Strona 10 z 20 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 195

Wątek: [DLC] Wrath of Sparta - Campaign Pack

  1. #91
    Łowczy Awatar Veritimus
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Silesia
    Postów
    180
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 13 podziękowań w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez _yourself_ Zobacz posta
    albo jak już chcemy coś nowego to początki dominacji Rzymu na bucie i podporządkowywanie przez nich ludów Italii
    Pomysł bardzo ciekawy, moim zdaniem.
    "Łatwiej jest zginąć z bronią w dłoni w imię wzniosłych idei, niż mądrze się ukorzyć i w cichości pozwolić im przetrwać, by w odpowiednim czasie rozbłysły swym blaskiem." - ja
    "Niech wam ziemia lekką będzie... by psy mogły was łatwiej wykopać." - Marcjalis

  2. #92
    Asuryan
    Gość
    Który jest już wykorzystany w Prologu.

  3. #93
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    A kto powiedział że prolog ma być krótki i nijaki? kiedy może być zrobione bardzo fajnie

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #94
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Tak faktycznie prolog jest fantastyczny, ach ta możliwość gry Samnitami, Etruskami, Lukanami albo którymś z miast Greckich. Ta cudowna,rozbudowana mapa i zupełnie nieoskryptowana kampania. Zdecydowanie prolog wyczerpuje zupełnie temat w kwestii narodzin Rzymskiej potęgi i państwowości.

    PS: Nie mogłem sobie darować tej drobnej złośliwości . Jednak jestem zdania że prolog zaledwie "liznął" ten temat a wydane o tym okresie DLC byłoby niezwykle ciekawe. Do tego można by dzięki temu dodać do kampanii głównej Etrusków i na przykład któreś z plemion z Cisalpina i Szwajcarii(nie pamiętam nazwy tej prowincji)

  5. #95
    Asuryan
    Gość
    Pewno Helvetia, jak sama nazwa Szwajcarii wskazuje
    Btw, od kiedy to w prologu jakiegokolwiek total war można grać więcej niż jedną nacją?

  6. #96
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Cytat Zamieszczone przez ituriel32 Zobacz posta
    W HatG wyglądało to strasznie: kilka flot Rzymu pływało sobie na na stuku dwóch prowincji wodnych.
    Trochę poza tematem, ale informuję że to się chyba zmieniło. Po zakupie na zimobraniu od razu wziąłem kampanię Kartaginą. I miałem przez pierwsze tury desant za desantem Rzymian i Syrakuzan (ci drudzy rzadziej) a teraz gdy wgryzam się powoli we włoski but floty umiejętnie atakują mi nadmorskie miasta gdzie garnizony są słabiutkie, co mnie z jednej strony irytuje, a z drugiej... raduje.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  7. #97
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach
    Ja w mojej kampanii (głównej) Rzymem musiałem flotę zrobić bo nie mogłem ruszyć wojska z Kartaginy i pobliskich miast. Co zabrałem armie z jednego miasta do drugiego to mi go Kartagina flotą zajmowała. Szedłem te miasto odbić, a oni podbijali miasto, z którego wyszedłem... Musiałem przez nich flotę robić i inną armię ściągnąć.
    Nie rozumiem czepiania się o podobieństwo frakcji greckich i oburzenie, że się nie dostało kolejnej takiej samej kampanii z kolejną taką samą frakcją barbarzyńską. Cały czas są dodatki o barbarzyńcach, czas w końcu na jakieś DLC, które będzie inne niż te poprzednie kampanie. Co do głupiego zachowania to w żadnej kampanii AI nie wykazało się swoim geniuszem. W moich kampaniach głupszego AI niż te u barbarzyńskich frakcji nie miałem, choć ja zazwyczaj gram z niewiadomych powodów w "inną grę" niż wszyscy.
    Wczorajszy stream tylko zachęcił do kupienia tego dodatku, choć wzięli jakiegoś ziomka do grania co się dla mnie inteligencją nie wykazywał. Kolesie proszą go by pokazał jednostki Sparty bo przeciwko nimi walczył, a on robi wszystko oprócz pokazywania tych jednostek...
    Oczywiście można by było go zrobić lepiej ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma Nudzi mnie to ciągłe denerwowanie się wszystkich ludzi na prace CA. Pójdźcie na odpowiednie studia, załóżcie firmę i zróbcie własną lepszą i prawdziwszą wersje Romka II albo spróbujcie się dostać do jakiejś już istniejącej. No ale nikt tak nie zrobi bo esencją bycia Polakiem jest narzekanie na wszystko i wszystkich, niestety


  8. Następujących 3 użytkowników podziękowało Kobrax za ten post:


  9. #98
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    @)Up
    Narzekał na narzekających Polaków.

    Ja tam lubię greków i sama kampania mi się podoba, nawet bez Syrakuz, które były ważne. Natomiast to dlc oferuje za mało jak za tą cenę. Po przecenach kupię.

    @) Gajusz Mariusz
    Później spróbuje pograć.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. #99
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Ten motyw z bieganiem opisanym przez Kobraxa to dokładnie mój chleb powszedni w HatG! Jest jeszcze jeden motyw który mnie zaskoczył in plus. Opiszę go w następnej relacji z kampanii w temacie. Kończę bo zaraz przyleci Pampa i pogoni (słusznie!) mnie do odpowiedniego tematu .

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  11. #100
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    210
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 25 podziękowań w 19 postach
    Ludzie, o co wy się czepiacie Co prawda streama nie widziałem, ale wasze narzekania są na wyrost! Lamentujecie że nie będzie nowych jednostek? No to napiszcie jakie "nowe" jednostki pasujące do tych czasów byście chcieli widzieć! Bo ja poza hoplitami, miotaczami, raczej lekką konnicą i wspomagającymi szermierzami, które dla prawie całej Grecji były podobne, to nie znam innych typów jednostek. Ani jakaś wymyślna ciężka konnica, ani super miecznicy, czy jakieś inne odrealnione oddziały nie bardzo mi się widzą w okresie, kiedy panowali hoplici. W temacie o Attyli wszyscy narzekają SŁUSZNIE na idiotyczne, ahistoryczne jednostki. Tu kiedy wygląda na to, że z historycznego punktu będzie ok, ale za to mało różnorodnie, to już jest źle To tak jakby ktoś mówił że Shogun 2 jest słaby, bo cały czas tylko samuraje albo ashigaru Może jakoś super porywające te starcia nie będą, ale za to raczej wierne historii. Lepsze to niż urozmaicanie lub zmienianie na siłę jak w Attyli właśnie. Może patrząc pod multi to dodatek jest nie potrzebny ale w singlu prezentuje się super
    Co do prologu, to i tak jest stosunkowo długi i ciekawy, a to że nie wiele uczy to już inna kwestia

  12. Użytkownicy którzy uznali post majkel za przydatny:


Strona 10 z 20 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •