Strona 18 z 267 PierwszyPierwszy ... 816171819202868118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 2664

Wątek: Dyskusja ogólna o Total War: Warhammer

  1. #171
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Dlc na pewno będą ca sega o to zadbaj ale jak gra będzie wykonana starannie i to nie będzie budżetowy mod to kupie i dlc również,to attili kupiłem dlc oprócz krwi i jestem zadowolony.Tak jak pisaliście to na pewno będzie okrojona wersja ale jak będzie dobrze zrobiona to im nawet wybaczę .Teraz ca i sega wypuszczają tez ta swoja mobe i gre na przeglądarkę.Mam nadzieje ze zaspokoją swoja żądzę pieniędzy,i w następnych odsłonach nie będą nas zasrywać dlc ale to prawie ze nie możliwe,ponieważ sega ca to taka świnia na kase mówi sie "co za dużo to nawet świnia nie zeżre" ale oni mogą sie zamienić w taka świnie i zeżrą.TO JEST MOJA OPINIA NIKOGO DO NIEJ NIE PRZEKONUJE.
    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 02-05-2015 o 15:51

  2. Użytkownicy którzy uznali post AdamsTW za przydatny:


  3. #172
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 29 podziękowań w 23 postach




    Pierwszą modyfikacją, która powinna wyjść to modyfikacja przerabiająca komiksowo-heroiczny klimat waniliowej wersji na mroczny klimat pierwszego trailera Warhammera Online albo z cutscenek Dark Omena.

    Jakby co to piszę się do współpracy.

    Co sądzicie?
    "********* ***** ********** ******, *************" - Zbigniew Stonoga (cenzura na prośbę moderacji )

  4. #173
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Pierwszą modyfikacją, która powinna wyjść to modyfikacja przerabiająca komiksowo-heroiczny klimat waniliowej wersji na mroczny klimat
    Nie ma jeszcze pierwszych screenów z gry, a Ty już wiesz że klimat vanilli to będzie "komiksowo-heroiczny"?
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  5. #174
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    10
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Nie wiadomo jak rozwiążą problem magicznych jednostek i latających to będzie ciekawe.Mam nadzieje ze dostaniemy po prostu dobrego Totala.Tez martwię się jakością tego tytułu ponieważ CA i sega pracuje nad Arena i tym na przeglądarkę.Ale nie ma co wróżyć z fusów jak dostaniemy pierwsze ss i filmy prezentujący rozgrywkę,mam nadzieje ze moje obawy rozwieje premiera nowego TW.Na pewno tez nie kupie w przed premiera ponieważ nie ufam CA po romku II.Wiedz poznam wsze opinie i dopiera kupie.

  6. #175
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    62
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Witam po długiej przerwie. Co do TWW - taka tematyka średnio mnie interesuję. Chociaż gdyby to był np "Westeros TW" to być może bym się skusił....

  7. Użytkownicy którzy uznali post germinal za przydatny:


  8. #176
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    http://www.videogamer.com/pc/total_w..._e3_booth.html
    Pewnie pokażą i dodadzą przy okazji na YT drugi trailer gry

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #177
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  11. #178
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    W tym tekście mamy niestety potwierdzenie że Imperium będzie jako jedna frakcja :/

  12. #179
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Ogólnie zapowiedz nie powala :/ na wstępie mamy dwie frakcje - Imperium jako całość oraz orków, potem dostaniemy dwie nowe frakcje krasnoludy i wampiry :/ a za resztę bulimy pewnie kasę :/ sreeny zapowiadają ładnie zrobioną pod względem grafiki grę, ale pod względem otworzenia świata możemy się spodziewać pełnej klapy. Bo zapewne Chaos będzie jako jedna frakcja :/
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  13. Użytkownicy którzy uznali post chochlik20 za przydatny:


  14. #180
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Szkoda, myślałem że postarają się bardziej by zróżnicować frakcje w tej grze, ale nie. Polityka dlc i brak chęci robi swoje. Miałem wizje gdy z rok temu były domysły o Total War Warhammer że będzie epicko. Większość ras z kontynentu. Ok, rozumiem po co mocno rozdrabniać imperium, ale szczerze. Brak Kislevu który mocno różni się rozgrywką od imperium, brak Bretonii, Arabów w armii ludzi, szkoda. Brak Chaosu na ten moment, brak słów. Nie ma krasnoludów Chosu? Brak Lizardman, Skavenów, Tomb Kings, Elfów, Ogrów. Pokusili się o jedną rasę Imperium, o Krasnoludy, Orków i Wampiry. Spodziewałem się że stać ich na więcej. Patrząc na ogrom i oddanie jakie dali nam twórcy Call of Warhammer, Creative wypada blado przy nich i pluje na wiernych fanów. Mam ich gry od pierwszego Shoguna, ale ten news pokazuje że są mega leniwi.

Strona 18 z 267 PierwszyPierwszy ... 816171819202868118 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •