Ankieta: Preferencje multiplayer na 2015 r

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Multiplayer 2015

  1. #11
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    W porządku, jeżeli administracja chce zrobić turniej na Napoleonie, to niech się dzieje.

    A jak już by turniej wszedł w taki etap, że zaangażowanie czasowe sędziów by spadło, można by wtedy ruszyć z Romkiem 2v2. Bo wiadomo, że każdy turniej wymaga mnóstwo energii, a ludzie się nie podzielą.

  2. #12
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wielki Mislborka Zobacz posta
    Turniej trawki zakończył się sukcesem a przyciągnął więcej zawodników niż mp w romku.
    A to mój błąd myślę ze turniej 1v1 na NTW i 2v2 na RTW.

    Co do problemu ssędziów można dodać specjalnych do poszczególnych turnieji, jeżeli by brakło.

    W napka i ja bym zagral a może nawet medek 2, ostatni turniej na Chr chyba się udał; )




    Sorry za błędy, ale piszę z telefonu.
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  3. #13
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Majówka Napoleona 2012 to był ostatni drużynowy turniej 2v2. Nie ukrywam, że chętnie bym go powtórzył - marzy mi się turniej 3v3 ale jak tutaj były problemy przy zgadywaniu 2 osób to boję się o 6. Rozwiązaniem jednak byłoby twarde odgórne ustalanie godzin tak jak Ensis chciał podczas finału ale postraszył i podziałało Romka odstawmy może na razie na półkę bo dopiero bo był. Moja propozycja jest taka:
    W połowie stycznia niech ruszy Napoleon 1v1 i może 2v2 i 3v3. Zakończy się on gdzieś w połowie lub pod koniec lutego więc zgra się to z wyjściem Attili. Jeśli historia się powtórzy i dostaniemy pre-alfę to pomyślimy o romku skoro tak nalegacie, jeśli jednak dostaniemy grywalną grę (tak jak to było z Empire i Napoleonem) to zrobimy na Attili. Gdzieś na horyzoncie wypatrywałbym również szoguna który miał być chyba w sierpniu tego roku ale nie dostał zbyt wiele miłości.
    Jako, że w Polskiej Społeczności Klanowej jestem od Napoleona, w szachistach chyba też to w okolicach nowego roku możecie się z mojej strony spodziewać opracowanych zasad, formatu i przy okazji pogrzebię trochę w regulaminie biorąc pod uwagę wasze sugestie. Oczywiście propozycja wyląduje w szachistach i po akceptacji od razu ruszamy z zapisami. Liczę na wasze wsparcie i zaufanie co do moich kompetencji. Sędziowanie MP podniosło mnie na duchu bo dostałem na prawdę wiele pozytywnych opinii co do mojego sędziowania.
    Przy okazji pochwalę się, że dosłownie za godzinkę zawożę kompa do wymiany bebechów: GTX 970, i5 4690K 3,5GHz + inne bebechy w tym super płyta główna i kto wie czy finałów następnych turniejów nie będziecie oglądać z mojej perspektywy
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  4. #14
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Ja zaznaczyłem lige na rome 2 . Jest to fajna opcja na to by móc regularnie grać w rome 2 na wysokim poziomie i jeśli dobrze pamiętam kiedyś na orgu była liga bodajże na Mediewalu 2. Oczywiście popieram organizacje wszelkich turniejów by przyciągnąć do nas więcej graczy mimo że gram tylko w rome 2.

  5. #15
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    Ale czy naprawdę wielkim problemem byłoby prowadzenie ligi Rome 2 TW i przy okazji turniejów innych?

    Tak jak w piłce nożnej, ligi grają np Premier Leauge (liga Rome 2), a w międzyczasie jest Liga Mistrzów (turniej np na Napoleonie lub 2v2 na Rome 2 lub to i to ).
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  6. #16
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Spróbować zawsze można ale patrząc realistycznie to raczej nie wypali. Ligi na napoleonie nigdy nie było i jakoś na moim kanale jest mnóstwo filmików z gier na wysokim poziomie. Dla chcącego nic trudnego a na Rome jako najnowszej serii jest bardzo łatwo. IPL miało coś organizować, chr też robi turnieje Romka. Tego jest pod dostatkiem. U nas teraz będzie napoleon.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  7. #17
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    Znaczy liga na napku to chyba nie wypali, myślałem o turniejach na napoleonie, przy jednoczesnym trwaniu ligi na Rome
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  8. #18
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Forumowa wtyczka na turnieje ma możliwość rozgrywania lig. Szachiści powinni móc z niej w pełni korzystać, do czego zachęcam.

    Jaki następny turniej? Pozostawiam to szachistom.



  9. #19
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    William, znajdź mi proszę fragment mojej wypowiedzi gdzie piszę że chcę organizować ligę na napoleonie. Czytaj proszę ze zrozumieniem, bo potem mogą być niejasności prowadzące do nieprzyjemności. Znam to z autopsji
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  10. #20
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Ja bym chciał coś w Rome 1 i Medieval 2 ale jak sądze znowu tylko Rome 2 będzie :/
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •