Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 77

Wątek: Rome II Nations Cup

  1. #11
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach
    Można śledzić sprawę na bieżąco i patrzeć co z tego wyniknie. Ja natomiast mam w planach na przyszły rok ruszyć jednocześnie z MP na Rome1, Mediewal 2, Napoleon, Shogun2 i Rome2 - tak aby to się toczyło co rocznie. Eliminacje przed wakacjami a właściwe MP po wakacjach - tak aby cały rok coś się działo i każdy by mógł zaleźć coś dla siebie. Nie wiem jak to wyjdzie logistycznie ale jest to wykonalne. Zarys tego mam rozpisany w głowie

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  2. #12
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    Właśnie to mam na myśli. Chcę, aby zapisało się więcej osób z "naszej" grupy. Mam tutaj na myśli graczy "ogarniętych", którzy będą mogli wybrać z rozsądkiem reprezentację, a co za tym idzie kierować się tym co ustalimy tutaj na orgu. Moim zdaniem głównym kryterium wyboru reprezentantów powinny być Mistrzostwa Polski, ewentualnie mini turniej ale to w ostateczności.

    Fakt braku zainteresowania turniejem szybko może się zmienić, a czy to, że gracze "the best" się nie zgłaszają oznacza, że nie można grać i się pobawić w większym gronie polskich graczy?
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  3. #13
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach
    Co do tego co po MP to mogę wam powiedzieć, że za jakiś czas będzie kolejna edycja Bursztynowego Szlaku w Romku 2. Nikt mnie chyba za to nie zabije, z mojego klanu nikomu nie wolno, a Mackoffowi chyba się nie będzie chciało Zanim się MP skończą już wszystko będzie chyba jasne co do naszego turnieju
    Co do tego turnieju Nations Cup to przydało by się zrobić zebranie na jakimś TS i obgadać szczegóły.


  4. #14
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    8 najlepszych graczy zostanie do 8 listopada wyłonionych Ale nie zapominajcie o tym, że nie wszyscy się zapisali czy mogli zapisać Też bym chciał się spróbować.
    Taki turniej, nawet jeśli jest taki jakim opisuje go Legionista to dobra okazja by się sprawdzić od strony umiejętności jak i organizacji przed wyruszeniem na głębsze wody.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  5. #15
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    Dla tych którzy wciąż uważają, że to turniej niskiego stopnia dopisał się Panda_Warior, Rosja zapowiedziała swoją obecność poprzez członka USRR i widziałem gracza z TWR. Także poziom wyraźnie się podniósł

    Co do słów Mistrza też uważam, że jest kilku innych Polaków, którzy nie wykazali się w turnieju lub nie brali w nim udziału a posiadają umiejętności
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  6. #16
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    oprocz szanowanego Spya z Hussars niewidze tutaj zadnego gracza ktory mialby sie szyczycic wielkimi umiejetnosciami o ktorych wy mowicie jak mowimy o najlepszych ... Co do Pandy rozmawiałęm z nim powiedzial ze zgłasza sie bo ktos go namowil . Dodam ze nasza repra jesli taka by miala powstrac musiałą by sie skladac z najlepszych a slowa
    Cytat Zamieszczone przez william/kaszanka Zobacz posta
    którzy nie wykazali się w turnieju lub nie brali w nim udziału a posiadają umiejętności
    to sory bardzo to kiedy maja sie wykazac .... To tak samo moge mowic o Volvie ktory gral jak gral a teraz wszystkich ogrywa w lidze naszej klanowej .. Forma musi byc stala anie przebłyski możesz zobaczyć to grze u klasowych graczy ze oni trzymaja poziom anie graja raz tak raz tak ..

    Beda nastepne turnieje wiec licze ze wasze osoby jak to wy mowicie sie w nich pokarza w tej chwili mam jedna 8 w glowie ktora powinna zagrac i ktora obecnie prezentuje jakis poziom .
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  7. #17
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    Miałem na myśli osoby które nie mogły wziąć udziału w turnieju MP ze względu np na brak czasu.

    Jeżeli uważasz, że Rosja prezentuje niski poziom to chyba się mylisz. Fakt, że Panda gra na prośbę nie oznacza to, że będzie grał źle.

    Masz rację mieli wykazać się w turnieju tutaj mój błąd. Miałem na myśli brak ewentualnego czasu.
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  8. #18
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Zamieszczone przez william/kaszankaktórzy nie wykazali się w turnieju lub nie brali w nim udziału a posiadają umiejętności



    to sory bardzo to kiedy maja sie wykazac .... To tak samo moge mowic o Volvie ktory gral jak gral a teraz wszystkich ogrywa w lidze naszej klanowej .. Forma musi byc stala anie przebłyski możesz zobaczyć to grze u klasowych graczy ze oni trzymaja poziom anie graja raz tak raz tak ..
    A ja się zapytam inaczej, a gdzie mamy się wykazać? Tak by pokazywało to regularny czy jakikolwiek poziom wszytkich graczy? Ja jestem noobem w Roma (na multi mam może ze 40 godzin) i gdzie mam zdobywać to doświadczenie? Nie licząc antyku to MP jest pierwszą okazją do wykazania się (pokazania się), graczom nowym.

    Szczerze nie rozumiem biernej postawy klanów, które powinny szukać nowych członków. Stwarzać okazji do wyłowienia/wyłapania świerzaków, a nie płakać że sami poszukali sobie miejsca za granicą.

    Do tego turnieju (Nations-Cup) powinni być wybrani najlepsi, tylko jak o tym zdecydować? I kto miałby to zrobić?

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. #19
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    Wykazać się w turniejach, nie tylko polskich przynajmniej ja to tak rozumiem.

    Co do rekrutacji wydaje mi się, że wiele klanów rekrutuje

    A co do doświadczenia to trzeba po prostu grać i polepszać się.

    Klany obecnie w większości mają stare i dobrze zgrane składy i dlatego nie szukają członków. Tak mi się wydaje



    No właśnie to trzeba jakoś ustalić, kto dobrze dobierze graczy. Mogłoby się wydawać, że wybór jest prosty - pierwsza 8 mistrzostw PL. Ale tak jak wspomniał Legion niektórzy gracze tacy jak Spy nie grali w mistrzostwach
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  10. #20
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    wlasnie poprzez antyk jak i turnieje ktorych biora polscy gracze(Moge tu rzucic z 20 ruskich turniejów ktore sa rozgrywane caly czas i sa to najczesciej jedno dniowe... Sory Ituriel z mojej perspektywy jak i z IPL nikt nie będzie zapraszał i prosił na kolanach by dana osoba do nas dołączyła bo sie klan rozysypie jestesmy tu ponad 11 lat i co jak co bardzo sie szanujemy .. wiec nie rozumiem powiedzenia ze klany sa bierne to ludzie niechca dołaczać do klanow maja wszystko napisane o nich w ambasadzie wystarczy kliknac wejsc na forum i zlozyc podanie .

    Moga zostac wybrani kandydaci i moze byc glosowanie na nich jak to bylo w minionych latach jak w konkursie na naj.


    ps: KAszana nic nie powiedzialem o Ruskich tylko o Pandzie ze z nim gadalem ale ok .
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •