Volv
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Nie ma to jak argumenty za "NIESPORTOWE" z kapelusza ... nigdzie nie złamałem zasad fair play .(kropka)

    Pozatym wcaaale nie ma w tym temacie linków do naszych steamów Panie magiku ...
    Ostatnio edytowane przez Volv ; 23-10-2014 o 01:39

  7. #7
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Fair play to zasady umowne i są bardziej na wyczucie, a od czuwania nad regulaminem są sędziowie. To tak jak w piłce nożnej kiedy klub jest pewny awansu i na ostatni mecz wychodzi 2 lub 3 składem. Formalnie wszystko jest OK, i zgodne z regulaminem, natomiast dla kibica i pozostałych drużyn?
    Rozstrzygnięcie czy zasady fair play zostały naruszone zostawię kibicom. Ja swój cel osiągnąłem, wyciągnąłem cię z ukrycia i "zachęciłem" do gry. Tyle mi wystarczy i kończę temat.

    Szkoda że obudziłeś się dopiero po moim zgłoszeniu, a nie wykazywałeś takiej aktywności od początku turnieju. Bo by całej sprawy nie było.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Umówiłem się z graczem Volv na czwartek (czyli dziś) po 19 lub 22. Jest szansa na to że któryś z sędziów będzie dostępny i z hostuje nam te bitwy.
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 23-10-2014 o 10:09

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  8. #8
    Chłop Awatar Volv
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Wybacz kolego ,ale nie "obudziłeś" i nie "zachęciłeś" mnie jak to mówisz postem w tym temacie ponieważ zauważyłem go dopiero w momencie gdy pisałem do Ciebie odpowiedź tutaj. Musisz się z tym pogodzić ,że niektórzy ludzie w swoim życiu pracują/studiują do późnych godzin i niekiedy załatwienie wszystkiego od razu bo Ty masz taką wizję jest niemożliwe.


    Wychodzenie na mecz 2 lub 3 składem jest jak najbardziej w porządku. Świeżaki i młodziki kiedyś muszą nabrać doświadczenia ,a pozatym są częścią pewnej drużyny ,więc mają prawo do uczestniczenia w rozgrywkach chyba ,że jak to mówisz zasady fair play w wykonaniu Twojej filozofii narzucają system równych i równiejszych ... dla mnie ten argument jest inwalidą...

  9. #9
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Współczuje Ci że musiałeś pracować po 16 godzin dziennie, i nie miałeś siły wejść przez tydzień (dokładnie 10 dni, bo byłeś 21,10,2014) na 5 minut i napisać choćby w tym temacie jednego posta z "informacją że możesz grać dopiero za tydzień". Ale nie, lepiej milczeć i niech się inni denerwują/zastanawiają bo "tylko Ja jestem ważny" a reszta wypad bo nie mam czasu.

    Jakbyś zadał Sobie trud i zobaczył to szukałem kontaktu i próbowałem się umówić na mecze od początku fazy grupowej. Mało tego sam pracuje, ale że mam luźniejsze wieczory to staram się dopasowywać do innych graczy. Z Tobą się nie udało, bo nie chciało Ci się nic napisać. Dla przykładu Aaaron napisał na steamie że będzie mieć więcej czasu w piątek lub sobotę, i nie było problemu. A u Ciebie nic... cisza, żadnej odpowiedzi nie dostałem.

    Wierzę w celowość ludzkich działań (zaniechanie to też działanie). Dlatego też Twój brak działania przyjąłem za celową strategie, która miała Ci ułatwić wygraną (co jest w zasadzie celem każdego). A kampienia i kamperów chyba nikt nie lubi.
    Jeśli się pomyliłem to przepraszam. Zagramy dziś mecz i będzie spokój.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. #10
    Chłop Awatar Volv
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    widać paraliż ręki albo innej górnej części ciała uniemożliwił Ci kliknięcie "dodaj znajomego" na steamie. Bo przecież wcaale nie ma odnośnika na tej stronie do mnie . No i oczywiście na steamie byłoby szybciej ugadać cokolwiek niż na tym forum gdzie co prawda zaglądam tylko jak jest jakiś turniej. No ,ale dobrze .. mogę zostać tym złym .

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •