Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Wątek: Nasze materiały i zapowiedzi Total War: ATTILA

  1. #41
    voitek
    Gość
    To jedna armia musiała przyjść z Dacji, a druga z Konstantynopola, bo też tam siedzą.

  2. #42
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    Jak wygląda sytuacja cesarstwa zachodniorzymskiego gdy kieruje nim AI? W BI Gdy grałem np. frankami to rzym nie miał żadnych problemów z ładem publicznym, kasy miał od cholery a jedyną wojnę, prowadził ze mną. Jest lepiej pod tym względem, czy AI dalej leci w kulki?

  3. #43
    voitek
    Gość
    Mają dużo buntów, powstają nowe frakcje i frakcje separatystyczne. Często szybko tracą Brytanię.

  4. #44
    Cześnik Awatar FireFighter
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach
    A czy w tej części występuje wojna domowa?

  5. #45
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Grając Rzymem (niezależnie którym) to chyba jeden wielki ciąg wojen domowych

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  6. #46
    Podczaszy Awatar Henryk5pio
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    686
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 52 podziękowań w 39 postach
    Cóż, jeśli możliwy jest wybuch separatyzmów w państwie z powodu wysokiego niezadowolenia ,to w sumie wojna domowa jest niepotrzebna. Zwłaszcza, że zawsze może się na granicę jakaś horda przypałętać... Sorry, ale to chyba jest wystarczającym wyzwaniem... Ja wiem, że oczekiwania są takie, że to będzie coś, ale to nie musi się chyba przejawiać głównie w wyższym poziomie trudności, prawda?
    "Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności." - Napoleon Bonaparte

  7. #47
    Cześnik Awatar FireFighter
    Dołączył
    Jul 2013
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach
    Ale w Rome II też miasta mogły się buntować, nie dość, że wyskoczyła armia niewolników to i wojna domowa była. Dlatego ciekawie się jak jest tutaj.

  8. #48
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 829
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Ja miałem kłopoty z Ces Zach już w BI. Tu dochodzi ileś tam chorób, rozłamy religii (tam tylko 2), itd. Coś mi się wydaje że będzie jeszcze bardziej wesoło. Nawet na poziomie normalnym.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  9. #49
    Łowczy Awatar Veritimus
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Silesia
    Postów
    180
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 13 podziękowań w 8 postach
    Niski poziom integralności poszczególnych armii może doprowadzić do ich buntu i wypowiedzenia posłuszeństwa. Podobnież drzewka rodowe - po to wróciły razem z mariażami, że mają wpływać na politykę wewnętrzną. Oba aspekty podpadają dla mnie pod wojnę domową, która przecież była w zachodniorzymskim imperium na porządku dziennym w tamtym okresie.
    "Łatwiej jest zginąć z bronią w dłoni w imię wzniosłych idei, niż mądrze się ukorzyć i w cichości pozwolić im przetrwać, by w odpowiednim czasie rozbłysły swym blaskiem." - ja
    "Niech wam ziemia lekką będzie... by psy mogły was łatwiej wykopać." - Marcjalis

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •