Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 108

Wątek: PC i konsole

  1. #21
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    538
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: PC, XBOX360 i PS3

    Ale czujesz że to lekka prowokacja była,heh. Ale ludziom generalnie się powodzi (to dobrze),z pełnymi wózkami wyjeżdżają,prawie 30 minut trzeba do kasy stać w kolejce,tak jak piszę konsole wykupili.Jasne że na allegro i ceneo jest tego z 10 tysięcy ale chodziło mi o konkretny zestaw ( ma się gust) i tych akurat nie było. Dołożę te 120 zl najwyżej i wezmę z Ratchet & Clank i pilotem.
    Ad.1. Jestem biały,wierzący,hetero - przepraszam.
    Ad.2."Przemoc jest usprawiedliwiona jeżeli służy dobru ludzkości" - Atylla
    Ad.3."Najważniejsza jest dyscyplina,najważniejsza jest dyscyplina !" Udai Hussein -syn Sadamma

  2. #22
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: PC, XBOX360 i PS3

    No mam nadzieje że prowokacja tylko to była. W sumie w Polsce w cale nie jest tak źle jak się powszechnie uważa ale to inna kwestia. Pewnych porównań jednak nie powinniśmy robić bo miesza się w głowach potem ludziom. W sumie sam zestaw za 1300 zeta to nader okazyjna cena nie dziwię się że tego towaru już nie było kiedyś taki zestaw kosztowałby grubo powyżej 2000 tysiączków. Jest pytanie czy konsole dzisiaj są rzeczywiście tak rewolucyjne w stosunku do PC ostatnie tytuły na szaraka wskazują że dysproporcja się wyrównuję. Powiedziałbym nawet że PC jest w natarciu

  3. #23
    Podczaszy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    538
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: PC, XBOX360 i PS3

    No i udało się aż się pochwalę ,ustawiłem jakiś program TVersity na kompie i media serwer na konsoli i patrzę a tam pliki video widać.Włączam pierwszy z brzegu iii Kingdom of Heaven z twardego dysku komputera śmiga a to Blueray i jeden plik m2ts 40GB ma a na cpu miałem czarny ekran tylko dźwięk szedł. Nagrywarki do Blue nie mam i na razie nie przewiduję a tu się okazuje że nie potrzebna. No i pliki z filmami hd powyżej 4 GB też idą a był problem (ps3 ma system plików fat32 i nie widzi tak dużych,na pendriva też nie wchodzą). Żyć nie umierać. No i 200 postów ,trza to opić
    Ad.1. Jestem biały,wierzący,hetero - przepraszam.
    Ad.2."Przemoc jest usprawiedliwiona jeżeli służy dobru ludzkości" - Atylla
    Ad.3."Najważniejsza jest dyscyplina,najważniejsza jest dyscyplina !" Udai Hussein -syn Sadamma

  4. #24
    Szambelan Awatar OskarX
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    2 256
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Playstation 3

    Witam. Szukam od pewnego czasu starego tematu, gdzie było o konsolach i pc. W tym temacie nie chcę się oto sprzeczać. W niedalekiej przyszłości chcę stać się jednym ze szczęśliwych posiadaczy konsol. Playstation jest chyba bardziej popularne od xboxa, więc wybrałem kupno tego pierwszego. No i tu pojawia się pierwsze moje pytanie-kupić playstation 3 czy playstation 3 Slim? Jedyne co wyczytałem w necie, że jest lżejsza i cieńsza.
    Mam nadzieję ,że mi coś doradzicie i polecicie gdzie kupić, by było tanio

  5. #25
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Białystok/Warszawa
    Postów
    1 236
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: PC, XBOX360 i PS3

    Przeniosłem do starego wątku.

    A w temacie - teraz hitem jest Xbox z Kinectem.
    Prosperity or egalitarianism - you have to choose. I favor freedom - you never achieve real equality anyway, you simply sacrifice prosperity for an illusion. - Mario Vargas Llosa

  6. #26
    Szambelan Awatar OskarX
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    2 256
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: PC, XBOX360 i PS3

    Ciekawe czy ktoś mi tutaj odpisze. No to jakiego tego pleya kupić i gdzie najtaniej i najlepiej [allegro?]

  7. #27
    Stolnik Awatar exar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 16 podziękowań w 10 postach

    Re: PC, XBOX360 i PS3

    Ja kupiłem w sklepie a konkretnie w MM bo w Euro mieli zestawy z nieinteresującymi mnie grami (little big planet, grand turismo5) choć trochę tańsze. Zaopatrzyłem się więc w slima 320gb + GOW3 i Uncharted2, oddzielnie dokupiłem sobie jeszcze pilota do ps3 gdyż często konsolka robi za odtwarzacz filmów na Blu-Ray, AVCHD, divx.

    Aha, ciekawie robi się z movem gdyż ukazał się Killozone 3 w którym możemy sterować za pomocą tego kontrolera ruchu w jakiejś sensownej w końcu grze.

  8. #28
    Szambelan Awatar OskarX
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    2 256
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: PC, XBOX360 i PS3


  9. #29
    Stolnik Awatar exar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 16 podziękowań w 10 postach

    Re: PC, XBOX360 i PS3

    Mniej więcej tak tylko, że w tym zestawie który ja kupiłem oprócz kabelków i pada były jeszcze te dwie gry które wymieniłem wcześniej. Zapłaciłem coś koło 1500zl, ale tak jak mówiłem brałem również do tego zestawu kabel HDMI (którego nie ma standardowo w zestawie) i pilota. Nie pisze z domu więc nie mam dostępu do faktury ale jutro wyedytuje posta i podam Ci dokładną cenę.

    o, pudło od mojej konsoli wygląda tak:
    [spoiler:hm366x7m][/spoiler:hm366x7m]

  10. #30
    Szambelan Awatar OskarX
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    2 256
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: PC, XBOX360 i PS3

    No to nieźle zainwestowałeś. Mi chodziło raczej o pleya 3 slim 80 gb bez gier i pada za jakies 800 zl. No i pytanie wlasnie czy wersja slim się różni tylko wielkościa i lekkością. Bedzie trzeba chyba po przeglądać allegro i ceneo

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •