Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Wtorki z Szogunem czy piątki z daymio

  1. #11
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja jestem za wtorkiem, piłki nożnej (LM) już nie oglądam od dawna. W zasadzie nie oglądam telewizji już od kilku lat, poza Kevinem na święta, taka tradycja.
    Jak pokazał ostatni tydzień, dwa dni pod rząd (czwartek z Antykiem i piątek) z TW to dla mnie za dużo, wyspać się muszę. W sobotę zaspałem i spóźniłem się do pracy. Dobrze że w napoleona nie gram, bo wtedy to byłby klops.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #12
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2010
    Lokalizacja
    Zgierz
    Postów
    122
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    wtorek.

  3. #13
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach
    Piątek

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  4. #14
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    To i tak mamy przewagę piątków a taki 3-dniowy ,,tydzień total war'' to fajna opcja. Pozatym w piątek będzie miało czas więcej osób.
    Jestem za Piątkiem choć raczej mnie nie będzie z prostego powodu
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  5. #15
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2010
    Lokalizacja
    Zgierz
    Postów
    122
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    @Adrian15o moi 2 koledzy tez nie beda mieli czasu i tez nie beda przychodzic ale sa za wtorkiem

  6. #16
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Obawiam się że będą musieli osobiście zagłosować
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  7. #17
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Naliczyłem 6:4 dla piątków. Gdyby tylko koledzy pyzy wzięli udział w wyborach, ale teraz nie mają prawa narzekać. W takim razie spotykamy się w piątek o 20:00 poprowadzę spotkanie o ile nie będę w tym czasie castował MP:R2
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  8. #18
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2010
    Lokalizacja
    Zgierz
    Postów
    122
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    @WMM moja wypowiedz o dodatkowych kolegach "ktorzy w spotkaniach nie beda brac udzialu ale zaglosuja" byla stricte humorystyczno-satyryczna, aby pokazac sens glosowania kolegi Adrian15o, miala nawiazac do faktu glosowania na cos i od razu w tym samym komentarzu podkreslenia "ze i tak mnie nie bedzie"

    w piątek oczywiscie będe i juz sie doczekac nie moge !

  9. #19
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Chyba że będą w tym czasie MP. Wtedy obowiązkiem każdego totalwarowca jest kibicowanie
    Ostatnio edytowane przez Wielki Mistrz Malborka ; 02-12-2014 o 14:05
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  10. #20
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    pyza- ​bo oto mi właśnie chodziło
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •