Strona 227 z 233 PierwszyPierwszy ... 127177217225226227228229 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 261 do 2 270 z 2327

Wątek: Platforma Obywatelska

  1. #2261
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Trochę miał i trochę nie miał Mimo wszystko prawi szariatu nie obowiązuje w Szwecji. Obowiązuje tam prawo Szwedzkie mimo wszystko. Oczywiście są te strefy bezprawia albo panoszenia się muzułmanów, chociaż wątpię by Kaczyński zdawał sobie z tego sprawę. Raczej powtarzał takie trochę emocjonalne teksty antyfanów islamu. Nie żeby coś, sam nie lubię islamu i uważam, że imigranci to zagrożenie, ale wolę się opierać na danych niż na krzykach i jątrzeniu się osób, których zdecydowanie jest za dużo po tej właściwej stronie w tym konflikcie.

    Trochę może gdybam co poeta miał na myśli, ale nie po tych wszystkich latach trudno mi szukać rozumu i racjonalizmu u Kaczyńskiego, który wybitnie ma rys wielu zaburzeń psychicznych

  2. #2262
    Stolnik Awatar Piner
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    316
    Otrzymał 124 podziękowań w 97 postach
    Wiesz to zależy od punktu widzenia.Z jednej strony Kaczyński z nie najlepszą renomą, ale z drugiej strony PO która teraz swymi działaniami strzela sobie samobója. Co do imigrantów to nie uważam że jest to zalew islamu na Europę, lecz na pewno zjawisko to jest wykorzystywane do wysyłania wtyczek.
    Nie Talleyrand,napatrz się pan,nasłuchaj i nawąchaj aż do mdłości.Żeby pertraktować o pokoju,trzeba znać jego cenę.- Napoleon ( film z 2002 roku)

    - Czy to wystarczy?
    - Nie. Ale widok jest wspaniały
    .- (Napoleon 2002) Napoleon obserwujący początek wielkiej szarzy pod Eylau.

  3. #2263
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Nie chce mi się pisać już o imigrantach, bo wystrzelałem się argumentami na facebooku Daleki jestem od tekstów że Polska stanie się kalifatem, ale jednak obawiam się imigrantów i islamu. Bo jak się nie lubi religii w ogóle, to tym bardziej należy nie lubić islamu

    Tylko, że ani Po ani PiS nie jest dobrym wyborem! Co mi po gadającym pod publiczkę Kaczyńskim, który gospodarczo zrujnuje Polskę (tak samo jak PO) i jeszcze ma zupełnie przeciwne poglądy jeśli chodzi o aborcję, kościół czy związki partnerskie?

  4. #2264
    Stolnik Awatar Piner
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    316
    Otrzymał 124 podziękowań w 97 postach
    Ok tylko jaka inna partia w Polsce, mogłaby przejąc ster rządów w zamian tych dwóch milusińskich?Zjednoczona lewica?Kukiz,Korwin,Zieloni? Żadna z nich się nie nadaje.
    Nie Talleyrand,napatrz się pan,nasłuchaj i nawąchaj aż do mdłości.Żeby pertraktować o pokoju,trzeba znać jego cenę.- Napoleon ( film z 2002 roku)

    - Czy to wystarczy?
    - Nie. Ale widok jest wspaniały
    .- (Napoleon 2002) Napoleon obserwujący początek wielkiej szarzy pod Eylau.

  5. #2265
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    I co w związku z tym? Mam na PiS głosować skoro to taki sam syf co PO i różni mnie z nimi wszystko?

  6. #2266
    Stolnik Awatar Piner
    Dołączył
    Oct 2014
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    316
    Otrzymał 124 podziękowań w 97 postach
    Oczywiście że nie .
    Nie Talleyrand,napatrz się pan,nasłuchaj i nawąchaj aż do mdłości.Żeby pertraktować o pokoju,trzeba znać jego cenę.- Napoleon ( film z 2002 roku)

    - Czy to wystarczy?
    - Nie. Ale widok jest wspaniały
    .- (Napoleon 2002) Napoleon obserwujący początek wielkiej szarzy pod Eylau.

  7. #2267
    Podkomorzy Awatar Sam Fisher
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
    Postów
    1 664
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach
    Oczywiście są te strefy bezprawia albo panoszenia się muzułmanów, chociaż wątpię by Kaczyński zdawał sobie z tego sprawę. Raczej powtarzał takie trochę emocjonalne teksty antyfanów islamu.
    stop stop stop...
    zanim znowu coś powiem o nie zaznajomieniu się z tematem...

    https://www.youtube.com/watch?v=fYcVL_CLxRU
    3:35

    Kaczyński mówi o strefach szaria. Szaria to nie jest bezprawie w państwie prawa? Czy miałeś na myśli coś innego?

    Sam Fisher: [having grabbed one of the men torturing Morganholt] I already don't like you, so don't make this any worse for yourself.

  8. #2268
    Wojski Awatar EvilDoom
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    67
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    25
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    http://fakty.interia.pl/polska/news-...h-,nId,1924774

    Oto skromny i oszczędny prezydent! Jednak w ogóle nie dziwią te doniesienia, jak się widzi z jakiej partii się ten człowiek wywodzi. Skomentuje te doniesienia hasłem przyświecającym platformie i ukutym przez ich czołowego członka, a odnoszącym się do Polski. "Ch... , du.. i kamieni kupa" Jak mawiał klasyk

  9. #2269
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 804
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    211
    Otrzymał 362 podziękowań w 267 postach
    Trochę zaniedbaliśmy PO, a tam tyle się dzieje... Schetyna i jego genialny plan

    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...ziobro.html#MT
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  10. #2270
    Comte de Barcelona Awatar Barsa
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 882
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    89
    Otrzymał 101 podziękowań w 58 postach
    http://telewizjarepublika.pl/quotmie...-po,29015.html

    Żeby w senacie byli takie głupieloki to nie myślałem, a może bardziej spodziewałem się podobnych idiotyzmów ze strony PIS, bo czasem już wcześnie czymś "rzucili".... Toż to poziom Pawłowicz, albo gorzej....

    Visca el Barca!!!

Strona 227 z 233 PierwszyPierwszy ... 127177217225226227228229 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •