Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54

Wątek: Kampania Online Krzyżacy nr ?

  1. #51
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Skontaktowałem się z Matiskiem i do jutra te pliki postaram się załatwić, żebyśmy mogli wreszcie ruszyć z grą.

  2. #52
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Hmm, dawno to "jutro". Froya, przepraszam Cię za ten "zapał", którego teraz od nas doświadczyłaś, samą będąc jedyną zaangażowaną, co ruszało za serducho. Nasza postawa mogła jedynie cię zniechęcić... Od dłuższego czasu jest właśnie taki marazm. Ale ruszymy. Trzeba ruszyć zady. Ja ambasady nie zakładałem, bo czekałem aż to naprawdę ruszy. A Domen coś z plikami sprawy od 12 dni nie kopnął. Chodzi choćby o rezygnację z Matiska, to wtedy polecimy na tym co mamy.

  3. #53
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Przepraszam najmocniej. Byłem bardzo zajęty i nie miałem na to czasu, wyleciało mi też z głowy. Jeszcze raz przepraszam...

    Ale już wszystko udało mi się zrobić tak jak trzeba, wprowadziłem kilka zmian:

    1. Sakiewka Mongołów zwiększona do 750, dodana możliwość rekrutacji imamów
    2. Grywalna, wzmocniona Norwegia (wioska ulepszona do większego miasteczka + miasto Uppsala)
    3. Zwiększona liczebność konnicy (do 100), straży generałów (do 60) i chłopów (do 250)
    4. Gdańsk ulepszony do większego miasteczka i ma zbudowany od początku port
    5. Katapulty Zakonu przesunięte do Królewca by nie miały od razu zasięgu do Gdańska

    Czy nikt nie ma nic przeciwko tym zmianom

    Tutaj znajdują się pliki do pobrania, trzeba zamienić oryginalne pliki na te:

    http://www.speedyshare.com/c3GBT/Pliki.rar

    Po wejściu do katalogu głównego z grą oba pliki "export" (units i buildings) do folderu mods ---> teutonic ---> data

    Natomiast plik "descr" do mods ---> teutonic ---> data ---> world ---> maps ---> campaign ---> imperial_campaign

    Nie musicie zachowywać oryginalnych plików bo ja je mam, więc jakby co to załaduję na Sendspace lub SpeedyShare.
    Ostatnio edytowane przez Domen ; 15-11-2014 o 18:12

  4. #54
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Nie ten temat, sorry.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •