Strona 238 z 267 PierwszyPierwszy ... 138188228236237238239240248 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 371 do 2 380 z 2664

Wątek: Dyskusja ogólna o Total War: Warhammer

  1. #2371
    Zbanowany
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    532
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach
    A oni-CA, dalej nic konkretnego. Czy naprawdę tak trudno puścić zapowiedz drugiego DLC? Przecież na pewno już mają plan na najbliższe miesiące...

  2. #2372
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Jeśli ludzie północy korzystają z drzewka technologi chaosu, to mają tam jedną taką wredną zwiększającą zasięg ruchu i regeneracje.

    Gdzieś czytałem (najpewniej w jakiejś recenzji) że si korzysta z bonusowych punktów ruchu.

    Co jeszcze mogę napisać. W zasadzie to świat gry dzieli się na dwie części:
    a) północ gdzie walczą ludzie i chaos,
    b) południe miejsce starć zielonych z brodaczami.
    c) Wampiry w dużej liczby kampanii które zaczynałem nie robią nic...

    Wizualizacja gór jest słaba różnica między brodaczami a zielonoskórych są minimalne głównie zamieniają mosty (z kamiennych na linowe) i miasta, zaś reszta bez zmian. W złych ziemiach to tylko wygląd miast...

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  3. #2373
    Wojski Awatar Maniek116
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kielce
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    U mnie jak do tej pory po rozegraniu kampanii krasnoludami i imperium wampiry nigdy nie urosły do rangi mocarstwa, to była raczej taka rozpaczliwa walka o przetrwanie z całym światem. Mogliby nieco poprawić zachowanie AI w przypadku wompierzy, żeby się bardziej ekspansywne zrobiły bo teraz to żeby zrealizować cele kampanii to zwyczajnie dobijam to co pozostało po wampirach zmasakrowanych już przez inne frakcje.

  4. #2374
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    No u mnie puki co w każdej kampanii Wampiry są potęgą. Może po za Co-opem kiedy z kumplem krasnalami spaliliśmy ich do ziemi przed 50 turą. Więc to wszystko zależy od rozwoju kampanii.
    Si vis pacem, para bellum

  5. #2375
    Wojski Awatar Tamudzin
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Ostatni grając bitwy multi bitwa zwalnia, wygląda tak jak bym grał 1/2 szybkości. Wcześniej grałem bitwy 4vs4, z opadami śniegu, wówczas widziałem scięcia gry, ale to było spowodowane konfiguracją sprzętową. Zastanawia mnie czy kłopot leży po CA ( za duże obciążenie serweru, po premierze tego problemu nie miałem) czy winne jest moje połączenie internetowe.

  6. #2376
    Podczaszy Awatar Memnon[pl]
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Myślenice
    Postów
    618
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 85 podziękowań w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tamudzin Zobacz posta
    Ostatni grając bitwy multi bitwa zwalnia, wygląda tak jak bym grał 1/2 szybkości. Wcześniej grałem bitwy 4vs4, z opadami śniegu, wówczas widziałem scięcia gry, ale to było spowodowane konfiguracją sprzętową. Zastanawia mnie czy kłopot leży po CA ( za duże obciążenie serweru, po premierze tego problemu nie miałem) czy winne jest moje połączenie internetowe.
    1.Grasz z efektami krwi?-te obnizaja torche fpsy.
    2.Grasz na dirx 12 czy 11?-12 nie wspolpracuje w pelni z wszsytkimi kartami
    Kiedy życie Cię nie pieści,podnieś głowę w górę i zaciśnij pięści

  7. #2377
    Wojski Awatar Tamudzin
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Od kiedy pojawił się dx12 to korzystam, ale nanim grałem tylko jedną bitwę i podczas niej miałem problem. Gram bez krwi. Jeśli jest to sprawa sprzętu to czemu na singlu wszystko śmiga bez zarzutów, po premierze również bitwy multi działały bez problemów

  8. #2378
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Jeśli w meczu 4vs4 jednemu z graczy sprzęt nie wyrabia to gra zwalnia u wszystkich aby dostosować się do najsłabszego. Po wyjściu blood packa i dx12 pewnie sporo osób trochę podbiło ustawienia i FPSy poszły w dół, przez co jest znacznie większa szansa że trafisz na ślimaka na multi.
    Si vis pacem, para bellum

  9. Użytkownicy którzy uznali post Jsatrzab za przydatny:


  10. #2379
    Łowczy
    Dołączył
    Mar 2010
    Postów
    100
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 1 poście
    Mam pytanie, czy mi się wydaje czy niestety karty Geforce gtx 980 Ti nie są wspierane w tym patchu jeżeli chodzi o dx 12. Bo specjalnie zainstalowałem łatkę na Windowsa 10 a niestety nie odczułem żadnego skoku wydajnościowego.

  11. #2380
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Zależy co masz na myśli pisząc o wsparciu. 980 Ti obsługuje dx12, więc po przełączeniu gry na dx12 powinieneś mieć kilka fpsów więcej, choć GeForce nie dostaje takiego kopa na dx12 jak AMD to jakaś różnica powinna być. Oczywiście wszystko zależy jeszcze od pozostałych ustawień i sterowników kary graficznej.
    Si vis pacem, para bellum

Strona 238 z 267 PierwszyPierwszy ... 138188228236237238239240248 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •