Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Tabela grupy H

  1. #11
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Wiesz jak Cię znalazłem na stemie? Przez Mackoffa, a dokładniej przez grupę "Imperium polskie" gdzie znalazłem gracza "El Volves", porównuje z odnośnikiem który znajduje się na forum profil i niby to to, ale nie będę dodać niepewnego gościa do znajomych. A jak zapytałem Okra czy to Ty to mi nie odpowiedział.
    Poza tym pisze wyraźnie że umawiamy się przede wszystkim przez Forum, gdzie zasugerowałem Ci byś mnie dodał do listy.
    Pamiętaj też że działa to w dwie strony. I Ty tez mogłeś mnie dodać (wysłać zaproszenie) do znajomych, a tego Też nie zrobiłeś.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #12
    Cześnik Awatar Arris
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    219
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    15
    Otrzymał 40 podziękowań w 22 postach
    Wiem, że nie moja grupa itp ale już czytam i nie mogę na to patrzeć. Tak na przyszłość. W razie wątpliwości można w profilu steam sprawdzić ostatnie nicki jakich gracz używał. Jak wejdziesz w profil to obok obecnego nicka jest taka strzałka.


  3. #13
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Jak to czytać? Jest według jakiejś kolejności? Jest posegregowane czasowo? Czy steam szuka Cię po wszystkich tych nickach czy tylko głównym?
    Jako że grałem głównie solo (we wszystkie gry) to znajomi nie byli mi potrzebni.
    O tym nie pomyślałem wtedy.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #14
    Chłop Awatar Volv
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    29
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    alfabetycznie jest posegregowane

  5. #15
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach
    Panowie chcieliśmy wam ułatwić sprawę i daliśmy przy każdym graczu nad tabelką linki do profilów - wystarczy kliknąć - a tu cała afera się zrobiła.

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  6. #16
    Cześnik Awatar Arris
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    219
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    15
    Otrzymał 40 podziękowań w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez DonVega Zobacz posta
    Panowie chcieliśmy wam ułatwić sprawę i daliśmy przy każdym graczu nad tabelką linki do profilów - wystarczy kliknąć - a tu cała afera się zrobiła.
    Dodam, że można własnie wejść przez link, zalogować się na steam na stronie i tam też jest przycisk dodaj znajomego.

  7. #17
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Tu się raczej powinno rozchodzić o nie napisanie nic przez ponad tydzień Jest to może niegrzeczne i utrudnia rozgrywanie meczy (ktoś może chce się dobrze bawić i nabrać doświadczenia a nie zgarnąć kasę? ale jest dozwolone i robi się to na własne ryzyko.

    Nie wiem też czemu potrzebny jest wam sędzia do hostowania gry. Takie coś robi się jeśli gracze z jakichś powodów nie mogą do siebie nawzajem dołączyć.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  8. #18
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Dziękuje wszystkim za rozegranie meczy ze mną.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. #19
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2012
    Postów
    15
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ludzie wybitnie nie palą się do rozgrywania meczy. (Nie licze ciebie Ituriel ) Rozumiem ,że jutro jako ,że jest koniec terminu za nierozegrane mecze nie z mojej winy (patrz* Pisze do kogoś, zero odzewu. Celowe ignorowanie) dostane automatyczne walkowery?

  10. #20
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    W niedzielę przejrzę wszystkie tematy i będę przyznawał walkowery jedno lub obustronne.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •