Strona 226 z 267 PierwszyPierwszy ... 126176216224225226227228236 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 251 do 2 260 z 2664

Wątek: Dyskusja ogólna o Total War: Warhammer

  1. #2251
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kasquit Zobacz posta
    Kislev, Księstwa Graniczne, Tilea i Estalia mają zupełnie takie same jednostki, jak Imperium...
    Dobrze, że nie czczą Sigmara...
    Przecież w Rome2 frakcje które wprowadzili w dlc też na początku były kopiuj-wklej innych. Wyjdą dlc to dostaną swoje rostery

  2. #2252
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kasquit Zobacz posta
    Ech, to ja chciałbym w końcu wyżalić się, co mi się nie podoba w Warhammer Total War.
    Oto moje zarzuty względem tej gry:

    2.
    Prawie nieograniczone możliwości dyplomatyczne...
    Zielonoskórzy mogą zawrzeć sojusz z Krasnoludami, tak mi ktoś powiedział...
    Mannfred może chcieć zostać wasalem Karl'a Franz'a...
    No tak, Creative Assembly ma w ... historię Warhammera...
    Zrozum jednak, że to Sandbox, a strategie sandboxowe rządzą się swoimi prawami i jednak nie winno ich się zmieniać ze względu na lore.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #2253
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 29 podziękowań w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Zrozum jednak, że to Sandbox, a strategie sandboxowe rządzą się swoimi prawami i jednak nie winno ich się zmieniać ze względu na lore.
    A właśnie, że powinno.

    Np. w grze Wojownicy Chaosu nie mogą zawrzeć pokoju z Imperium - i tak właśnie powinno być. To samo powinno dotyczyć Demonów Chaosu i Zwierzoludzi jak wyjdą w ew. dodatkach.

    W ten sposób buduje się klimat, bez którego trudno zaangażować się w grę komputerową. Sandbox to fajny pomysł zarówno w grach akcji, strzelankach, erpegach, jak i strategiach, ale musi towarzyszyć im pewna idea, bo inaczej można w nich zrobić wszystko i nic. Tutaj tą ideą jest luźny kanon świata fantasy i mechanika gry powinna się do niego przystosować.
    Ostatnio edytowane przez Jan z Czarnolasu ; 29-05-2016 o 19:15
    "********* ***** ********** ******, *************" - Zbigniew Stonoga (cenzura na prośbę moderacji )

  4. Użytkownicy którzy uznali post Jan z Czarnolasu za przydatny:


  5. #2254
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Pytanie z innej beczki - jak rozwiązano kwestie zakonów rycerskich w podstawce? Bo widziałem osiągnięcia za budowanie kapitularzy określonych zakonów w poszczególnych miastach ale pytanie czy dają one jakieś jednostki specjalne czy są to zwykłe budynki?
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  6. #2255
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dają jedynie bonusy + możliwość werbunku Rycerzy Imperium. Co w sumie jest nielogiczne. Przy okazji polecam wypróbować mod:
    http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=691664240 dodaje zakony rycerskie etc. (Wszystkie oficjalne, jedne w kampanii Storm of Chaos są, inne w zeszłych AB). Ale pewnie wkrótce będzie DLC z tym :C
    Ostatnio edytowane przez Arroyo ; 29-05-2016 o 17:56

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #2256
    Skaveński Spacz-Inżynier, Sługa Lorda Chaosu Thorgara Okrwawionego Awatar Kasquit
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    152
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 38 podziękowań w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Defungor Zobacz posta
    PS. Skaveni to jedna z najsłabszych ras w Starym Świecie i jedyne z kim może konkurować to gobliny, chociaż pewnie i tak z nimi by też przegrały
    Weź mi nie dokuczaj!

    Post niezwiązany z tematem. Proszę takie sprawy na PW załatwiać. Upomnienie słowne.

    Arr.

  8. Użytkownicy którzy uznali post Kasquit za przydatny:


  9. #2257
    Asuryan
    Gość
    Część miast/osad jest oznaczona jako strategiczne lokacje, które określonym nacjom dają możliwość wybudowania specjalnego budynku. To między innymi Kislev (dla wampirów, Imperium i Bretonni), Miragliano (dla południowych królestw), Altdorf (wampiry i Imperium), Karak Kadrin (krasnoludy).

  10. #2258
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Dają jedynie bonusy + możliwość werbunku Rycerzy Imperium. Co w sumie jest nielogiczne. Przy okazji polecam wypróbować mod:
    http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=691664240 dodaje zakony rycerskie etc. (Wszystkie oficjalne, jedne w kampanii Storm of Chaos są, inne w zeszłych AB). Ale pewnie wkrótce będzie DLC z tym :C
    Cóż,czyli tak jak sie obawiałem...Zatem na pewno doczekamy się unit packów,tyle dobrego że modderzy potrafią załatać te dziury. Dobrze,że są chociaż te specjalne budynki ale mimo wszystko,po zobaczeniu osiągnięc po cichu liczyłem że jednak te zakony będą a tu niestety rozczarowanie...
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  11. #2259
    Chłop Awatar sebus12321
    Dołączył
    Feb 2010
    Lokalizacja
    ...
    Postów
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    Cóż,czyli tak jak sie obawiałem...Zatem na pewno doczekamy się unit packów,tyle dobrego że modderzy potrafią załatać te dziury. Dobrze,że są chociaż te specjalne budynki ale mimo wszystko,po zobaczeniu osiągnięc po cichu liczyłem że jednak te zakony będą a tu niestety rozczarowanie...
    Akurat tego można było się spodziewać, dodatkowo Warhammer w całej swojej różnorodności daje im ogromne możliwości wysysania od nas kasy, też mam nadzieje, że twórcy modów pozwolą nam zaoszczędzić pare groszy. Kiedy mają możliwości to potrafią odwalić robotę lepiej od CA
    "Historia będzie dla mnie łaskawa, ponieważ zamierzam ją napisać."

  12. #2260
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Niestety,a do tego już wiadomo że będą dwa duże dodatki,kolejne rasy,co za tym idzie kolejne możliwości DLC a to z jednostkami a to z bohaterami itd.itd...Myślę że WH pobije wszelkie dotychczasowe TW pod tym względem ale dość offtopu bo do dyskusji o DLC jest inny temat
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

Strona 226 z 267 PierwszyPierwszy ... 126176216224225226227228236 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •