Strona 67 z 267 PierwszyPierwszy ... 1757656667686977117167 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 2664

Wątek: Dyskusja ogólna o Total War: Warhammer

  1. #661
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kobrax Zobacz posta
    A mnie się tam Romek 2 podoba najbardziej ze wszystkich części. Poprzednie to dla mnie porażki, a medek 2 wychwalany przez wszystkich to dla mnie popis bugów i głupoty. Romek 2 idealny nie jest ale jest wystarczająco dobry. Jedyne co mi w Romku 2 się nie podobało i wolałem w tym względzie medka 2 to rozwój miasta. Chętnie bym ten medkowy w warhamerze zobaczył, tylko zmianę miasta na zamek bym nie dawał ewentualnie.
    Przez takie myślenie jak twoje, sega i ca wydaje niedopracowane gry. Jak można zachwalać Rome II, w dniu premiery była to największa porażka tego studia dotychczas. Karmili nas renderami, a w dniu premiery bugi zalały ekran. Optymalizacja leżała, pełno DLC, jak krew, państwa miasta. Ile trzeba było czekać by gra była grywalna >? Kilka miesięcy im to zajęło, więc błagam Cię, nie trolluj o Rome II, bo jeśli Warhammer będzie taki sam, to oni mogą zbankrutować, wtedy to już bez różnicy. Jeśli się bierzesz za drugą cześć kochanej przez graczy Rome, to wiedz że należy się mocno postarać, a CA tego nie zrobiło. To co dostałem w dniu premiery nie było nawet koło tego co pokazywali mi na ich filmikach, czyli mnie oszukali. Tak samo było z nowym Batmanem.

  2. #662
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez ares354 Zobacz posta
    Przez takie myślenie jak twoje, sega i ca wydaje niedopracowane gry. Jak można zachwalać Rome II, w dniu premiery była to największa porażka tego studia dotychczas. Karmili nas renderami, a w dniu premiery bugi zalały ekran. Optymalizacja leżała, pełno DLC, jak krew, państwa miasta. Ile trzeba było czekać by gra była grywalna >? Kilka miesięcy im to zajęło, więc błagam Cię, nie trolluj o Rome II, bo jeśli Warhammer będzie taki sam, to oni mogą zbankrutować, wtedy to już bez różnicy. Jeśli się bierzesz za drugą cześć kochanej przez graczy Rome, to wiedz że należy się mocno postarać, a CA tego nie zrobiło. To co dostałem w dniu premiery nie było nawet koło tego co pokazywali mi na ich filmikach, czyli mnie oszukali. Tak samo było z nowym Batmanem.
    Upominam. Nikt tu nie trolluje to po raz. Dwa to prywatna opinia Kobraxa, dodam, że sam lubię grać w Rome II i jest dobrą grą aktualnie (a przynajmniej wg mnie, bo i tak gram głównie na multiplayer'ze). A trzy - jeśli już zwalać winę, to proponuję na SEGĘ, która właściwie ma taką, a nie inną politykę - widocznie jeden proces niczego ich nie nauczył
    Wracając - czekam na info o Carsteinach, bo to będzie najważniejsza rasa w podstawce wg mnie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #663
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Upominam. Nikt tu nie trolluje to po raz. Dwa to prywatna opinia Kobraxa, dodam, że sam lubię grać w Rome II i jest dobrą grą aktualnie (a przynajmniej wg mnie, bo i tak gram głównie na multiplayer'ze). A trzy - jeśli już zwalać winę, to proponuję na SEGĘ, która właściwie ma taką, a nie inną politykę - widocznie jeden proces niczego ich nie nauczył
    Wracając - czekam na info o Carsteinach, bo to będzie najważniejsza rasa w podstawce wg mnie.
    Masz prawo upomnieć, i przeprasza za ordynarną odpowiedz. To jest jego prywatna opinia i ma do niej prawo. Jednak uważam że należy mówić jak jest i było. Dodam że należy mówić iż Rome 2 dopiero w edycji Emperor stał się czym powinien być. Ale prawdy nie będę unikać i należy powiedzieć że gra na początku była słaba, niedopracowana.

    I dlatego bardzo sceptycznie podchodzę do filmików które zaprezentowano z Warhammera. Nauczony tym co pokazało nam CA swego czasu w Rome II, pamiętne oblężenie i walki w miastach, mam głęboką nadzieje że Warhammer będzie wyglądał tak jak na owych filmikach, mimo iż to alfa. Nawet jeśli premiera ma mieć pół roku opóźnienia, to wolę by miała niż by była powtórka z Rome II na samym początku. Co do mapy, myślę że jeśli będzie to jak z Rome II czy Empire, lub Shogunem 2 to będzie źle. Jednak Medieval 2 z większą ilością miast i ich rozwojem był lepszy. Dodam że wole mieć na mapie miasta i jak by się dało wsie.

    Co do rozwoju bohaterów, Mark of Chaos zrobił to najlepiej ze wszystkich gier na licencji Warhammera i taką drogą powinni podążać CA.

  4. #664
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Sorry, ale zacznijmy od początku Twoją wypowiedź - tym, czym miał być R2 był już od 11-12 patcha. Teraz kampania jest ogólnie za łatwa. Co nie oznacza, że gra nagle jest zła - wręcz przeciwnie, gra jest dobra, ale powinni jeszcze trochę patchy wydać, albo fani powinni wydać swoje patche, coś jak w Gothic 3 - tam dopiero po fanowskich patchach dało się grać (fakt, inny całkowicie styl gry i uniwersum, ale tam fani zrobili prawdziwe zmiany w grze).
    Poza tym CA zrekompensowała nam to w TW: Attila, które od początku było grywalne i dobre. Co dalej - nadal czekam na to, co w Medku 2 było, czyli rozwój miast stamtąd. Na bank boje będą wyglądać jak w Attyli, bo jak się dobrze przyjrzymy to mamy tu mix Attyli z Shogunem II i do tego dokładany styl gry i wszystko, co w Warhammerze Fantasy dobre. Będzie to jak z Rome II i Attylą - jak widziałeś mapę, to wiesz, jak to będzie - połączenie dwóch przypadkowych diukostw w 1 prowincję - przykładu nie trzeba daleko szukać - Couronne z L'Anguille.
    Ostatni akapit - niezupełnie, bo też Dark Omen odwzorował klimat i wszystko dobrze.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #665
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    To, że w nowym dzieli widzisz mix Attyli i Shoguna II nie oznacza, że będzie to dobre połączenie, bo póki co nic jest nie wiadomo na temat prawideł ekonomii, praw jakimi będzie się rządzić magia, bohaterowie specjalni. W nowym dziele jest zbyt dużo zachwytu a zbyt mało obiektywizmu.
    Nie grałem w Rome 2 ani w Attyle więc tego nie będę oceniał, ale jeżeli jest tak jak piszesz - 11-12 patch pozwolił w końcu grać, a w Attyli w końcu poprawili błędy i ich nie powielili to wygląda na to, że tylko uczą się na błędach. Jednak nowa odsłona to nie historyczny TW, ale fantasy i rządzą tu inne prawidła i można spodziewać się masy bugów i niedoróbek. Pytanie jednak zasadnicze jest takie - czy CA wyda jak najszybciej grę nawet z błędami, które będzie dopiero naprawiać po skargach graczy czy też wyda dobrą grę z niewielką ilością bugów. Bo jeżeli to pierwsze, to wieszczę powolny upadek serii i zniechęcenie do niej graczy, którzy będą mieli dosyć powielanych błędów i masy patchy, które pozwolą im cieszyć się rozgrywką.
    Ostatnio edytowane przez chochlik20 ; 06-10-2015 o 15:19 Powód: Dzięki :)
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  6. Użytkownicy którzy uznali post chochlik20 za przydatny:


  7. #666
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach
    Dla twojej wiadomości ares354 nie grałem w grę od początku ale dopiero jak zaczęła być taka jak być powinna po paru miechach. Po części bo nie miałem kasy tyle by wydawać jej tak dużo na taką grę. Nie oczekuje od Warhammera ideału bo wiem, że z tą firmą to nie możliwe. Teraz dla nich liczy się tylko kasa. Romka 2 oceniam jako grę, którą jest teraz. Jakby gry oceniało się po tym jakie były w dniu premiery to myślę, że mało która była by dobra.
    Warhammer idealny też nie będzie i nie polecałbym kupować go przed upływem miesiąca od premiery. Fanom Warhammera o ile nie potrafią trzymać nerwów na wodzy proponuje w ogóle nie grać, udawać, że gra nie jest planowana i jej nie będzie.
    SEGA jest firmą na tyle dużą, że mogą sobie pozwolić na kupno gry bo zawsze znajdzie się mnóstwo osób które ją kupią bo zwiastuny ich przyciągną. To czy będą grać ich nie interesuje. Taki już jest świat biznesu. Life is brutal.


  8. #667
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    eee. Proponujesz nie kupować fanom Warhammera tej gry bo ma w nazwie total war? Przestaniecie wszyscy być tak radykalni. Gra będzie oscylować wokół 7-9/10 i będzie dobrą grą a fani Warhammera kupią ją bo to w końcu nie będzie jakaś niskobudźetówka albo kolejny gniot tylko duża dobrze zapowiadająca się gra.
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  9. Następujących 2 użytkowników podziękowało Andrij Marszałek za ten post:


  10. #668
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ja powiem tak - sam wymagam bardzo wiele od gry, ale mogę przystać na produkt, jaki wydadzą. Ważne, by nawet małe mody, które by powstały bez narzędzi modderskich (różnymi sposobami) przerabiały czy to diukostwa Bretonnii na oddzielne prowincje z dodatkowymi wsiami i miasteczkami (nawet podręcznik RPG "Rycerze Graala" opisuje każde z diukostw konkretnie i nie wrzuca np. Couronne i L'Anguille do jednego wora) oraz na może dodanie jednostek różnych do nacji poszczególnych (niegrywalnych, jak i tych grywalnych).

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. #669
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Andrij Marszałek Zobacz posta
    eee. Proponujesz nie kupować fanom Warhammera tej gry bo ma w nazwie total war? Przestaniecie wszyscy być tak radykalni. Gra będzie oscylować wokół 7-9/10 i będzie dobrą grą a fani Warhammera kupią ją bo to w końcu nie będzie jakaś niskobudźetówka albo kolejny gniot tylko duża dobrze zapowiadająca się gra.
    eeee. Też pozwolę sobie tak zacząć.
    Kiedyś TW był marką samą w sobie, teraz powoli zaczyna na nią padać złowróżbny cień. Oczywiście w pierwszych TW były bugi, niedoróbki, ale nawet z nimi gra miała w sobie, to coś. Jeżeli czytam, że CA zmuszona jest wydawać kolejne patche, do nowej części odsłony to znaczy, że coś jest nie tak z serią. Cały czas jednak siłą podtrzymującą markę były mody tworzone przez fanów. W tej odsłonie nadchodzą nowe wiatry, które zwieją to. Czy przypadkiem CA zapowiadając Rome 2 miało nie wypuścić narzędzi do wspierania moderów? Dopiero później odeszli od tego pomysłu. Mogę się mylić w tej kwestii.
    Pytaniem pozostaje, czy w nowej odsłonie pomimo braku wsparcia ze strony wydawcy będzie w ogóle możliwe tworzenie własnych modów.

    Czemu uważasz, że to będzie dobra gra? Mi póki, co nie podoba się to, co widzę zwłaszcza w bitwach. CA prowadzi graczy jakby był dzieckiem. Pokazuję mu paluszkiem jaki konkretnie zasięg mają strzelcy, zamiast normalnych flag nad oddziałami gra mówi nam, że ci to strzelają, ci walczą mieczami itd.
    Nie jesteśmy radykalni, ale staramy się nie ponosić ślepemu zachwytowi nad nowym tytułem. Na razie wiemy za mało, mamy mgliste informacje jak wiele będzie funkcjonowało i czy w ogóle to się sprawdzi w grze, by piać peany pochwalne.
    Jeżeli fan chce kupić niech kupuje, bo to jego kasa i pesymistom WTW nic do tego.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  12. Następujących 4 użytkowników podziękowało chochlik20 za ten post:


  13. #670
    Podczaszy Awatar Memnon[pl]
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Myślenice
    Postów
    618
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 85 podziękowań w 52 postach
    Zdecydwoanie popieram chochlika.Kiedys TW mial "dusze" -teraz z kzadym tytulem ja traci.Powoli bitwy zaczynaja wygladac tak-zaznaczz wszystko-zuc na srodek-1 minuta i po bitwie.Co to za gra skoro potrzebuje 17 patchy?To kpina i drwina z graczy,bo dla mnie to nawet nie jest beta.Po prostu CA/Sega wiedzialo iz pierwszy Rome byl sukcesem i poszli tylko na dobre imie poprzednika nie patrzac na nic wiecej-tego samego obawaim sie w Warhamerze-jest znany wiec tez moze nie chciec im sie wysilac-bo i po co-to raz ,a dwa anglicy juz tak maja iz robia wszystko na odwal sie.Prostym przykladem byla data ukazania sie Wrahamera-przy pierwszym filmie ktory zaprezentowali bylo 2015-liczyli znowu na super komentarze itp-tymczasem ludzie na ofcjalnym forum ich zbluzgali i pojechali po nich po calosci-glownie za tragicznie beznadziejna szarze itp-wiec juz przy nastepnym filmie jest data 2016-dlatego obawiam sie iz CA nie traktuje fanow powaznie i znowu bedzie beta i XXX patchy.Dlaczego znwou pokazuja "nowe" filmy-ale w zadnym nie ma NIC konkretnego?zero mowy o AI,zero o mapie,zero zachowaniu sie AI na mapie itp?-ano pewno jak pokaza to ludze im nie dzdza zyc na forum-dlatego znowu mam zle przeczucia.Shogun II mial demo przed premiera -bo wiedzieli ze jest dobry-jakos dalo sie zrobic dobre AI na mapie-teraz sie nie da?Dla porownania przeszedlem Rome II Rzymem od patcha 9-12 i nie przegralem ZADNEJ bitwy na ladzie-nie dla tego ze jestem az tak dobry-po prostu AI jest AZ tak glupie.Najglupsza bitwa to obrona miasta-moje 700 przeciwko 3500-bitwa oczywiscie wygrana w 3,5 min-jak dla mnie jest to kpina z wszystkiego co nadawalo sens serii TW.Owszem Shogun II ma tez kilka glupich niedorobien-ale jedyna wada Shoguna jaka ludzie sa w stanie powiedziec to tylko slysze ciagle-"a bo wszyscy maja takie same jednostki" i tyle.O mutli juz nawet nie wspomne -bo cofneli sie z mutli o 6 lat wstecz.

    Nie rozumiem -a wrecz podziwiam ludzi ktorzy mowia ze Warhamer to bedzie dobra.Lub takich ktorzy pisza ze CA to przeciez firma z duzym doswiadczeniem i napewna zrobia dobra gre-dwa razy juz pokazali ze nie szanuja fanow-wiec nie wiem jakim cudem ktos wyciaga takie wnioski.Do mnie nei przemawiaja filmy o NICZYM i samozachwyt tworcow ktorzy mowia jaka to super robote robia.Do mnie nie przemawia bitwa w ktorej widze jak 120 krasnolodow walczy z gigantem i w 7 sekund ta walka sie konczy-dla mnie jest to kolejna drwina z ludzi kotrzy zbodowali kiedys tak unikatowa marke...
    P.S-naprawde mam nadzieje ze sie myle....
    Kiedy życie Cię nie pieści,podnieś głowę w górę i zaciśnij pięści

Strona 67 z 267 PierwszyPierwszy ... 1757656667686977117167 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •