Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Wątek: Nasze materiały i zapowiedzi Total War: ATTILA

  1. #11
    voitek
    Gość
    Zamiast opcji brania niewolników masz opcję zwerbowania pokonanych. Nie są to jakieś wielkie ilości, nie widziałem chyba większej niż 5% składu armii.

  2. #12
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez voitek Zobacz posta
    Zamiast opcji brania niewolników masz opcję zwerbowania pokonanych. Nie są to jakieś wielkie ilości, nie widziałem chyba większej niż 5% składu armii.
    Ale na jakiej zasadzie oni dołączają do armii? Jak wezmę jakieś resztki wrogich oddziałów to te oddziały pojawiają się w mojej armii i mogą się normalnie uzupełniać aż osiągną pełny skład? I co jak mam 20/20 jednostek w armii?

    W 18:40 na pierwszym filmiku wspominasz coś, że można przekazać barbarzyńcom prowincję, mógłbyś wytłumaczyć na czym to dokładnie polega?

  3. #13
    voitek
    Gość
    Oddziały nie pojawiają się w twojej armii, po prostu uzupełniają skład twoich już istniejących jednostek, w których straciłeś ludzi.

    Co do przekazywania prowincji, grając Rzymem mogłem przekazać prowincję Wizygotom, którzy mają swoje dwie hordy w Grecji. Przekazanie prowincji nie kończy wojny, ale pozwala w jakimś stopniu zapobiec totalnemu zniszczeniu regionu, jednak jednocześnie wzmacnia się przeciwnika. Coś za coś.
    Nie mogłem natomiast przekazać prowincji Ostrogotom, nie jestem pewien dlaczego. Prawdę mówiąc nie do końca to rozgryzłem, może nie spełniłem jakiegoś koniecznego warunku.

  4. #14
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 830
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Swego czasu pamiętam w zapowiedziach Romka o możliwości wcielania przegranych do własnej armii. Teraz doczekałem się takiej opcji.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  5. #15
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 800
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 359 podziękowań w 264 postach
    Z tego co zobaczyłem, na zamglonych polach bitew, to jestem zaniepokojony. AI taktyczne reaguje tylko w bezpośredniej bliskości przeciwnika. Preferuje starcia czołowe. O ile może to być zrozumiałe dla "pieszych barbarzyńców", to w przypadku Hunów wydaje się... słabe. Uderzenia na skrzydła na jakie się w końcu zdecydowali - płytkie. O wyjściu na tyły, czy nękaniu zbliżającej się armii konnymi łucznikami - mowy nie ma
    Poprawcie mnie, ale w starym BI, AI było chyba aktywniejsze?
    Dobrze byłoby jeszcze zobaczyć walkę na przeprawach rzecznych. Czy jest opcja forsowania rzeki wpław, jak w BI?
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  6. #16
    Podczaszy Awatar Memnon[pl]
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Myślenice
    Postów
    618
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 85 podziękowań w 52 postach
    Dodatkowo starcia oddzialow sa takie same jak w Rome II wersji 1.0(lub bardzo zblizone)...starcie dwoch oddzialow-kilka sekund i po starciu...Czyzby znowu CA serwowalo nam 3 minutowe mini bitwy?Mam nadzieje ze sie myle.
    Male pytanko do grajacych-celowo nie pokazywaliscie dluzszych zblizen w bitwie -poniewaz animacje sa az tak kulawe ze szkoda patrzyc,lub CA/Sega postawila taki warunek....czy tez dlatego ze bitwy sa takie szybkie ze nie ma czasu na patrzenie na animacje?
    Kiedy życie Cię nie pieści,podnieś głowę w górę i zaciśnij pięści

  7. #17
    voitek
    Gość
    Pokazywałem tyle ile mogłem, żeby w miarę normalnie grać, bo nie było opcji odtwarzania powtórek.

  8. #18
    Podczaszy Awatar Memnon[pl]
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Myślenice
    Postów
    618
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 85 podziękowań w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez voitek Zobacz posta
    Pokazywałem tyle ile mogłem, żeby w miarę normalnie grać, bo nie było opcji odtwarzania powtórek.
    Oki-rozumiem -dzieki za odp...
    Kiedy życie Cię nie pieści,podnieś głowę w górę i zaciśnij pięści

  9. #19
    Cześnik
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    210
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 25 podziękowań w 19 postach
    Tak patrzę na to wszystko i aż mam ochotę obić mordy pracownikom CA że nie ma tego wszystkiego w Rome II Ponownie zrobili z ludzi idiotów i przez ponad rok raczyliśmy się wersją testową Attyli.

  10. #20
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Skąd wytrzasnęliśmy wersję preview attili?
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •