Strona 266 z 267 PierwszyPierwszy ... 166216256264265266267 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 651 do 2 660 z 2664

Wątek: Dyskusja ogólna o Total War: Warhammer

  1. #2651
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Pampy recenzja wydaje się bardziej obiektywna bo z recenzji Temer,cytując Tuffa odnośnie innej recenzji jej autorstwa - wylewa się morze lamentu i od razu widać wyraźną niechęć do serii. Czy zasłużenie to już sam ocenię w czwartek i wtedy będę mógł powiedzieć,który autor bardziej trafił w moje odczucia. Żeby nie było,że tylko krytykuję jedną stronę - recenzja Temer jest na pewno bardziej przejrzysta i przyjazna do czytania,u Pampy zabrakło mi podrozdziałów i opisania także innych frakcji,skupił się na samych Skavenach a w grze są przecież jeszcze 3 rasy o których warto by chociaż pokrótce coś napisać tak jak to zrobiła Temer.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  2. #2652
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Panowie, mam prośbę. Ktoś może wie jak dodać Norskę po zakupie pudełka drugiej części? Podobno do tygodnia po premierze miała być niby takim bonusem.

  3. #2653
    Asuryan
    Gość
    Nie dostałeś kodu steam przy zakupie?

  4. #2654
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Nie, i z tego co widzę po forum nie byłem w tym odosobniony. Podejrzewam, że pokpili sprawę i nikt przy zakupie pudełka przez stronę empiku, a potem odbioru w salonie nie otrzymał klucza. Pisałem już w innym wątku, że po rozmowie z panią z infolinii mam otrzymać kod na maila. Czasu nie jest wiele na aktywację, więc w razie problemów będę im uprzykrzać życie telefonami.

  5. #2655
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    504
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 7 postach
    Czemu nie ma połączonej mapy do zagrania? I czy można robić achievki, takie jak np wybudowanie jakiegoś budynku specjalnego w kampanii wieloosobowej?

  6. #2656
    Asuryan
    Gość
    Bo połączona mapa miała wyjść później, bodajże około miesiąca po premierze dwójki, pod warunkiem że masz i jedynkę. Na początku nie będzie w niej Norski, zostanie dodana później.

  7. Użytkownicy którzy uznali post Asuryan za przydatny:


  8. #2657
    Podczaszy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    504
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 9 podziękowań w 7 postach
    Niedługo jesienna wyprzedaż to może dadzą dlc do warhammera pierwszego chociaż na -66% lub -50% więc pytanie które DLC z tych płatnych są warte kupienia jako pierwsze, bo przy mniejszej przecenie pewnie mniej kupie, nie licząc Norski którą już mam i krwi

  9. #2658
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Jak lubisz zielonych i krasnale to najlepsze w stosunku cena/zawartość jest "king and the warlord" bo dodaje dwie nowe sub-frakcje do gry. Jak jesteś graczem multi to przydatne będzie "grim and the grave",jak nie będziesz grał na multi to nie kupuj bo do single wnosi bardzo mało. Za -50% możesz jeszcze pomyśleć nad leśnymi elfami lub zwierzakami ale ja kupiłem tych pierwszych za właśnie -50% i nie do końca było warto w mojej ocenie. No i oczywiście chaos,który po usprawnieniach jest całkiem przyjemną frakcją do gry ale tu już trzeba lubić mechanikę hordy i styl gry opierający się wyłącznie na niszczeniu wrogich prowincji(ze zwierzakami jest zresztą tak samo).
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  10. #2659
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Przecena na Warhammer'a 1 (50% ceny) i wszystkie DLC do niego oprócz Norski (33% ceny). Obniżka kończy się 30. października o 19:00 naszego czasu.

    Ostatnio edytowane przez Polemajos ; 23-10-2017 o 18:40
    ,,Vae Victis"


  11. #2660
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Bardzo słaba przecena. Tyle czasu po premierze i DLCki tylko -33%.

Strona 266 z 267 PierwszyPierwszy ... 166216256264265266267 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •