Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Wątek: Dyskusja po zakończeniu Mistrzostw

  1. #1
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach

    Dyskusja po zakończeniu Mistrzostw

    Komu kibicowaliście, co sądzicie o finałowych meczach, streamie, przygotowaniu, zasadach, sędziach, wygranych, nagrodach, przyszłości itp. itd. Zapraszam do dyskusji!
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  2. #2
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ja kibicowałem Pirxowi i Zibiemu. O ile pierwszy faworyt wygrał swój mecz (gratuluję ) to szkoda, że Zibiemu się nie powiodło. Wybobrak był zbyt pewny siebie i widać, opłaciło mu się.
    No nic, gratuluję zwycięzcom i być może za rok wszystko się zmieni na drugą stronę
    Sędziowie sprawnie zajmowali się każdym przypadkiem łamania zasad i sprawdzili się. W turnieju grało mi się świetnie, naprawdę dobrzy, jak i wymagający gracze oraz przede wszystkim miła atmosfera. Stream był przygotowany solidnie (pozdrawiam ekipę z czatu streamu )
    Co do zasad jednak to trochę mi się nie spodobała zasada łuczników konnych w limicie łuczników (lepiej w limicie jazdy by było )

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #3
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Podziękowania dla (kolejność niekoniecznie przypadkowa):
    - sponsorów: muve.pl i cenegi - za nagrody,
    - dla uczestników - za tłumne stawienie się,
    - dla sędziów i szachistów - za poświęcony czas i siły.

    Wszystkim gratuluję i liczę na rewanże w kolejnym turnieju!



  4. #4
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Ja bym tą kolejność odwrócił o 180 stopni by była proporcjonalna do włożonego wysiłku.



    **************
    Nie bądźmy dziećmi, sponsorzy mają przywileje i warto je zachowywać, nawet jeśli wygląda to na to co wygląda.
    S

    Myślisz, że to przeczytają?



    *********************
    Niezbadane są wyroki boże.
    S
    Ostatnio edytowane przez Samick ; 12-12-2014 o 23:55
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  5. #5
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Wybobrak był zbyt pewny siebie
    Skąd ten wniosek?

  6. #6
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Hmmm... na czacie przed turniejem pisałeś, że wszystkich pokonasz. Widać, że tę obietnicę spełniłeś
    Anyway, teraz ważniejszy jest Nations Cup i liczę, że dziś o 21:00 byś nam pomógł na treningu wrócić do formy/poćwiczyć na starcia z innymi nacjami (Kanadą, UK, Niemcami itp.)

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #7
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Więc po kolei:

    Gratulacje dla Wybobraka za wygranie w cuglach tego turnieju. Parę Twoich turniejowych walk obejrzałem i nasuwa mi się taki wniosek, że masz jakiś obezwładniający wpływ na swoich przeciwników. Trudno to ubrać w słowa, ale oni zwyczajnie grają poniżej swoich możliwości (jak choćby wczoraj Zibi). Być może chodzi o to, że bardzo konsekwentnie narzucasz swój styl i nie pozwalasz przeciwnikom rozwinąć skrzydeł. Jest to niewątpliwie efekt ogrania, choćby w międzynarodowych turniejach, gdzie najlepsi właśnie tak grają.

    Wielka szkoda, że Zibi wczoraj nie pokazał nawet połowy swoich możliwości. Trudno mi powiedzieć, czy to właśnie efekt Wybobraka, czy miał słaby dzień, czy też zwyczajnie zjadła go trema. Pewnie wszystkiego po trosze. Myśłę, że każdy zawodnik, który grał z nim w tym turnieju może poświadczyć, że to nieprzypadkowy finalista (niestety wczoraj wyglądało to kiepsko, taka prawda). Z niecierpliwością czekam na kolejny pojedynek turniejowy pomiędzy Wybobrakiem a Zibim, taki na niższym szczeblu i bez streamowania. Może wtedy Zibi pokaże pełnię swoich możliwości, co gwarantowałoby dużo bardziej zacięty mecz.

    Mistrzu, Legvan - bardzo dobre relacje, no może poza tym pierwszym półfinałem (ale to było przetarcie szlaków). Wiadomo - czasem płynęliście w dziwnym kierunku, ale trudno gadać o samej grze przez kilka godzin relacji. Szkoda, że Temer był wczoraj taki nieśmiały, pomimo ciągnięcia za język. Mógł dodać do relacji dodatkowe spojrzenie taktyczne z racji uczestnictwa w turnieju, niestety malutko tego było. Natomiast lagi były trudne do zniesienia. Sporo odbierały z uroku rozgrywki.

    I oczywiście podziękowania dla całego grona sędziowskiego za cały trud włożony w zarządzanie tym turniejem. To jest zawsze najbardziej niewdzięczna robota, robiąca sporo wrogów i mało przyjaciół. Bo zawsze ktoś będzie niezadowolony. Tym bardziej dzięki za starania.

    Co do samego turnieju, z mojej perspektywy był świetnym przeżyciem i doświadczeniem. Ale wiadomo, że jako jeden z finalistów nie mogę mieć innego zdania. Jeżeli chodzi o jakieś "ale", to za bardzo przeciągnęły się nam walki półfinałowe i finałowe. Przez to turniej stracił na dynamice. Oczywiście zaważyły tutaj i nowy patch, i ograniczenia czasowe finalistów. Ale na przyszłość pewnie lepiej się trzymać sztywnych terminów.


    PS: Legvan, odnośnie wczorajszej relacji, naprawdę widziałeś lepsze wyniki słoniem w 1v1 niż 760?

  8. Następujących 2 użytkowników podziękowało Pirx za ten post:


  9. #8
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 840
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Gratulacje dla zwycięzców obu finałów (małego i dużego) !!

    Chwała zwyciężonym!

    Gratuluję także udziału wszystkim innym, "amatorom" jak i klanowiczom. Mimo że jestem zdeklarowanym totalwarowym singlem, fajnie było obserwować Wasze zmagania. Mówi się że kampania wyborcza zaczyna się dzień po wyborach. Panowie: trening, trening, trening! Może ktoś rzuci wyzwanie za rok aktualnemu mistrzowi, który jak powiedział, tak zrobił. Jeszcze raz gratuluję!

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  10. #9
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pirx Zobacz posta
    Gratulacje dla Wybobraka za wygranie w cuglach tego turnieju. Parę Twoich turniejowych walk obejrzałem i nasuwa mi się taki wniosek, że masz jakiś obezwładniający wpływ na swoich przeciwników. Trudno to ubrać w słowa, ale oni zwyczajnie grają poniżej swoich możliwości (jak choćby wczoraj Zibi). Być może chodzi o to, że bardzo konsekwentnie narzucasz swój styl i nie pozwalasz przeciwnikom rozwinąć skrzydeł. Jest to niewątpliwie efekt ogrania, choćby w międzynarodowych turniejach, gdzie najlepsi właśnie tak grają.
    Na tym polega ta gra, wygrywa ten co popełnia mniej błędów i wykorzystuje błędy przeciwnika, a im lepszy przeciwnik tym do większej ilości popełnianych błędów cię zmusza i stają się one bardziej widoczne.

    Cytat Zamieszczone przez Pirx Zobacz posta
    Wielka szkoda, że Zibi wczoraj nie pokazał nawet połowy swoich możliwości.
    Nigdy wcześniej z zibim nie grałem, więc nie znam jego możliwości ale gdyby zamiast ze mną, grałby np. z arroyo i zagrałby tak samo to zmiótłby go 3-0 a wtedy powiedziałbyś, że zagrał bardzo dobrze, z kolei gdybym ja grał z jakimś czołowy graczem i zagrałbym tak samo jak z zibim to mógłbym przegrać i wtedy zobaczyłbyś ile błędów popełniłem.

  11. Użytkownicy którzy uznali post ( ͡º ͜ʖ ͡º) za przydatny:


  12. #10
    Sara Temer
    Gość
    Na początek gratuluję Wybobrakowi wygranej Zagrałeś świetnie, z podziwem oglądałem finałowy mecz

    Dziękuje sędziom za organizację wszystkiego, turniej był według mnie dobrze zorganizowany, oczywiście było kilka błędów, ale myślę że zostanie to poprawione w przyszłych turniejach Niemniej dziękuje za wkład włożony w turniej. Bawiłem się w nim świetnie i jestem mile zaskoczony że udało mi się wylądować w pierwszej ósemce

    Ze swej strony chciałbym przeprosić za moje marne wystąpienie w roli komentatora w finałach mistrzostw. Winę muszę niestety zwalić na osoby trzecie, które skutecznie przeszkadzały mi w skupieniu uwagi na grze (tak wiem, żadne tłumaczenie, ale zostałem po prostu olany przez resztę domu). Na szczęście Wielki Mistrzu gadał tyle że starczyło za mnie i za jeszcze kilku komentatorów Przepraszam też za tą nieszczęsną literówkę w plakacie, nie zauważyłem jej do momentu w którym Mistrzu mi wytknął ten błąd (czyli po południu w piątek)

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •