Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: Dyskusja po zakończeniu Mistrzostw

  1. #41
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    373
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach
    Witam, ja myślałem że kwestia nagród jest już umówiona w momencie startu turnieju, a po twoim wpisie wnioskuje, że dopiero teraz zaczynacie prowadzić jakieś rozmowy. Troszkę to nie poważne. Może ja jestem starej daty graczem i dlatego mnie to dziwi. Widać młodzi ludzie w tych czasach nie przywiązują wagi do tego co robią i piszą. A tak na marginesie grając niedawno w turnieju Chorągwi Rycerskiej nagrodę miałem na drugi dzień. Pozdrawiam

  2. #42
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Zibi, nie ma się co spinać. No chyba, że planowałeś wydać tę kaskę na prezenty świąteczne dla pociech. To wtedy inna sprawa.

    Ja tam rozumiem sytuację, bo żona robi w marketingu i wiem co tam się dzieje przed Świętami. Takie kwestie, jak nagrody dla jakiegoś niszowego turnieju są na dalekim, daleeeekim końcu listy zadań. I nie ma za bardzo jak dyskutować z muve choćby, bo organizatorzy są w roli petentów, a nie klientów.

  3. #43
    Ensis
    Gość
    Kwestie nagród zostały omówione oczywiście już przed turniejem, a teraz jest jedynie finalizacja umowy, która przez okres przedświąteczny trwa dłużej.
    W turnieju Chorągwi Rycerskiej też mieli takie spore nagrody?

    Dzisiaj powinno pojawić się ogłoszenie w sprawie nagród.

  4. #44
    Pampa
    Gość
    To ja proponuję żeby chorągiew sama organizowała turnieje. Trochę to nie wdzięczne z waszej strony że chcecie mieć wszystko natychmiast. Ale co ja tam wiem, w końcu nie jestem ,,starej daty" ale zawsze uczono mnie że wyczekane smakuje najlepiej.

  5. #45
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Zibi, dziękuję za komplement. Lubię jak mnie określają jako młody.



  6. #46
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    373
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach
    Tak jak napisał Pirx chciałem coś kupić w tym sklepie dla dzieci pod choinkę. Zawsze to lewe pieniądze wiec nie uszczupliło by mi to budżetu domowego. Samick prawdopodobnie jesteś młodszy niż ja A co do Chorągwi Rycerskiej to rzeczywiście potrafią zorganizować turniej i nie ma tam żadnych problemów, pozdrawiam młodzież

  7. Użytkownicy którzy uznali post {{B-S}}Zibi za przydatny:


  8. #47
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    185
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Spóźnione ale bardzo szczerze gratulację Staruszku! kurde... nie sądziłem, że jeszcze jesteś w stanie tak szybko klikać myszką! D choć ja się pytam z kolei czemu tylko 2 miejsce? ale z drugiej strony to zawsze dużo wyżej niż brat

    pozdro dla wszystkich

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •