Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 60

Wątek: Grupa I

  1. #51
    Witia
    Gość

    Re: Grupa I

    Powiem wprost. Na spotkania fazy grupowej można się było umawiać od 6 tygodni, a prawie 5 trwała właściwa część turnieju. Takie sytuacje się zdarzają, jeżeli zostawiamy większość spotkań na ostatnie dni, tak więc nie rozumiem pretensji skierowanych w stronę organizatorów.

  2. #52
    Wojski Awatar Lord Dariusz
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    gród Radomsk dzierżawiony przez hetmana Stanisława Koniecpolskiego
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Grupa I

    takie pretensje, że pisałem do Vegi nie raz, nie dwa, i za każdym razem było głucho.
    i jak sam napisałeś - turniej trwał 6 tygodni, a Vega pojawił się raptem na tydzień. Nawet chyba niecały.
    a pretensje do organizatorów to dopiero teraz mam, bo zobaczyłem, że są wśród nich dwaj członkowie SB. No jasne, gdzieżby tam wywalać swojego klanowicza i dawać mu niekorzystne walkowery..

  3. #53
    Witia
    Gość

    Re: Grupa I

    Wiesz co się robi za bezpodstawne oskarżenia ?

    Przedłużenie turnieju o kolejne dni nie wchodzi w grę. Z racji świąt postanowiliśmy dać uczestnikom wolną rękę w sprawie rozgrywania meczów w przeznaczonym do tego terminie. Przy tej opcji trzeba się liczyć z niespodziankami i zdarzeniami losowymi.
    Nie mogę dopuścić do rozegrania tego meczu. Wtedy równie dobrze można by było dokończyć kilka spotkań fazy grupowej Roma, bo przecież to kwestia kilku godzin.

    Turniej został zamknięty zgodnie z planem 6 stycznia 2010 roku. Twoje pretensje o stronniczość są absurdalne i totalnie bezpodstawne.

  4. #54
    Wojski Awatar Lord Dariusz
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    gród Radomsk dzierżawiony przez hetmana Stanisława Koniecpolskiego
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Grupa I

    Cytat Zamieszczone przez Amrod
    Apeluję o rozpoczęcie rozgrywania meczy przez uczestników DonVega (Sacred Band) i Lord Dariusz. Brak reakcji, postępu lub poczynań ku rozegraniu meczy w terminie do soboty (19 grudnia) będzie skutkowało odjęciem punktów lub wykreśleniem z listy uczestników turnieju.

    -edit-

    totalnie bezpodstawne?

    czy Vega zagrał mecz do 19 grudnia? albo jakąś oznakę życia chociaż dał?
    Zostały odjęte mu jakieś punkty? nie
    został skreślony? nie

    w tym momencie to ty mi tu bezpodstawnie grozisz. a poza tym nie mów mi czym to grozi, bo jak ja się wykłócałem na tym forum to nawet nie wiedziałeś, że takowe istnieje.

  5. #55
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Tarnobrzeg
    Postów
    294
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Grupa I

    Decyzja nie jest zbyt sprawiedliwa, bo nawet gdyby LD dostał 1 pkt za chęć i aktywność to miałby 7 pkt i wiadoma jak była by sytuacja.Ale ja tu tylko gram

  6. #56
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach

    Re: Grupa I

    Wywołano mnie od tablicy wiec sie wypowiem.
    Miałem problemy techniczne ze sprzętem, czasowe ( dwa etaty w pracy ). Nie będę rozpisywał szczegółów. Nie wiem czemu kolega się przyczepił do stwierdzenia "Zalecamy aby osoby z tych samych klanów rozegrały bitwy między sobą w pierwszej kolejności"
    Belizariuszowi i Furiuszowi to nie przeszkadzało i mecze rozegraliśmy w święta. Nie wiem na co kolega czekał - na zbawienie. Jeśli kolega się obawiał że z Zibiem jakiś przekręt kombinujemy to jest taki pkt. regulaminu
    3. Po zakończeniu pojedynku powtórki bitew, logi oraz screenshoty należy zapisać na ewentualność potencjalnych kontrowersji, sporów.
    Ja nie jestem smarkaczem żeby się bawić w "piłkarskiego pokera" i spółdzielnie zakładać - za stary jestem na takie głupoty.
    Jeśli kolega miałby wątpliwości co do "uczciwego" rozegrania meczu - nie było by problemu - repki zawsze zapisuje.
    Tylko wygrana z ZIBEM dawała mi jakiekolwiek szanse. A taką wygrana to raczej kategoria CUDU. Znam swoje możliwości i ZIBA.
    Jeśli kolega wierzy w CUDA - zapraszam do Sokółki. Nie wszytko da się przewidzieć - Live is brutal.

    Jeśli ktokolwiek ma do mnie żal z góry przepraszam.
    Pozdrawiam

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  7. #57
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Szczecin Pomorze
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Grupa I

    W tym temacie Proponowal bym aby wypowiedziala sie osoba 3
    Zupelnie nie rozumiem werdyktu sędziów
    (Osobiście uważam ze nasz giermek jest poszkodowany. Zepsuty komputer to nie jest argument skoro ktoś się czegoś podejmuje i umawia sie powinien liczyc sie z ludzmi(SZACUNEK) .Kazdy z nas ma swoje życie i poświęca jakiś czas egzystowanie na forum prowadzenie dyskusji ,na turnieje itp...ja mając awarie komputera poszedłem do siostry lub Kawiarni komputerowej czy do kolegi aby odpowiedzieć czy napisac post jezeli ktos czeka na odpowiedz . Dla mnie niema rozniczy czy załatwiam jakąs sprawe przez siec czy na zywo .Nie mam zamiaru nikogo tutaj uczyc zachowania bo co nie ktozy sa na to za "starzy" jak twierdza i powinni doskonale wiedziec ze w takiej sytuacji troszke "sie OLAŁO"sprawę


    http://iplaron.wrzuta.pl/audio/cXXAUIywJj/
    http://www.imperium-polskie.prv.pl/
    Aż w koncu pełne tony zabrzmiały,
    Od cudnych dzwięków DRŻY KOSCIÓŁ CAŁY

  8. #58
    Witia
    Gość

    Re: Grupa I

    Biorąc pod uwagę wszystkie argumenty obu stron postanowiliśmy rozważyć sprawę ponownie. W godzinach wieczornych podamy ostateczną decyzję.

  9. #59
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 203
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 40 podziękowań w 10 postach

    Re: Grupa I

    Wypowiem się w tej sprawie jako obserwator, choć doskonale sobie zdaję, z kim jestem w klanie. Niemniej jednak moja opinia, nawet jako jednego z sędziów, nie jest wiążąca w sprawie, bo respektujemy zasadę nierozstrzygania sporów pomiędzy kolegami z klanu a innymi.

    Według mnie nie jest takie łatwe do ocenienia, czy werdykt jest sprawiedliwy, czy nie, jakikolwiek by nie był, ktoś poczułby się urażony.

    Z jednej strony LD ma rację - był aktywny na forum o wiele bardziej niż DonVega. Poza tym DonVega nie rozegrał meczu w terminie wskazanym przez Amroda (19 grudnia).

    Z drugiej, zawsze należy wziąć pod uwagę możliwe problemy technicznie graczy i nie odkładać meczu na ostatnią chwilę.

    Zalecenie admina nie jest wiążące, gdyż zalecenie nie ma pokrycia w regulaminie. Nie jest to zatem, według mnie, argument w sprawie.

    Niemniej jednak postawiłbym na aktywność LD. Kilka razy deklarował gotowość do gry (chociaż nie wiedzieć czemu, uparł się o wynik meczu DonVega vs Zib). Wyrok powinien zostać poddany weryfikacji (niebezpieczny precedens, ale sądzę, że konieczny).

    BTW: Apeluję o powstrzymanie się od kąśliwych komentarzy, bo nie mam ochoty tu kasować prania brudów z przeszłości. Liczy się tylko i wyłącznie ta sprawa.

  10. #60
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach

    Re: Grupa I

    Po ponownym przeanalizowaniu "kejsu" należy na pewno zwrócić na niewątpliwą aktywność Lord Dariusza i gotowość na rozegranie meczu, gdzie tylko zaistniałe problemy techniczne DonVegi na to nie pozwoliły. Również nieaktywność na forum w wyznaczonym przez organizatorów terminie winna być wzięta pod uwagę, co obwarowane było odjęciem punktów lub wykreśleniem z listy uczestników turnieju. Jako, że o wykreśleniu mowy być nie może należałoby przyznać punkt karny Don Vedze. Aczkolwiek część meczy została rozegrana w wyniku umawiania się pozaforumowymi sposobami.
    Nie można pominąć faktu iż gracze nie mogą uzależniać rozgrywanie kolejnych meczy od poznania wyniku innych graczy, nawet jeżeli są z tego samego klanu gdyż rozegranie pomiędzy nimi meczu w pierwszej kolejkności należy do kwestii dobrego smaku i wyczucia, aby usunąć wszelkie wątpliwości co do "ustawienia meczu" albo innego niehonorowego zachowania, którego i tak nie należy domniemywać.

    Ostatecznie przyznaję walkower dla Lord Dariusza w niedoszłym meczy z Don Vega i uzyskanie przez LD trzech punktów.

    Z grupy I awansują:
    1. Zib (SB)
    2. Lord Dariusz
    the Sun and the Moon and the end of all time

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Podobne wątki

  1. Grupa IV
    By Maharbal in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 13-12-2010, 08:59
  2. Grupa III
    By Maharbal in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 13-12-2010, 08:57
  3. Grupa II
    By Maharbal in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 13-12-2010, 08:53
  4. Grupa V
    By Maharbal in forum Krwawe Igrzyska (turniej na Rome 2)
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 09-12-2010, 20:12
  5. Grupa E
    By feldmarshal in forum Grupa E
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-04-2010, 00:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •