Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 47

Wątek: Dyskusja po zakończeniu Mistrzostw

  1. #31
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Nikt nie broni drugiemu graczowi kupić DLC. Jeśli tego nie zrobi, to jego wybór, ale niech po tym nie jęczy że miał trudniej w turnieju. Bo nikt mu nie broni go sobie ułatwić.
    Portfel zabrania. Nie każdy będzie wydawał dodatkowe pieniądze dla paru frakcji. Nie róbmy z rome 2 pay2win.

  2. #32
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2014
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 15 podziękowań w 8 postach
    To niech nie wydaje, jego problem.

    Wspomniane było że część ludzi co grają w turniejach, także pracuje. Chyba mogą sobie pozwolić na pozostanie 2 godziny dłużej w skali miesiąca w pracy by kupić DLC, prawda? Szczególnie że poświęcają jakiś czas tej grze. Studenci? Jedna półlitrówka mniej na miesiąc - wątroba także potrzebuje wytchnienia.

    Należałoby zrobić kilka turniejów ze wszystkimi DLC albo obserwować jakieś zagraniczne z taką zasadą, i wyciągnąć wnioski, czy nacje DLC są rzeczywiście przekokszone i wypierają niemal wszystkie nacje z podstawki. Osobiście w to wątpię. Dopóki nie będzie konkretnych wyników stwierdzenia w stylu "wyrównywanie szans" albo "nie róbmy pay2win" można włożyć w sferę wymysłów, domysłów, snów, marzeń i urojeń sennych. Tak samo jak "łatwiejszy start dla początkujących", szkopuł w tym, że nie jeden początkujący na scenie multi (vide ja) ma więcej dlc niż zdecydowana większość graczy klanowych, bo wchodzący do gry lubi mieć wszystko co jest dostępne. Szukanie i kombinowanie jak najtaniej dało swoje rezultaty, ale jak komuś się nie chce...

  3. Następujących 2 użytkowników podziękowało Defil za ten post:


  4. #33
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez Defil Zobacz posta
    To niech nie wydaje, jego problem.
    Osobiście w to wątpię. Dopóki nie będzie konkretnych wyników stwierdzenia w stylu "wyrównywanie szans" albo "nie róbmy pay2win" można włożyć w sferę wymysłów, domysłów, snów, marzeń i urojeń sennych.
    No bo przecież przy eliminacji frakcji posiadanie 2 krotnie większej ilości frakcji w cale nie pomaga

  5. #34
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    A tak z innej beczki - kiedy można się spodziewać nagród, tak mniej więcej?

  6. #35
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pirx Zobacz posta
    A tak z innej beczki - kiedy można się spodziewać nagród, tak mniej więcej?
    A już myślałem, że wezmę sobie Twoją dole

  7. #36
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    373
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach
    Witam, również mnie interesuje sprawa nagród. Trochę to żenujące, że po skończeniu turnieju musimy się dopytywać o nagrody.

  8. #37
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Spokojnie, nie odlecą do ciepłych krajów.



  9. #38
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Bez spiny oczywiście. Parę osób mnie pytało, więc wychyliłem się na strzał.

  10. #39
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    The Na romku moim zdaniem ma więcej minusów niż plusów zwłaszcza w takiej formie e jakien była w tym turnieju. Ma ona sens jeśli obowiązuje tylko w obrębie jednego meczu. To już ją leczy z wielu wad. W napoleonie na szczęście jej nie będzie. I od razu mówię że turniej w napku będzie na płaskim tak jak znaczna większość i bez artylerii tak jak każdy szanujący się turniej. Reszta to dla mnie kwestia otwarta ale tak jak mówiłem spodziewajcie się pierwszych wieści na początku roku. Zamierzam też w tym turnieju wprowadzić zmiany w determinowaniu kto kiedy wybiera frakcję, systemie punktacji jeśli zdecydujemy się na fazę grupową i kilku innych kosmetycznych zmian dookreślających pewne nie jasności. DLC zapewne wszystkie będą dostępne bo z doświadczenia wiem, że praktycznie się ich na multi nie używa i nie mają jakiegoś wielkiego wpływu na grę by babrać się w banowaniu pojedynczych jednostek.
    Co do nagród to chyba połowa zainteresowanych do mnie pisała w tej sprawie w której niestety nie mogłem pomóc poza skierowaniem ich do administracji i na forum.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  11. #40
    Ensis
    Gość
    Odnośnie nagród, turniej został przeciągnięty do okresu przedświątecznego. W którym wszystko załatwia się dużo wolniej.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •