Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 86

Wątek: Życzenia Świąteczne

  1. #21
    Ensis
    Gość
    Jest co roku jedna noc, która tworzy mniej bądź bardziej sztuczną granicę między tym co nowe i stare - Sylwester-Nowy Rok. Nie inaczej jest w serii Total War. W mijającym roku dostaliśmy tuzin łatek do Rome 2, zapowiedź Attili, podglądaliśmy pracę przy Arenie, delektowaliśmy się Mistrzostwami Polski w Rome 2, regularnymi spotkaniami w czwartki i soboty, modami. Pochłaniały nas treści setki postów, zawzięte dyskusje i wymiana doświadczeń. To już niemal przeszłość, patrzymy przed siebie! Administracja www.totalwar.org.pl życzy Wam użytkownicy równie zażartych, długich i owocnych dyskusji, żebyśmy mieli co robić. Odczuwania przyjemności i satysfakcji podczas podbojów w różnych częściach Total War'ów. Niezapomnianych bitew, nowych doświadczeń i znajomych. Pomyślności w turniejach (a kilka się szykuje w 2015 roku) i szczęścia w unikaniu kłopotów. Ukontentowania z nowych gier w rodzinie Total War. Zdrowia i cierpliwości do błędów CA, dobrze płatnej pracy by wszystkich było stać na DLC oraz szampańskiej zabawy z głową w tę wyjątkową noc!
    Życzy totalwar.org.pl

  2. Następujących 10 użytkowników podziękowało Ensis za ten post:


  3. #22
    Asuryan
    Gość
    Ja, jako że świąt nie obchodzę, to i życzeń świątecznych nie składam.
    Ale z okazji Sylwestra życzę wszystkim szampańskiej zabawy i aby ten nowy rok okazał się lepszym pod każdym względem od mijającego.

  4. Następujących 2 użytkowników podziękowało Asuryan za ten post:


  5. #23
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 827
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Ja ze swojej strony dziś, równo rok od mojego wejścia w te progi, życzę wszystkim jak najlepszych chwil w przyszłym roku, powodzenia w życiu osobistym, szkolnym, uczelnianym jak i zawodowym. Abyśmy zawsze zauważali lepsze strony dnia codziennego, korzystali z niego na maksa i wstawali prawą nogą. Aby w chwili kupowania DLC-eka nie musieli z czegoś rezygnować tak pracujący, jak i utrzymywani przez swoich najbliższych. Aby brać totalwarowa rosła w siłę a Attyla nie powielił startowej wpadki poprzednika! Graczom multi powodzenia w bojach z adwersarzami, graczom single jak największego poziomu trudności stawianego przez AI. Ciężkim przypadkom (wśród których ja zajmuję poczesne miejsce) jak najmniej sytuacji jeżących włosy na głowie funkcyjnych, aby karcer świecił pustkami. Aby moderzy mieli czas i chęć tworzyć swe pomocne dzieła a userzy potrafili je docenić. A wszystkim którym nacisnąłem na odcisk, którzy mnie tolerowali i tym którzy mnie polubili- dziękuję za roczną przygodę z Wami. I żebyśmy kiedyś w taką noc zobaczyli to w naszym kraju:

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  6. Następujących 6 użytkowników podziękowało Gajusz Mariusz za ten post:


  7. #24
    sadam86
    Gość
    Ja ze Swej strony dołączę się do poprzedników i dorzucę coś. Oby ta noc przeminęła na szampańskiej, ale bezpiecznej zabawie

  8. Następujących 5 użytkowników podziękowało sadam86 za ten post:


  9. #25
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Zdrowia, szczęścia, pięniędzy i wszystkiego co najlepsze! Oczywiście też znakomitej zabawy tej szczególnej nocy, a niektórym także by utrzymali się na nogach do północy.

    Niech żyje Gwardia!

  10. Następujących 5 użytkowników podziękowało Lwie Serce za ten post:


  11. #26
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dorzucam się do życzeń. Oby rok 2015'sty był rokiem zwycięstw polskich graczy i klanów Total War na arenie multiplayer, by gracze singla zostali nagrodzeni w końcu myślącym AI w coraz to kolejnych częściach Total War. By moderzy robili coraz to ciekawsze mody, by CoW 1.6 wyszło po angielsku w 2015'stym roku. Życzę też szczęścia w życiu prywatnym i by studenci (w tym i ja) zdali sesję lutową i czerwcową!

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  12. Następujących 5 użytkowników podziękowało Arroyo za ten post:


  13. #27
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Mija mi już kolejny roczek na forum Życzę więc wszystkim forumowiczom, bez wyjątku aby nadchodzący Nowy Rok obfitował w same pozytywne emocje, aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego, aby smutki przeszły w uśmiechy, aby rok 2015 obfitował w same niespodzianki, które sprawią na naszych mordkach uśmiech.



    Do usłyszenia więc już w Nowym Roku!!!
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  14. Następujących 5 użytkowników podziękowało chochlik20 za ten post:


  15. #28
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Gajusz Mariusz Zobacz posta
    I żebyśmy kiedyś w taką noc zobaczyli to w naszym kraju:
    Znaczy żebyśmy wszyscy wyemigrowali do Australii, czy żeby RP podbiła Sydney?

  16. Użytkownicy którzy uznali post Asuryan za przydatny:


  17. #29
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 827
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Znaczy żebyśmy wszyscy wyemigrowali do Australii, czy żeby RP podbiła Sydney?
    sam nie wiem co lepsze...

    Zapomniałem dodać: i żeby nam cena benzyna spadała w dalszym ciągu ku zmartwieniu (wiadomo kogo...)

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  18. #30
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Niech rok 2015 będzie spokojny i udany, tak by znalazł się czas dla rodziny i na odpoczynek. By uniknąć wyścigu szczurów i tego niedobrego wysokiego tempa.
    Powodzenia w wszystkich zamierzeniach.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  19. Następujących 3 użytkowników podziękowało Ituriel32 za ten post:


Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •