Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: CoW - konsola

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    CoW - konsola

    Witam serdecznie!
    Chciałbym zadać pytanie dotyczące kodu "create_unit". Otóż grając w podstawowego Medka czy Third Age'a, lubiłem dawać wrogom hordy słabiutkich jednostek i bronić się przed zalewającymi mnie falami mięsa armatniego. Czasem dało się też innym frakcjom, czasem nawet sobie (polecam różne kombinacje, można stworzyć sobie fajne "scenariusze" ). Problem w tym, że kod ten w CoW zupełnie nie działa. Podejrzewam, że chodzi o rosyjskojęzyczność moderów, ale pewności nie ma. Czy ktoś może potwierdzić? Gdzie mogę znaleźć spisy jednostek i miast w ichnim języku? Co zrobić by komenda działa?

    Pozdrawiam!

  2. #2
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Witaj.
    Po co założyłeś nowy temat na jedno pytanie? Mogłeś zapytać w dyskusji ogólnej.
    Komendy dla konsoli są zawsze wydawane w języku angielskim, język moderów nie ma nic do rzeczy. Masz wersję Gigantusa? instalowaną wg. instrukcji z tego działu?
    Katalog data moda, plik, export_descr_unit tam są nazwy jednostek, zajrzyj też do export_descr_buildings do rekrutacji.

    W tym modzie jest masa wrogów i hord ze skryptów ich tworzenie samemu z konsoli kodów to zwykłe oszukiwanie wg mnie i tu nie jest potrzebne.
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 08-11-2014 o 23:09

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Wybacz za osobny temat i dziękuję za pomoc

    Skoro problem rozwiązany, to temat zamykam.
    LS

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •