Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: MG

  1. #11
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Wiesz Markus, gdyby chciało mu się wczytywać odpowiednią ilość razy to by zatopił (ile statków liczy flota Gruzji i czy mają pełną obsadę)? W tej KO chyba nie ma opcji konsoli dla MG - ale jeśli dostanę sejwa do końca tury Kijowa to rozwiążę armię i statek. Jeśli nie to w następnej turze Kijowa. Przy okazji proszę o podesłanie mi sejwa dla Papy - będę wykonywał za niego tury. Tylko w razie gdybym opóźniał Gruzja może zrobić.

    tj. ruszył się statkiem z pokonaną armią
    Pokonana była zarówno armia jak i statek czy sama armia? Czy w okolicy znajdował się jeszcze jakiś inny statek Kijowa?

  2. #12
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    1 539
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Statek nie byl pokonany obsada 50 a gruinki 33 co prawdana gwiadce dowdczenia innych statkow nie bylo.
    Kto robi tury papierzem ?
    czy Mefisto wykonujesz tury papierzem ?
    to ze gracie dwoma nacjami gratis wiecej sie dotychczas zgadzalem a jesli masz jeszcze haslo do papy i wykonujesz tury to basta tak nie bedxiemy sie bawic.

    > Krucjata 8 <
    Jeśli stoi KO z mojego powodu,proszę o info na PW.
    Kontakt tylko przez PW innych komunikatorów nie używam.

  3. #13
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Tak, robiłem tury Papie<Ż>em. Do tej pory trudno było zauważyć? Teraz dopiero przeszkadza... Może jeszcze w tym upatrzysz się swoich niepowodzeń? Proszę bardzo - Domen może robić. Robiłem dla wygody, by dwie od razu móc, a nie czekać, aż MG kliknie i dostałem na to pozwolenie.

    Zgadza się, statek Kijowa miał 50, ja 33. Jednak śródziemnomorskie statki są lepsze, ja miałem doświadczenie, a bitwy morskie są bardzo "elastyczne", przy odpowiedniej determinacji.

  4. #14
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    1 539
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    A gdzie to moglem zauważyć ,no pokaż gdzie ?
    Proszę bardzo kolego jesteś ostatnio upierdliwy do granic możliwości potrafisz sie tygodniami wykłucać o kilkaset denarów a to co ci jest na rekę na maksa wykorzystujesz.
    Nie mam serca cie nadal wykorzystywać proszę wpisać w temacie że są do przejęcia Gruzja i Węgry i czekamy na graczy są chetni nowi gracze to przejmą.
    To że coś klikasz dla wygody innych a nie własnego interesu od pewnego czasu do mnie nie przemawia kiedyś bym to może kupił ale nie po tym co pokazałeś ostatnio na tym forum.
    Może jeszcze w tym upatrzysz się swoich niepowodzeń?
    i proszę nie mierz wszystkich swoją miarką .
    A ty Domen zrób inwenturę wydatków papieża co byś wiedział czy dziury w skarbcu nie ma

    > Krucjata 8 <
    Jeśli stoi KO z mojego powodu,proszę o info na PW.
    Kontakt tylko przez PW innych komunikatorów nie używam.

  5. #15
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    1 539
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Domen zadecydujesz jak uznasz za stosowne ja jednak deklaruje że te resztki i tak bym rozwiązał a jesłi nie zatopiłem statku Gruzina odczekał bym turę w bezruchu moim a jeśli bym go zatopił to mój również zatopię .Kara - będę musiał utrzymywać koryto przez turę dla tych resztek wojska .
    Z drugiej strony nie wiadomą jest czy by mnie zatopił czy tylko pokonał i czy by pokonał? więc uważam że to co proponuje jest sprawiedliwe .
    Błędu sie nie wypieram ,fakt nie sprawdziłem i to na tyle w tym temacie z mojej strony.

    > Krucjata 8 <
    Jeśli stoi KO z mojego powodu,proszę o info na PW.
    Kontakt tylko przez PW innych komunikatorów nie używam.

  6. #16
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Co pokazałem na tym forum? Insynuujesz mi oszustwo nie mając ku temu żadnych podstaw? Tylko dlatego Puchatku, że nie potrafisz przyjąć do wiadomości i często zrozumieć: 1)linii uzasadnionej obrony, 2)żądania dopełnienia odpowiednich procedur - nie oznacza, że wszyscy kantują. Swoją drogą może jeszcze zobaczysz w życiu, jak prawo potrafi dopieprzyć ignorantom to się przestaniesz dziwować nieustannie.

    "potrafisz sie tygodniami wykł<ó>cać o kilkaset denarów a to co ci jest na rekę na maksa wykorzystujesz." - O ile to w ogóle odnosi się do obecnej sytuacji: Co wykorzystuję? Domen dał mi hasło do papieża, to sobie robiłem wygodnie. Oczywiście, że dla swojego interesu(gdzie masz, żebym to robił dla kogoś?): nieczekania kolejnych kilku dni, jak teraz, aż MG kliknie. Nie podoba się, to proszę bardzo. Już post wcześniej nie stawiałem oporu, więc o czym ta durna gadka? A robię tak od sporej ilości tur, trudno było nie zauważyć, że dana mi tura Gruzji kończy się turą dla Bizancjum w następnym poście.
    Mam tury od 36tej dla Gruzji jbc. Można sobie sprawdzić Papieża.
    Ale tak generalnie to od kiedy to co opisałeś jest przytykiem? ^^

    Jak mam nie mierzyć taką miarą, skoro oczywisty fakt robienia przeze mnie tury Papieża(za pozwoleniem MG) nagle olśniewa cię do "odbierania mi" Gruzji i Węgier Danii? Co to ma mieć do rzeczy? Wyjawię ci tajemnicę: To, że od kilkunastu tur nie rozwaliliście Gruzji w pył nie spowodowane jest potencjalnymi dodatkowymi max 3ema tysiącami od Papy (prócz moich trylionów). W Kijowie i Kairze winny raczej czekać stryczki na "generałów".

    Kolejny raz ta błazenada.

    Sam wpisuj ogłoszenia w tematach, jak ci zależy. Czemu ja mam być ku temu zobligowany? (Już widzę te kolejki chętnych.)
    Ostatnio edytowane przez Mefisto7 ; 21-12-2014 o 01:55

  7. #17
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    1 539
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Pysia Mysia sie zdenerwowała a czemu to że Puchatek potraktował Pysie Mysie tak jak ona traktuje wszystkich wkoło.
    Co do zachowania Pysi Mysi to pokazała sama swoim postępowaniem w ostatnim czasie na jaki szacunek zasługuje i co można nie w imię obrony i zachowania procedur ale w imię własnych interesów w sytuacjach gdy zdrowy rozsądek wskazuje postępowanie .Kreowanie sie na ofiarę w sytuacji gdy sie pokazało jakim sie jest ignorantem dla spraw w których powinno sie być mentorem już nie przejdzie .Zachowanie Pysi Mysi pozwoliło patrzeć już nie tylko na Pysie pryzmatem organizatora i osoby wiodącej w naszej społeczności (czego nie do końca Ci ujmuje masz swoje niepodważalne zasługi że jednak ale również wykazało postępowanie cwane ,ignoranckie i pozbawione odrobiny zdrowego rozsądku w sytuacjach błahych . .Proponuje Pysi Misi poczytać ze zrozumieniem tematy związane ze sprawą.

    Jak sie ma twoje zachowanie do obecnej sprawy pytasz
    gdy pokazałeś swoje ukryte Ja w innych sytuacjach dlaczego nie miałbym odzwierciedlać go do obecnej związanej z tą KO . Przypominam że to ty reaktywowałeś tą KO wiec na twoich barkach był obowiązek wyjaśnienia i jasnego przekazu kto co i czym .Na moje pytanie gdzie jasno widać na forum że papierz jest frakcją grywalną i wykonujesz za nią tury odpowiedziałeś jak zwykle czyli nie odpowiedziałeś a jedynie zaatakowałeś odwracają kota do góry ogonem.Masz pozwolenie od MG no o ile doczytałem to od ostatniej tury. Wiec daruj sobie teksty o durnej gadce.
    Grasz Gruzją bo nie ma nią kto grać ,oczywiście uwierzyłbym ci gdyby Gruzja nie była jedną najlepszych militarnych nacji w grze z jedną słabością brakiem kasy i tutaj przechodzimy do ostatniego punkciku.Fakt to że to zakłóca sens gry on line bo de f akto grasz trzema nacjami o papieżu nie wspomnę bo ta sprawa wyszła niedawno mogłem już dawno oprotestować jednak ja nie reprezentuje odzwierciedlenia twojej postawy ''po gruzach do celu'' dla mnie jest to zabawa.
    Dopiero twoje cyniczne
    Robiłem dla wygody
    spowodowało że postawiłem sprawę jasno robisz bo widzisz w tym interes!


    Pytasz czy mam prawo insynuować Pysi Mysi oszustwo otóż pisałem kiedyś że traktuje wszystkich adwersarzy tak jak oni mnie ,skoro uważasz że masz prawo insyłować typ mojego zachowania pisząc
    Teraz dopiero przeszkadza... Może jeszcze w tym upatrzysz się swoich niepowodzeń?
    to jam mam prawo zachowywać sie adekwatnie .
    Ostatnio edytowane przez Markus ; 22-12-2014 o 18:34

    > Krucjata 8 <
    Jeśli stoi KO z mojego powodu,proszę o info na PW.
    Kontakt tylko przez PW innych komunikatorów nie używam.

  8. #18
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    A więc mówisz coś o czytaniu ze zrozumieniem, sam po raz setny wcale rozumu nie używając. Drugi akapit, już pominąwszy chaotyczną i pokiełbaszoną składnię: Gdzie masz odwracanie sprawy kota ogonem? Poddałeś w zapytanie kto wykonuje PapieŻa. Odpowiedziałem, że ja, choć było to oczywiste. Zacząłeś się ciskać, więc spokojnie już robić za PapieŻa nie będę. Prosta, jasna, deklaracja. Gdzie masz atak w tej sprawie?
    Atak jest i to częściowy, (bo też mi to lata - możemy Gruzję i Węgry oddać) - gdyż z faktu robienia przeze mnie tury PapieŻa wysunąłeś roszczenie o odebranie mi wykonywania tur tychże frakcji, co jest samo w sobie całkowicie bezsensowne i nieuzasadnione.
    Nigdzie w powyższej dyskusji nie masz od Domena informacji, jakoby "pozwolenie dał mi od ostatniej tury" (wtf?) Pozwolenie mam od początku tur tych robienia tj. odkąd Domen dał mi do niego hasło.
    Biorąc powyższe pod uwagę potwarzą jest suponowanie mi oszustwa. Nie jestem Mnilem.
    Dodajesz sobie jeszcze otuchy rzekomym moim innym zachowaniem z wko34 (o czym też dalej) - gdzie też oszustwa nie uświadczysz. Cwaniakowanie prawne, które tam uprawiałem, nie ma nic wspólnego z przestępnym oszukiwaniem.

    A więc gdzie jest czytanie ze zrozumieniem? Nie daruję sobie "durnej gadki", bo określenie zupełnie znalazło się we właściwym miejscu.

    Jakimi trzema frakcjami? Za Węgry robi(ła) Dania Gram tylko Szkocją i robiłem za Gruzję. Klikanie za papieŻa zgodnie z przyjętym wcześniej stylem rozbudowy Domena trudno uznać za "grę". Nie ma ona żadnego wpływu na nasze rozgrywki. Gruzję dofinansowuję sam, z bardzo rzadką i dość niską pomocą Danii.(biorąc pod uwagę całe spektrum tur) Sam potencjał militarny frakcji, a nawet pozycje obronne nie pomogłyby Gruzji w jej fatalnym położeniu między młotem, a kowadłem - to tak swoją drogą. I nie mówię o swoich dłoniach, a o waszych.(Xardas nie, głównie o poprzedników chodzi) Nawiasem mówiąc - gdyby,jeszcze za Adiego, Bizancjum ruszyło z Erzurum tymi wojownikami to Gruzja byłaby już dawno martwa. No, ale gra się toczy, jest bardzo fajna, nie poddawać się.
    Wracając do tematu: Robienie za Gruzję omawiałem przed reaktywacją KO. Zgodziliście się na to, także gadanie o możliwości oprotestowania tego, coś "po gruzach do celu" jest niestosowne. Nie podoba się? To znajdujemy zastępcę, trudno. To oczywiste, że mogę tak działać tak długo jak znajduje to aprobatę innych graczy...
    Nic sensu gry dotąd nie zaburzyło w takim razie.

    "Robiłem dla wygody" jest cyniczne? Po prostu szczere. Niby po co miałbym to robić? PapieŻ przedziela frakcje, za które robię. Oczywistym jest, że mi to nie pasowało. Jak teraz znajdzie się ktoś zastępczy to będę to miał generalnie w dupie. Problem odpada.

    Wracamy do wzajemnego traktowania. Wykazałem w poprzednim akapicie bezsens postulowania odebrania mi Gruzji w związku z (EUREKA!) robieniem przeze mnie tur papieskich. To się nie trzyma kupy, także biorąc pod uwagę argumenty dodatkowe, jakobym miał być jednostką oszukańczą, które są bzdurne. Traktując zarzut częściowo sensownie - mogłem wysnuć tylko wniosek szukania w tym ratunku, jakiegoś pretekstu bym nie robił już za Gruzję. Miałem ku temu podstawy. Okazuje się jednak, że twoje myślenie znów okazało się tajfunem chaosu, więc moje podejrzenie było niesłuszne, stąd przepraszam. (choć inaczej się nie dało)

    Odniosę się więc na koniec do pierwszego twego akapitu. Trudno się odnaleźć w składni, ale co zarzucasz mojemu zdrowemu rozsądkowi? Mamy w wko34 dwie sprawy: moją linię argumentacji w obronie przed wyrokiem skazującym mnie na karę i następny konflikt proceduralny, gdzie Avasil wydał decyzję niezgodnie z przyjętym postępowaniem Kolegium. Druga sprawa - myślę że przy najgorszej nawet woli trzeba zaakceptować moją słuszność. Avasil nie powinien wydawać decyzji samodzielnie i tyle.
    Pierwsza sprawa wiadomo, że jest budzącą emocje, gdyż jest bardzo nietypowa. W zasadzie nie pamiętam, żeby w ciągu tych ponad 5ciu lat coś takiego się wydarzyło. Rozumiem twoje zarzuty, ale jak stal dalej stoję na swoim stanowisku, które uzasadniłem dość rzeczowo. Argumentów przedstawiłem wystarczająco, jak na moje możliwości, były historyczne, cywilnoprawne polskie, a też przedstawiające brak winy. Tobie pozostało sentymentalne poczucie słuszności pryzmatu utraconego interesu. Sprawa jest nietypowa, do tego mocno nastawiona przeciwko mnie, właśnie ze względu na zwodnicze poczucie słuszności tego, który miał coś dostać. W żadnym razie nie przedstawiałem się jako ofiary, a równorzędnego partnera. Nie pokazałem w żadnej mierze ignorancji. Stało się mauryjskie gówno, zdarza się. Ja się odnalazłem w sporze, który się z tego wywiązał.
    Oddanie się KARZE w tym wypadku daleko odbiegało więc od zdrowego rozsądku. Postarałem się walczyć do upadłego, może i po cwaniacku z punktu widzenia twojej strony. Ale mamy tu surogat działania w prawie, więc jak radca trzeba operować. Nie czuję się obrażony tym, że "zarzuca" mi się walkę o swoje. I nigdy tej walki nie można nazwać "ignorancką"; "pieniacką" już bardziej, ale nie wstyd mi z tego powodu.

  9. #19
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    1 539
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Ha ,ha w jednym zdaniu potrafisz zarzucać mi obrażając jednocześnie
    sam po raz setny wcale rozumu nie używając
    a sam formułujesz tezy
    linię argumentacji w obronie przed wyrokiem skazującym mnie na karę i następny konflikt proceduralny, gdzie Avasil wydał decyzję niezgodnie z przyjętym postępowaniem Kolegium
    o jakiej linii argumentów ty piszesz podaj mi jeden a zakończę temat sam stwierdzi leś że byłes świadomy tego że wykonujesz przekazanie w sytuacji gdy ono może nie dojść do skutku bo trudno nazwać rozsądnym takie dzialanie gdy wróg stoi u bram miasta.Zaś twoje
    Cwaniakowanie prawne
    to nic innego jak cwaniakowanie i pieniactwo prowadzone w celu rozwodnienia tematu ,a postępowaniu nijakim nic nie napisałeś bo żadnego postępowania w kolegium jak było widac nie macie i tak jak ustanowiliście funkcje przewodniczącego nie okreslając jego uprawnień tak i Avasil w zadnym wypadku ich nie naruszył poprostu poszedł drogą zdrowego rozsadku i sprawiedliwego postepowania tam gdzie pisemne regułu nic nie ustalały.

    Tobie pozostało sentymentalne poczucie słuszności pryzmatu utraconego interesu
    czy umowa a właściwie oczekiwanie że druga strona wywiążę sie z tego co sama ZAPROPONOWAŁA pozwolę ci przypomnieć że sama umowa jak i zawarte w niej sformułowania była twoją propozycją ja ją przyjolem aby cie wspomóc.Czy Maur cie zaskoczył ,czy nie domyslałeś sie konsekwencji co moze sie stać z przekazaniem gdy armia wroga której nie jestes w stanie pokonać stała juz od tury pod twoimi murami ,czy napisales słowo ostrzezenia czy zaproponowałes mi inną formę załatwienia sprawy.
    To co ci podałem wyżej to sa własnie argumenty w tej sprawie jezeli tego nie jesteś w stanie pojąc to napisz w tedy bede inaczej patrzył na pryzmat twojej osoby i na pewno wyłączę z z dalszej polemiki.
    Ja jestem jednak przekonany że tylko przewracasz kota do góry ogonem ,zrobiłeś świadome obarczone rykiem niewykonania przekazanie bo widziales w tym przyszly interes nic innego cwaniackie pozbawione honoru zagranie.
    Sprawa jest nietypowa, do tego mocno nastawiona przeciwko mnie, właśnie ze względu na zwodnicze poczucie słuszności tego, który miał coś dostać
    no faktycznie co za naiwniak ze mnie przecież jak ja moglem myśleć i oczekiwacz że otrzymam to co zaproponowałeś w umowie.
    Jak czytam takie twoje sformułowania to naprawdę ręce mi opadają.

    > Krucjata 8 <
    Jeśli stoi KO z mojego powodu,proszę o info na PW.
    Kontakt tylko przez PW innych komunikatorów nie używam.

  10. #20
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    W zasadzie ominąłeś większość poprzedniego postu. Widzę w tym zakończenie sprawy tej ko po mojej myśli. Rozumu nie użyłeś, czytając, samemu nagabując coś o czytaniu ze zrozumieniem. Zamieńmy "rozumu" na "zrozumienia" - teraz jasne? Czego nie zrozumiałeś wykazałem.

    Mów sobie co chcesz. Nie będę wykładał milionów wersów z wko34 jeszcze raz. Jeśli tępo nie przyjmujesz pewnych treści to ja już nic nie poradzę.

    (Tak swoją drogą zarzuciłeś mi upierdliwość... Zabawne, bo to ty dałeś sprawę do MG w wko34, przy nieprzychylnej ci decyzji dałeś ją do Kolegium... tutaj to ty trujesz o papieżu, dodatkowo bez sensu wyciągając z tego podstawę do trucia o Gruzji i Węgrach. Ponadto rozmawia się z tobą jak z obcokrajowcem. W zasadzie to ja się ciągle tylko bronię. Więc kto tu jest upierdliwy?)

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •