Strona 3 z 91 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 909

Wątek: PBF Bitwa pod Lubawą (Krucjaty północne)

  1. #21
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach
    Szanowni panowie - Adrian starał się ostudzić emocje w drużynie - czyż jest się o co kłócić? Fakt faktem, zbrodnie Zakonu są znane powszechnie w Polsce, ale nie ma o co drzeć kotów. Teraz dla nas jest ważne poszukanie schronienia, ażebyśmy nie zginęli, a nie pojedynki czy kłótnie. Panowie, może spróbujemy zbudować jakąś chatę, drewna w tych lasach jest w końcu pod dostatkiem.
    -------------------------------------------------------------
    Techniczny
    Moja postać ma mój rzeczywisty wzrost - więc zostawiam go takim, jaki jest.
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  2. #22
    Stolnik Awatar Frøya
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    894
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 16 podziękowań w 14 postach
    Z wielkiej, czarnej chmury, która śledziła od jakiegoś czasu waszą kompanię, lunęło wodą jak z cebra. Rozpętało się srogie burzysko, a niebo zagrzmiało mocno tak, że wydawało się wam iż ziemia pod stopami drży złowieszczo. Nagle trzask i błysk - to piorun uderzył prosto w pagórek z którego zeszliście niedawno i zatrzymaliście się pod ścieżką prowadzącą w głąb lasu. Wiosenny deszcz może i ciepły jest, lecz zmoczył was niemiłosiernie. Zziębnięci koczujecie na polanie, kłócąc się i zastanawiając co czynić dalej.

    Techniczny:
    Ten wzrost niech już zostanie jaki jest. Chyba, że bardzo chcecie to zmienić, to proszę podać mi nowe wartości.
    Fear not, my kin, of the Ragnarók,
    For Fimbultýr truly has won;
    He saw his own death at the end of time
    And whispered this to his son.

  3. #23
    Pampa
    Gość
    Zbrodnie Zakonu?! Słyszeliście! Bluźnierca! Zakonem kieruje ręka Chrystusowa! Bracia co to ma znaczyć?! - ​Heinrich aż poczerwieniał ze złości rzucając błyskawice z oczu.

    Techniczny:
    Sadam spokojnie, póki co nic się nie dzieje tylko kłótnie.

  4. #24
    sadam86
    Gość
    Ta chate, może od razu warowne zamczysko, ciekawe czym ty chcesz to drewno na chate ociosać, zębami? I jakobyś nie zauważył trza Nam uciekać, a nie sioła budować warknął Żiwko

    Techniczny
    Poczekajmy na resztę

  5. #25
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach
    Bremeńczyku, to teraz nie ma znaczenia. Zbudujemy jakieś schronienie do licha, czy będziemy nadal tu stać i się kłócić? - na obliczu Adriana pojawiły się znamiona irytacji.
    Uciekać? Gdzież, Żiwko?
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  6. #26
    Pampa
    Gość
    A kimże ty jesteś że nazywasz mnie Bremeńczykiem?!Znaj swoje miejsce kmiocie! Syn kupca! Być może Żydowina w kompani! To już by było skaranie od Boga. Poganin, Żyd i bracia zakonni razem. I wielkolud ma rację, czym chcesz budować? Szałas z patyków może?



    Techniczny:
    Pamiętajcie że to PBF, nic nie brać do siebie.

  7. #27
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Rycerz, który od jakiegoś czasu siedział cicho, teraz poprawił się w siodle i rzekł: Mości Adrianie, przeca wasi władcy sami poprosili nas, zakonników o pomoc, więc okazujcie nam trochę szacunku, choćby za to, że zapewniamy wam wsparcie zbrojne. W tym wypadku więc mówienie o pomniejszych błędach młodszych braci jest nie na miejscu i nie życzymy sobie, abyście nam to wypominali.
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

  8. #28
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach
    Mam dosyć - Adrian popadł w irytację - jak widzę, uspokoić się was nie da. Gdzież mamy się udać zatem, skoro chaty stawiać nie możem? W głąb zbuntowanych Prus czy do Polski?
    Zwrócił się do Johanna z Lubeki:
    Mości rycerzu, chciałem uspokoić tą kłótnię, bo nie ma sensu na tą chwilę. Przesadziłem, używając słowa zbrodnia, ale nie chciałem tego zaogniać, co wybuchło.
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  9. #29
    sadam86
    Gość
    Na ten czas jak najdalej od niebezpieczeństwa, a do Polszy to Sam se wracaj kupczyno, a może i lichwiarzu?

  10. #30
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach
    Gdzież zatem, Żiwko?
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

Strona 3 z 91 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •