Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 54

Wątek: Kampania Online Krzyżacy nr ?

  1. #41
    Podstoli
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    361
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 12 podziękowań w 10 postach
    W ogóle skąd pewność czy dodanie imamów od razu odblokuje dżihady? Zależy to od twórcy moda, dżihad na pewno wymaga też osobnych zmian w plikach, bo przecież nie ma go normalnie w krzyżakach, a imam to sama postać kapłana zmieniającego religię w prowincji, jeśli dżihad nie jest dodany to nie będzie mógł go zwoływać. W każdym razie to by trzeba sprawdzić, może i jest ale w opisie nie jest to zaznaczone.

    Mefisto - co to znaczy, że plik zmiany sakwy jest sprawdzony długo w użyciu? Przecież to kwestia wpisania innej liczby w jednym miejscu Nie wiem, jak macie stary plik to go znajdźcie i zagramy, ale jak nie macie czy nie wiecie gdzie to nie jest problem żeby zrobić nowy. Nie ma strachu żeby gra była niestabilna, zbugowana czy coś, bez obaw

    Markus - patrząc po nazwie i opisie instalacji na twc to wygląda, że nie jest to mod jako taki tylko foldery do podmienienia w katalogu krzyżaków. Takie coś powinno chyba przejść w wersji na steama?

    A tak wogóle to ten plik Froyi zmienia tą całą sakiewkę? Bo w opisie nic o tym nie ma. Nie chce mi się rejestrować specjalnie na twc i to ściągać żeby sprawdzić jak nie wiemy czy go użyjemy

  2. #42
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Markus. Nie chcesz się przekonać jak bardzo gówno ci dadzą forty w tym wypadku.

    A co chcieć od losowania. Nie ma ono nic do rzeczy przy modyfikacji plików gry. Jakbyśmy wybierali nacje, to mogłoby to ewentualnie mieć jakiś wpływ.

  3. #43
    Podstoli
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    361
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 12 podziękowań w 10 postach
    To jak robimy Panowie i Pani? Używamy tych plików z twc w końcu? Markus, sprawdzałeś, czy Ci działa?

  4. #44
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    1 539
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Pliki wgrałem do gry ale nie mam nacji mongolskiej?

    > Krucjata 8 <
    Jeśli stoi KO z mojego powodu,proszę o info na PW.
    Kontakt tylko przez PW innych komunikatorów nie używam.

  5. #45
    Podstoli
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    361
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 12 podziękowań w 10 postach
    Pewnie te pliki zmieniają tylko Norwegię. Mongołów trzeba odblokować osobno i zmienić im sakiewkę, ale to żaden problem. Jak mi powiecie w końcu ile im ustawić to zaraz wrzucę

  6. #46
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    Mam problemy z tymi plikami, jak do jutra nie znajdę i nie przygotuję wszystkiego to ruszymy z plikami Man_Utd, OK Mongołom zmienić sakiewkę to nie problem, gorzej z Norwegią. Jak się nie uda to najwyżej zrezygnuję i zagracie bez Norwegii.

    ile im ustawić
    A ile mają w sakiewce pozostałe frakcje

    Używamy tych plików z twc w końcu?
    A czy na tych plikach Norwegia może rekrutować jednostki Unii Kalmarskiej Bo na plikach Matiska może.

  7. #47
    Podstoli
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    361
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 12 podziękowań w 10 postach
    Markus zobacz czy tutaj masz mongołów? Podmieniasz w data>world>maps>campaign>imperial campaign
    http://speedy.sh/szyAR/descr-strat.txt

    Sakiewka zmieniona na +500.
    U mnie razem z tamtymi plikami z twc wszystko śmiga także jakby co to można z tego ruszać.

  8. #48
    Szambelan
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    4 521
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    77
    Otrzymał 22 podziękowań w 18 postach
    W sumie pewnie i tak dopiero w poniedziałek (po przerwie świątecznej) ruszymy z turami.

    U mnie razem z tamtymi plikami z twc wszystko śmiga także jakby co to można z tego ruszać.
    Zobaczę te pliki też jak znajdę czas. Na razie do Matiska pisałem ale nie odpisał jeszcze.

    Szkoda, że ktoś wykasował subfora wszystkich dawnych KO na Krzyżakach - w jednym z tych subforów były te pliki.

    Ja je na pewno gdzieś mam ale coś nie mogę znaleźć - tzn. nie miałem czasu szukać w tygodniu.

    Sakiewka zmieniona na +500.
    Nie za mało?

    ==================================

    Żeby zmienić sakiewkę Mongołów to, jeśli się nie mylę, nawet nie muszą wszyscy gracze tego robić.

    Wystarczy chyba, żeby zmienił ten, który wrzuca sejw startowy danej kampanii.

    Swoją drogą - mamy jakiegoś MG

  9. #49
    Podstoli
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    361
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 12 podziękowań w 10 postach
    Wykasowano subfora, także nawet nie wiemy jaki ta kampania ma numer
    Też mi się wydaje że tylko startujący kampanię musi mieć poprawny ten plik descr-strat. A co do kwoty to inne frakcje mają od 500 (Litwa, HRE) do 1500 (Krzyżacy, Dania). Nowogród ma 750 a Polska i Norwegia po 1000. Zależy oczywiście od położenia i jednostek jakie te frakcje mają. Zważywszy że Mongołowie mają same miasta, w tym 2 duże, a ich jednostki są tanie w utrzymaniu, myślę że nie ma co dawać im więcej. Przeskok i tak jest znaczny z -1500. Nawet na takim poziomie dawało radę wyjść na prostą, chociaż było ciężko. Ale za dużo kasy nie można dać żeby za bardzo spamu armii nie było.

  10. #50
    Pan Nienawiści Awatar Mefisto7
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    3 885
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    49
    Otrzymał 74 podziękowań w 57 postach
    Właśnie tak pamiętam, że ich sakwa nie była robiona pod wyrównywanie poziomu z innymi, a pod cechy frakcji.

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •