Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920
Pokaż wyniki od 191 do 195 z 195

Wątek: [DLC] Wrath of Sparta - Campaign Pack

  1. #191
    Wojski Awatar OHEND
    Dołączył
    Oct 2013
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    55
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście
    W moim przypadku kupno DLC z 75% obniżką to już tradycja, postąpiłem tak dosłownie ze wszystkimi paczkami. Niestety na Warth of Sparta musiałem czekać do ubiegłotygodniowej promocji. Nie ma tego złego, w między czasie poprowadziłem wiele frakcji w głównej kampanii, pograłem również w pozostałe mini kampanie, a w weekend przyszedł czas na tytułową Spartę.

    Właściwie od kilku kampanii zastanawiam się nad rozgrywką na poziomie legendarnym. Wczoraj tylko się w tym utwierdziłem. Grając na bardzo trudny, nie straciłem żadnej osady na rzecz Aten, mało tego nie zwyciężyli nawet w jednej morskiej bitwie, to jest dramat. Nie uważam się, że dobrego gracza, choć już nieco doświadczonego (kilkaset godzin). Pominąłem miasto Ateny, podbiłem wszystkie pomniejsze osady i zawarłem sojusz z Epirem. Moi dotychczasowi sojusznicy, jeden po drugim zaczęli zrywać ze mną pakty, więc przejąłem najważniejsze miasta i zepsułem stosunki z całą resztą prócz Epiru, który opanował północ.

    Kampania wciąż trwa, ale posiadam już 35 regionów z wymaganych 40, więc jest to kwestią czasu. Nie doczekałem się wojny z Persami, ponieważ zajęli się Związkiem Jońskim. Musze przyznać, że bardzo ładnie wygląda mapka, szczególnie morze. Gram na modzie G.E.M FX, więc nieco jeszcze podrasowałem kolorki i na prawdę robi wrażenie.

  2. #192
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    A tym że nie przegrałeś nawet jednej bitwy morskiej Spartą się nie dziwię. Bo jak pisałem wcześniej ich flota jest za mocna. To że Ateńczycy nie zabrali Ci miasta też nie dziwi. Po prostu SI na morzu nie istnieje, dodatkowo przy tak podzielonych ziemiach komp nic nie potrafi zrobić/obronić. Już w Hannibalu u bram Kartagina miała z tym spore problemy, a jej ziemie są rozdzielone tylko na 2 grupy (Hiszpania i Afryka).

    Mi została do ukończenia (a raczej do zagrania na nowo) kompania Spartą, bo porzuciłem z nudów.

    Jakby kto pytał to Koryntem grało się najciekawiej.
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 30-11-2015 o 17:49

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  3. #193
    Wojski Awatar OHEND
    Dołączył
    Oct 2013
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    55
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście
    Odpocznę przy innej kampanii, grze lub czymkolwiek innym i pewnie zabiorę się za Korynt. Może w końcu skusze się na zakup Attyli, do tej pory miałem opory.

    BTW moja kampania Spartą jest już zakończona, okoliczności dość dziwne, bo wszystkie frakcje przed ostatnią turą zawarły ze mną pokój, niestety Epir wypowiedział mi sojusz, więc musiałem go zniszczyć w ten sposób kompletując 40 regionów (cały zachód).

  4. #194
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach
    Znacie jakieś mody które warto zainstalować do tego DLC?
    Bez modów nawet nie przymierzę się do powrotu do tego DLC, przepłaciłem go słono ale mam nadzieję, na coś w stylu DeI co odmieni oblicze WoS.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  5. #195
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Akurat pod to DLC nadchodzi dość obiecująca modyfikacja o nazwie ,,Greeks at War". Nasz forumowy wątek http://forum.totalwar.org.pl/showthr...175#post383175 , link do działu na TWC http://www.twcenter.net/forums/forum...-Greeks-at-War.
    ,,Vae Victis"


Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10181920

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •