Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Najlepszy gracz multiplayer

  1. #1
    Pampa
    Gość

    Najlepszy gracz multiplayer

    Wybieramy najlepszego gracza multi.

  2. #2
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach
    Także Wybobrak....tak to wyglądało w tym roku.
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  3. #3
    Podkomorzy
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Zamek w Lotaryngii
    Postów
    1 540
    Tournaments Joined
    7
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    164
    Otrzymał 112 podziękowań w 68 postach
    Bez względu na obecną formę jestem fanem Arrisa !!! z Imperium Polskiego !
    Ostatnio edytowane przez Wald ; 04-01-2015 o 23:46

  4. #4
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Na pewno na wybobraka bym nie głosował. Z racji tego, kto ma największe pojęcie o multiplayer wytypuję Pirxa i Arrisa. A i Zibi też zasłużył.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #5
    Asuryan
    Gość
    Wybobrak. Mogę go nie lubić, ale zdecydowanie to On w 2014 roku okazał się najlepszym.

  6. #6
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    1. Wybobrak
    Teraz to leci kolejność losowa:
    2. 3. 4. 5.
    Pirx
    Happysoul
    Zibi
    Bronti
    Ostatnio edytowane przez william/kaszanka ; 04-01-2015 o 09:22
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  7. #7
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Ja żeby wybić się przed szereg nie będę głosował patrząc jedynie na ROME II bo wybieramy z całej sceny multiplayer a moim zdaniem najlepszy gracz to gracz wszechstronny, który potrafi świetnie grać na każdej odsłonie TW.
    1.Pop517
    2.DonVega
    3.Wybobrak
    4.Piterus
    5.Zibi
    Nie przyszedł mi jednak żaden gracz do głowy, który byłby aktywny na wszystkich 3 najnowszych odsłonach i jeszcze na żadnej nie odstawał poziomem hmmm.....
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  8. #8
    Chłop Awatar KomandArm Adamov
    Dołączył
    Jul 2014
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Według mnie, Mistrzu. Za 1 miejsce w turnieju o tytuł prefekta oraz za osiągnięcia w grze w Napoleona i Shoguna.
    Ostatnio edytowane przez KomandArm Adamov ; 03-01-2015 o 17:32 Powód: Argumenty

  9. #9
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    W przekroju całego roku moim zdaniem należy wskazać dwóch najlepszych graczy: Arris (ze świetnym pierwszym półroczem), Wybobrak (ze świetnym drugim półroczem).
    -Arris: bo zwyciężył pierwszą edycję Bursztynowego Szlaku (miałem wtedy przyjemność z nim grać i przegrałem z kretesem), wielokrotnie zajmował wysokie miejsca na Czwartkach z Antykiem. Wszyscy gracze udzielający się na multi wiedzą też, jaką Arris ma wiedzę jeżeli chodzi o statystyki jednostek itp. Co prawda, pod koniec roku Arris odpuścił trochę Romka, co widać po wynikach w Nations Cup, ale mimo wszystko przez większość roku był to gracz ścisłego topu.
    - Wybobrak: bo chociaż nie miałem jeszcze okazji skrzyżować z nim mieczy, to jego finałowe bitwy z Zibim pokazały niesamowitą klasę, poza tym mam relacje z pierwszej ręki choćby od kolegi klanowego darka, którego Wybobrak pokonał w 1/4. Wreszcie, zwycięzca Mistrzostw Polski i o ile dobrze pamiętam, kilkukrotnie zajmował wysokie miejsca na Czwartkach z Antykiem. Obecnie też walczy w półfinale międzynarodowego turnieju Last Legion.

    Pozostała dwójka to:
    - Zibi - za postawę w trakcie Mistrzostw Polski (w świetnym stylu wyszedł z grupy śmierci, potem w 1/2 nie dał mi szans, uległ dopiero najlepszemu graczowi w tamtym czasie)
    - darek z SB - mój stały partner treningowy, od którego nauczyłem się jak skutecznie walczyć jazdą, w Mistrzostwach Polski spokojnie zasługiwał na 1/2, ale los chciał, że w 1/4 trafił na Wybobraka. Bardzo aktywny gracz wciąż doskonalący się w taktyce. Obecnie walnie wspiera wygranymi polską drużynę w ramach Nations Cup.

  10. #10
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    Jako czlowiek i komentator moge tylko powiedziec jedno
    Arris
    Wybobrak
    Zibi
    Prix
    Scooter


    sa to zawodnicy znani obecnie na scenie najbardziej


    Ostatnio edytowane przez Lord_Legionista ; 04-01-2015 o 16:39
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •