Strona 68 z 267 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078118168 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 2664

Wątek: Dyskusja ogólna o Total War: Warhammer

  1. #671
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Kobrax napisał by fani młotka nie kupowali tej gry tylko dlatego że to total war. Macie prawo psioczyć na nowe total wary i to wasza sprawa. Shogun 2, Rome 2 i Attila to według mnie bardzo dobre lub przynajmniej dobre tytuły. Dlaczego piszę że to będzie dobra gra? Bo gra zachowa styl Rome i Attyli. Nie poszło im w rome 2 więc w attyli to poprawili. Taką sytuacje mamy niemal od początku serii i niemożliwe jest by to zepsuli. Na pewno będą błędy, bugi i patche. Co z tego, skoro i tak się dobrze sprzeda i fani młotka(nie maniacy na punkcie lore) będą zadowoleni że mają dużą grę w ich ulubionym uniwersum. Przestańcie już pisać wywody jak to CA się zmieniło i jaki beznadziejny ten WTW będzie bo to już się nudne robi.
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  2. #672
    Podczaszy Awatar Kobrax
    Dołączył
    Nov 2012
    Postów
    622
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 57 podziękowań w 38 postach
    Andrij umiesz czytać ze zrozumieniem? Napisałem, żeby fani warhammera nie kupowali tej gry jeżeli potem mają wszędzie płakać jak to ona jest źle zrobiona. Oszczędzą go wtedy i sobie, i innym.
    Ja warhammera na pewno kupie bo po pierwsze nie mam o uniwersum bladego pojęcia i obchodzi mnie tylko grywalność i frajda z gry, nie to czy elfy będą czy ich nie będzie. Jak będzie bugów pełno to nie będę po prostu jej włączał, dopóki nie zostanie naprawiona.
    Jestem prawie pewien, że na początku będzie dużo niespodziewanych błędów. W końcu kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy ludzi szybciej je wykryje niż grupka kilkunastu ludzi. Zrobienie takiej gry bez błędów jest niemożliwe.


  3. #673
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Andrij Marszałek Zobacz posta
    Kobrax napisał by fani młotka nie kupowali tej gry tylko dlatego że to total war. Macie prawo psioczyć na nowe total wary i to wasza sprawa. Shogun 2, Rome 2 i Attila to według mnie bardzo dobre lub przynajmniej dobre tytuły. Dlaczego piszę że to będzie dobra gra? Bo gra zachowa styl Rome i Attyli. Nie poszło im w rome 2 więc w attyli to poprawili. Taką sytuacje mamy niemal od początku serii i niemożliwe jest by to zepsuli. Na pewno będą błędy, bugi i patche. Co z tego, skoro i tak się dobrze sprzeda i fani młotka(nie maniacy na punkcie lore) będą zadowoleni że mają dużą grę w ich ulubionym uniwersum. Przestańcie już pisać wywody jak to CA się zmieniło i jaki beznadziejny ten WTW będzie bo to już się nudne robi.
    Kobrax nic takiego nie napisał. Dał tylko dobrą radę, aby fani universum się wstrzymali z kupnem z miesiąc, ze dwa tygodnie i dopiero kupili jak okaże się, że gra będzie warta swojej ceny.
    Sprzeda, bo wszystko się sprzeda i wszystko można wcisnąć pod znaną marką.
    Zresztą nikt nie pisze, że beznadziejna będzie nowa odsłona, tylko, że można się spodziewać masy niedoróbek i moje pytanie jakie postawiłem wcześniej jest ciągle w mocy i będzie, aż do premiery, kiedy to będzie można ocenić grę. Sam oceniłeś ją na 7-9 w dziesięciostopniowej skali opierając się tylko na widmowych informacjach, znakach zapytania oraz reklamie, która będzie się ciągnęła do znudzenia do dnia premiery. Ja np. z oceną gry wstrzymam się jeszcze bardzo długi czas, bo ciągle nie mogę się przekonać do tego tytułu chociaż podoba mi się świat Młotak i uwielbiam fantastykę.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  4. #674
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Chodzi mi po prostu o to że po raz nie wiadomo który wałkujecie ten sam temat.
    Kobrax - ,,Na pewno będą błędy, bugi i patche'' - napisałem o błędach
    - ,,
    Fanom Warhammera o ile nie potrafią trzymać nerwów na wodzy proponuje w ogóle nie grać'' - tacy fani to maniacy lore którzy tego nie powinni kupować. Przecież napisałem o tym w swoim poście.
    Więc nie zarzucaj mi że nie umiem czytać ze zrozumieniem
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  5. #675
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Odcinając się od dyskusji.
    W CDA jest artykuł o WHTW. Pozwolę sobie zacytować fragment:
    ,,Total War:Warhammer to nie jednorazowy wyskok, ale zwiastun całej trylogii, przez którą przewinie się 16 frakcji''
    I to jest ciekawy temat
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  6. #676
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Andrij Marszałek Zobacz posta
    W CDA jest artykuł o WHTW. Pozwolę sobie zacytować fragment:
    ,,Total War:Warhammer to nie jednorazowy wyskok, ale zwiastun całej trylogii, przez którą przewinie się 16 frakcji''
    I to jest ciekawy temat
    Pewniaki:
    - Imperium
    - Orkowie i gobliny
    - Sylvania
    - Krasnoludy

    Znaki zapytania
    - Mroczne Efy
    - Wysokie Elfy
    - Leśne Elfy
    - Bretonnia
    - Skaveni
    - Jaszczuroludzie
    - Królestwo Ogrów
    - Królowie Grobowców
    - Chaos
    - Kislev
    - Zwierzoludzie(?) prędzej chyba jako frakcja niegrywalna
    - Krasnoludy Chaosu(?)
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  7. #677
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Krasnoludy Chaosu jak i Kislev bym odrzucił jako iż obecnie nie są uznawane za nacje w WFB choć patrząc na mapkę to Kislev będzie jako frakcja niegrywalna. Dziwne to wszystko
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  8. #678
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Andrij Marszałek Zobacz posta
    Krasnoludy Chaosu jak i Kislev bym odrzucił jako iż obecnie nie są uznawane za nacje w WFB choć patrząc na mapkę to Kislev będzie jako frakcja niegrywalna. Dziwne to wszystko
    Nieuznawany? I'm out - Krasnoludy Chaosu udostępniają działa Chaosowi, a Kislev jazdę Imperium do teraz.

    Pewniaki:
    - Imperium
    - Orkowie i gobliny
    - Sylvania
    - Krasnoludy

    Znaki zapytania
    - Mroczne Efy
    - Wysokie Elfy
    - Leśne Elfy
    - Bretonnia
    - Skaveni
    - Jaszczuroludzie
    - Królestwo Ogrów
    - Królowie Grobowców
    - Chaos
    - Kislev
    - Zwierzoludzie(?) prędzej chyba jako frakcja niegrywalna
    - Krasnoludy Chaosu(?)

    Ja bym do pewniaków dodał Ogry, Skavenów i Jaszczury - bo już na TWC wielokrotnie przewinięto, że będą grywalni. Co do Zwierzoludzi - nie przesadzajmy, mogą być hordą jak w Attyli Hunowie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #679
    Asuryan
    Gość
    Elfy także, tylko nie wiadomo które.

  10. Użytkownicy którzy uznali post Asuryan za przydatny:


  11. #680
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Ja bym do pewniaków dodał Ogry, Skavenów i Jaszczury - bo już na TWC wielokrotnie przewinięto, że będą grywalni. Co do Zwierzoludzi - nie przesadzajmy, mogą być hordą jak w Attyli Hunowie.
    Chyba, że połączą je z Chaosem.

    A propo znaków zapytania, to może Estalia lub Tielia Patrząc na mapę było by tam pusto i smutno. Wiem, że nie ma do nich AB, ale może po premierze GW wpuści ich do figurek
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

Strona 68 z 267 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078118168 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •