Ankieta: Preferencje multiplayer na 2015 r

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Multiplayer 2015

  1. #1
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach

    Multiplayer 2015

    W ankiecie tej chcemy poznać preferencje graczy dotyczące poszczególnych odsłon serii TW. Które odsłony was najbardziej interesują i na których rozegrać można MP lub turnieje. Ankieta ma możliwość zaznaczania wielu odpowiedzi. Prosimy o komentarze i własne przemyślenia i sugestie

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  2. #2
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach
    Ja nastawiam się na turnieje w Romka 2. No i bym chciał coś więcej niż w tym roku w MP zdziałać. Turnieje 1vs1 i 2vs2 mnie interesują. Choć mam nadzieję, że w tych 2vs2 nie będę trafiał na Rosjan bo mam ich już dość... Jeżeli by się tak nie dało to bym chciał jakiś ogarniętych na prawdę, a nie na niby. Nie mówię tu o grze bo ich gra zespołowa jest boska.


  3. #3
    Asuryan
    Gość
    Zaznaczyłem 1vs1 i Rome 2 oraz Attylę. Turnieje 2vs2 czy 3vs3 w ogóle mnie nie interesują - nie chcę by ktoś miał pretensje, że przegrał przez to, iż miał mnie w drużynie.

  4. #4
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Więcej turniejów o randze MP pozwoli na łatwiejsze uzyskanie wsparcia sponsorów a co za tym idzie większą frekwencję. Robienie wszystkich MP na raz i rozłożenie ich w czasie na prawie cały tak jak to opisywałeś nie jest za dobrym pomysłem bo za wiele rzeczy może się zdarzyć w trakcie turnieju. Utrzymanie obecnego modelu jednego turnieju na raz trwającego do dwóch miesięcy a podniesienie ich rangi, streamowanie, ulepszanie regulaminu i sposobu organizacji powinno być naszym celem. Obecne mp w romie to idealny test - zdobędziemy doświadczenie w streamowaniu bitew live czy przeprowadzaniu wywiadów i kręcenia filmików z powtórek. Z kręcenia jest bardzo zadowolony, wszyscy przesyłają powtórki i współpracują jak należy, jak to wyjdzie ze streamowaniem to za tydzień się przekonamy.
    Turnieje 3v3 i 2v2 to zupełnie inna liga ale już kilka takich z sukcesem przeprowadziliśmy i mam nadzieję że te sukcesy powtórzymy. Napoleon to idealny następca
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  5. #5
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Idąc za ciosem po Mistrzostwach (szczególnie mając na uwadze oglądalność meczów finałowych na poziomie 100 osób) - warto chyba podsumować tę ankietę.

    Najwięcej głosów uzyskały turnieje 1v1 i 2v2 na Romku 2. Jako że Chorągiew Rycerska właśnie ruszyła z zapisami do turnieju 1v1, rzucam temat turnieju 2v2.

    Wiem, że turnieje 2v2 ze swojej natury przyciągają raczej graczy klanowych, którzy regularnie ze sobą trenują. I trochę to się kłóci z ważnym założeniem, aby przyciągać nowych graczy na multi. Ale to chyba nie powinno oznaczać całkowitego zarzucenia gier drużynowych. Tym bardziej, że przy tak szerokim wachlarzu dostępnych nacji, przyjemność z potyczek kilkuosobowych wzrasta z każdym kolejnym wypuszczonym DLC.

    U nas w klanie zainteresowanie takim turniejem byłoby pewnie spore.

  6. #6
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach
    Pirx zgadzam się z Tobą. Następny turniej na Romie 2 proponuję w formacie 2v2

  7. #7
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    A może już do końca świata róbmy turnieje tylko na Rome II?
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  8. Użytkownicy którzy uznali post Wielki Mistrz Malborka za przydatny:


  9. #8
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    Po prostu turnieje na starszych grach np Napoelon nie wiem czy mają przyszłośc można wziąć pod uwagę Turniej Trawki :/

    Co do Rome drużynowych jak najbardziej!

    Pamiętajmy o wychodzącym Atilli (czy jak to tam sie piszę)


    Co do reprezentacji kraju trzeba robić eliminacje bo znowu wyjdzie tak, że zostanie ktoś pominięty i odsunięty od składu (w tym przypadku ja).
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  10. #9
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Turniej trawki zakończył się sukcesem a przyciągnął więcej zawodników niż mp w romku.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  11. #10
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach
    Gwoli ścisłości - Ostatni turniej trawki - 41 zapisanych - MP - 48 - No prawie równo . Nic nie szkodzi na przeszkodzie - dać Rome2 2v2 i Napoleona 1v1. Dawno nie było turenieju zespołowego na orgu. Jeśli mnie pamięć nie myli było to 2v2 na Mediewalu 2 i były to klanowe

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •