Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 103

Wątek: Problemy techniczne

  1. #91
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Może musisz mieć angielską wersje medievala?

  2. #92
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2019
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Właśnie zainstalowałem ale gdy tylko chcę rozpocząć wielką kampanię wywala mnie. Pomożecie?

  3. #93
    Chłop Awatar KARIM_Mehmed
    Dołączył
    Feb 2019
    Lokalizacja
    CK
    Postów
    21
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 20 podziękowań w 8 postach
    Taki błąd może pojawić się zawsze, gdyż jest to mod, który ingeruję w bazę gry.
    Ogólnie podczas pierwszego/drugiego uruchomienia może wywalić, jednak później nie powinno być już tego błędu.

  4. #94
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Interesuje mnie, kto teraz robi tę modyfikację.
    Kto i do czego jest potrzebny? Z modderów?
    Pytam się jako fan moda i patron, długo jest robiony mod i wydaje mnie się, że aktualna wersja jest naprawdę niezła, bije na głowę np. Ogniem i Mieczem itp...


    Tutaj proszę się ustosunkować
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...%C4%85cych-gry

    edit:

    Może w końcu ktoś od modyfikacji odezwie się? Tokuje tutaj, bo mnie się podoba modyfikacja, ale rozumiem, że proza życia itp...
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 31-08-2019 o 22:03
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  5. #95
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Stara wersja miała swoje bolączki, ale rozumiałem czemu wywala i szło to ogarnąć. Tutaj jest jedna jednostka, co kliknę na nią, to ładny powrót na pulpit. Modyfikacja jest niezła, ale jak szlachetny http://forum.totalwar.org.pl/showthr...l=1#post466800 , teraz przydałoby się przejrzenie tego. No i wyskakuje też sławetny błąd przy nowej wersji z ikonami jednostek, czyli :


    Jeszcze występuje przy innych jednostkach.
    Na tej na screenie jak powyżej mnie wywala^^, możliwe, że coś u mnie, źle ściągnąłem? Zdarza się, albo antywirus rzeźbi? Wszystko jest możliwe.
    Jest Moc w modyfikacji i jestem skłonny ją dalej testować, niestety nie mam specjalnego pojęcia o modowaniu ale myślę że chętni się znajdą, bo mod w obecnej postaci poza wywalaniem, jak dla mnie jest skończony.

    edit:

    Najgorsze, że loga nie ma z tego wywalania, jak w starej wersji; dużo by to podpowiedziało.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 01-09-2019 o 10:37
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. #96
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Jest log z wywalania z nowej wersji w sytuacji opisywanej jak powyżej, na razie post pod postem; by czytelniej było; tutaj link do niego:
    https://www71.zippyshare.com/v/XWDl5tgg/file.html
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  7. #97
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2020
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Witam.

    Mój problem polega na niewczytywaniu się zapisów gry.
    Zauważyłem że po ponad dwustu turach gry, w katalogu save potopu zapisy nie działają i są mniejsze (normalny save około 50 MB a te wadliwe 5-10 MB).
    próbuję wczytać a tu bach "Medieval 2: Total War encountered an unspecified error and will now exit"

    Pytanie

    Czy jest jakiś sposób aby gra się zapisywała i wczytywała normalnie na tym fajnym modzie .

    Wersja steam
    Reinstalacja podstawki była, kingdoms jest

  8. #98
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2020
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam, proszę o pomoc, nie potrafię uruchomić tego moda v.1.3, ściągnąłem go, rozpakowałem w folderze mods z grą, rozpakowałem plik uni w folderze data, i nie mogę uruchomić tego moda, może coś źle robię, nie ma nigdzie opisu jak tego moda uruchomić, bardzo proszę o pomoc, gram też na modzie ogniem i mieczem 2 i 1648, te dało rade uruchomić, grałem kiedyś na starszej wersji moda potop, ale nie pamiętam, co zrobiłem żeby działał, raz mi się ta nowsza wersja uruchomiła, ale po wybraniu Polski gra się wyłączyła.

  9. #99
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    Usuń cały potop, pobierz jeszcze raz wersję 1.21 i wypakuj do folderu mods
    usuń folder Ui i wgraj nowy pobrany.
    Wszystko masz wyjaśnione na pierwszej stronie.
    jeśli nadal nie będzie działać to trzeba dodać "prawa administratora" do całego potopu. Prościej jednak będzie usunąć pplik map.rwn i zmienić nazwę pierwszego folderu np z Sega na Sega1

  10. #100
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam,
    uprzejmie proszę o pomoc. W mod POTOP ściągnięty z Mody DB grałem przez kilka miesięcy do przerwy, która nastąpiła, jakieś poł roku temu. Samą podstawkę Medival II Kingdoms miałem ze steama, bo stara wersja płytowa a dokładnie płytka Kingdoms uległa lata temu awarii. Po zmianie komputera chciałem wrócić do gry w POTOP, bo ... bo to przecież XVII wiek, nie trzeba więcej dodawać. W międzyczasie jednak steam zmienił na swojej stronie sposób pobierania i zapisu Medivala, bo teraz występuje on jako Definitive Edition. Po zainstalowaniu moda nie mogę go uruchomić, bo plik skrótu i wsadowy odwołują się do kingdoms.exe, którego nie potrafią znaleźć. Nie potrafią, bo go po tych zmianach już zwyczajnie nie ma... Czy mógłbym poprosić Pana, lub kogoś innego z ekipy "Wiedzących" o pomoc... w temacie, bo bez Panów nie poradzę sobie z tym problemem. Bardzo dziękuję.

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •