Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Turnieje na Rome II

  1. #1
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach

    Turnieje na Rome II

    Jako że podstawowym celem Mistrzostw Polski RTW 2 jest popularyzacja wśród polskich graczy multiplayera, myślę, że wskazane jest kucie żelaza póki gorące i stworzenie tematu, gdzie będą umieszczane informacje o szykujących się turniejach na RTW2, zarówno polskich jak i zagranicznych.

    Próbowałem znaleźć coś na stronach twcenter, ale bez sukcesów. Z tego co wiem, obecnie toczy się turniej RIOT zorganizowany przez niemiecki klan. Ale faza eliminacji już się zakończyła. Ktoś coś?

  2. #2
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach
    No jakiś czas temu zaczął się turniej klanu TWR 2vs2, obecnie jest już na etapie fazy pucharowej. Będąc w klanie jest łatwiej o info o turniejach bo ktoś za takie info jest odpowiedzialny


  3. #3
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Każdemu zdarza się zapomnieć - nie szkodzi. W takim razie przypominam:

    Cytat Zamieszczone przez Opis Polskiej Społeczności Klanowej
    Cele grupy:
    - Organizacja turniejów, zarówno podwórkowych dla Polaków jak i międzynarodowych
    - Ożywienie i jednoczenie Polskiej sceny multiplayer
    - Informowanie Polaków o nadchodzących turniejach na całym świecie
    - Wyznaczanie reprezentacji w razie potrzeby
    Po to została ta grupa stworzona, żeby jedna osoba z każdego klanu, gdy dowie się o jakimś turnieju informowała resztę przedstawicieli i społeczeństwa. Ja informuję o każdym turnieju o jakim sam jestem informowany. O tym RIOT dowiedziałem się niestety dwa dni za późno, a szkoda bo bym sobie zawalczył u boku Polaków . Nie zapominajmy podstaw, na jakich zbudowaliśmy to co mamy, bo będziemy musieli to powtórzyć.

    Mam nadzieję, że teraz, gdy została wam pamięć odświeżona, będziecie informować resztę o turniejach. To służy rozwojowi całej społeczności więc i wam.

    Cytat Zamieszczone przez Pirx Zobacz posta
    Jako że podstawowym celem Mistrzostw Polski RTW 2 jest popularyzacja wśród polskich graczy multiplayera, myślę, że wskazane jest kucie żelaza póki gorące i stworzenie tematu, gdzie będą umieszczane informacje o szykujących się turniejach na RTW2, zarówno polskich jak i zagranicznych.

    Próbowałem znaleźć coś na stronach twcenter, ale bez sukcesów. Z tego co wiem, obecnie toczy się turniej RIOT zorganizowany przez niemiecki klan. Ale faza eliminacji już się zakończyła. Ktoś coś?
    Umknęło to naszej uwadze. Zaraz to naprawię.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. Użytkownicy którzy uznali post Wielki Mistrz Malborka za przydatny:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •