Strona 25 z 27 PierwszyPierwszy ... 152324252627 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 268

Wątek: Turnieje na Total War: Rome II

  1. #241
    Podczaszy Awatar GoldeRoX
    Dołączył
    Mar 2016
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    360
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    117
    Otrzymał 36 podziękowań w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nikczemnik Zobacz posta
    Bachus ręce mi opadają....

    Ta ,,szmata'' najwyraźniej pojmuje więcej od Ciebie. Ty też jesteś małym człowieczkiem, który podobnie jak ja próbuje budować polską scenę total warów. Tylko przypatrz się proszę. Graliśmy wiele razy razem i za każdym pushem ostrzegałem Cię, że to może mieć konsekwencję. Być może jestem nadwrażliwy na te zagrania ( co potwierdzi Tomi i Golde ), ale sam widzisz. Zasady CoN są jasne - push jest kompletnie zabroniony i nie różni się od innych wykroczeń ( chociażby jak branie za dużo mieczy ). Klan jest po to, żeby szlifować swoje umiejętności, reprezentować go w turniejach oraz przede wszystkim dla dobrej zabawy. Niestety Bachus, ty najwyraźniej dostrzegasz tę pierwszą cechę. Zapisujesz się do turnieju, reprezentujesz ChR, po czym zaczynasz pushować ( pomijam mecze, gdzie tego nie robiłeś) oraz zamiast rozwiązać problem wspólnie, Ty zachowujesz się jak cham i ignorant. Nie chcę myśleć, co pomyślał o Tobie i ChR po napisaniu do niego ,,You idiot''. Czy to jest poważne ? Czy jesteś poważnym człowiekiem, gdy odpisujesz mi, iż będziesz miał ludzi ,,głęboko w d...'', jeśli wypomną Ci pusha ? Jakoś potrafiłem rozwiązać problem, gdy Bobi oskarżył mnie o pusha, podczas meczu. Wstyd mi za Ciebie, że stary facet jest mniej dojrzały, niż ,,szmata'', czy gimbus. Sam też dostałem dużo wsparcia

    Golde opuścił klan, ponieważ kłócił się z Radosławem ( poszło, jakbyś to powiedział o ,,szmaty'' i ,,małych ludzi''), a Arryo zażądał zakończenia tej konwersacji, na co Golde nie pozwolił. Żebym jak to stwierdziłeś nie niszczyć klanu, opuszczam ChR. I dla twojej wiadomości - dostawałem multum zaproszeń od Golde i Mistana do klanu.

    Z góry chciałem podziękować reszcie klanu, za miłą grę i wspólne chwile .
    Ja to nie wiem co jak ja tu się znalazłem w tym wszystkim, ale powiem prosto.

    Z tego co ja wiem, to turniej na którym jesteście ma swoje zasady. Zasady które po coś są.

    I właśnie po to są wybierani reprezentanci tych zasad by oceniać tego typu sytuacje, nie Nikczemnik, czy ktokolwiek inny.

    Ale sam fakt że Bachus [ z tego co ja wiem ] został oskarżony o złamanie zasad ... to jedno. Ale na litość .... poczekajcie na wynik od sędziego, a nie od "szmat" czy innych miłych słów zaczynajcie.

    Często zapominamy że po drugiej stronie siedzi inny człowiek ... Człowiek z uczuciami i własnymi przemyśleniami.

    Ja odszedłem z ChR przez to że nie mogłem znieść samej świadomości że miałem "zostawić" kiedy Radosław mnie publicznie szkalował / wolałem się wybronić. [ choć bolało mnie to emocjonalnie / sama świadomość takiego oskarżania mnie w ten sposób publicznie .... ] I właśnie tego chcę uniknąć.

    Apeluje do was, poczekajcie na wynik od sędziego i wyjaśnijcie całą sytuacje jak to przystało na, myślę, rozwiniętych emocjonalnie ludzi.
    Ostatnio edytowane przez GoldeRoX ; 27-03-2018 o 18:20

  2. Następujących 3 użytkowników podziękowało GoldeRoX za ten post:


  3. #242
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Sędziowie orzekli głosami 2 do 1 że był push. Bitwa do powtórki.

  4. #243
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Niech ta rywalizacja Bachusa rozstrzygnie się na polu walki, tak zawsze jest najlepiej. Co do przykładania dużego znaczenia do przynależności klanowej, to bym zbytnio nie przesadzał: poza SB, grupą zgromadzoną wokół Golderoxa(całkiem dobrze rokującą na przyszłość) i również Hakkapelitom Czeremisa, reszta chyba ogranicza się tylko do kilku literek obok nicka, bo fajnie to wygląda.

  5. Następujących 2 użytkowników podziękowało Pyrrus89 za ten post:


  6. #244
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Rzym Sofado wyeliminowany. Jak widać jest to możliwe.

  7. #245
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pyrrus89 Zobacz posta
    Rzym Sofado wyeliminowany. Jak widać jest to możliwe.
    Ech no to mi łyso ale dla turnieju oczywiście dobrze że każdy ma jakąś kontrę. Pont ma dobry zestaw na kite: konni łucznicy, silna kawaleria, tania mocna piechota. Jestem ciekaw powtórek z tego meczu.

  8. #246
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    To nie był przytyk, po prostu Koreańczyk wydaje się mega graczem. Bałem się trochę tego źle zbalansowanego Rzymu w kontekście naszego CoN, a tak delikatnie się ich znerfi i powinno być ok. Warto dodać, że Pont ma chyba jedyną elitarną falangę, którą opłaca się wystawiać w bitwach multi. Nikczemnik coś może na ten temat powiedzieć.

    PS Coś przystopowali z wrzucaniem bitew. Nikt się chyba nie chce chwalić taktykami na obecnym etapie turnieju.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Pyrrus89 za przydatny:


  10. #247
    mózgozdrapka Awatar Zachar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    2 379
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    117
    Otrzymał 362 podziękowań w 194 postach
    Udało mi się w końcu zagrać z Olegiem
    pierwsze 2 mecze wyrównane.
    Ostatni to już była miazga
    Przegrałem 1:3
    Ale zadowolony jestem że udało się to w ogóle rozegrać i w następnym CoN na pewno wezmę udział
    no i w następnym by był progres to minimum 1/4

  11. Użytkownicy którzy uznali post Zachar za przydatny:


  12. #248
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Urwałeś jedną bitwę, całkiem nieźle. Powtórka wysłana już do Tuffa?

  13. #249
    mózgozdrapka Awatar Zachar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    2 379
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    117
    Otrzymał 362 podziękowań w 194 postach
    Mnie to się wydaje zawsze, że gram jak ostatnia fajtłapa i nie bardzo lubię oglądać powtórki ze swoim udziałem

  14. #250
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Za to ja i wielu innych chętnie ją zobaczy. Ty już nie musisz oglądać tej powtórki, wystarczy że wyślesz Tuffowi.

Strona 25 z 27 PierwszyPierwszy ... 152324252627 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •