Strona 16 z 267 PierwszyPierwszy ... 614151617182666116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 2664

Wątek: Dyskusja ogólna o Total War: Warhammer

  1. #151
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Mam nadzieję że nigdy nie będzie TW o I wojnie światowej, to by była zdecydowanie najnudniejsza część ze wszystkich. Zero różnorodności oddziałów, nudna taktyka walki a właściwie jej brak, nie to nie mogłoby się udać. Te czasy zostawmy takim studiom jak Paradox czy Relic a Sega niech się nie pcha do XXw tylko niech w końcu zrobi grę w XVI/XVII.

  2. Następujących 4 użytkowników podziękowało Il Duce za ten post:


  3. #152
    Holy Father Awatar Volomir
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    3 433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    173
    Otrzymał 265 podziękowań w 166 postach
    Dla wszystkich narzekających na Warhammer total war mam jedno zdanie-przecież nie ma przymusu kupowania wszystkiego co wypuszcza CA, czyż nie ? Ja na ten przykład nie kupowałem Napoleona czy Empire Total War, bo grywalnie ten okres mnie w ogóle nie kręci, co nie zmienia faktu, że szanuję zdanie tych, co uwielbiają ten styl rozgrywki. Poza tym uważam, że można dla odmiany pograć w coś co pozwala nieco popuścić wodze fantazji, a nie wypluwane już w formie taśmy kolejne odcinki serii. Moim zdaniem błędem było wypuszczanie Attyli, gdyż ten okres w bardzo niewielkim stopniu różni się od wcześniejszego total wara i zaczyna mnie na tyle nużyć, że wracam albo do szoguna albo do rome. A Warhammer ? Liczę na dopieszczenie gry pod względem jednostek, championów, balansu, a przede wszystkim rozgrywki pozbawionej bugów, które utopią grę.
    No ale my również mamy prawo ponarzekać na nową odsłonę serii. Ja pisałem wcześniej w innym temacie, dlaczego uważam to za poroniony pomysł. Wszystkie inne serie gier - spoko, Total War - zdecydowanie nie! Oczywiście nikt nie zmusza mnie do kupna tej gry, ale mam prawo wyrażać swoją opinię na temat. Ja również płacę za Total Wary, śledzę tą serię od pierwszego medka i mogę mieć swoją wizję w jakim kierunku powinna zmierzać ta gra, prawda?
    Reasumując, tak jak komuś nie odpowiada Attila i o tym pisze, tak mi nie odpowiada osadzenie TW w świecie Warhammera i mogę to wyrazić na forum, bo przecież do tego też służy.

  4. Użytkownicy którzy uznali post Volomir za przydatny:


  5. #153
    Asuryan
    Gość
    Z jednej strony ciekawi mnie wpis o jednoczeniu Imperium. Wskazywało by to na zaczynanie z Reiklandem i Altdorfem w sojuszu z innymi hrabstwami. W takim przypadku krasnoludy tez raczej powinny startować z jedną twierdzą - Karaz-a-karak. Reszta twierdz ma swoich królów, którzy powinni, ale wcale nie muszą, posłuchać wezwania najwyższego króla.

  6. Użytkownicy którzy uznali post Asuryan za przydatny:


  7. #154
    Łowczy
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    132
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    nie rozumiem czemu chcecie rozdzielac imprerium. rozumiem ze moze chodzi o mod warhammera ale przeciez w wfb imprerium tak samo jak krasnoludy sa polaczone. i dlatego beda polaczone. i nie widze w tym nic dziwnego. to jak wojska koronne polskie ktore skladaly sie przeciez choragwii roznych wojewodzctw. malo tego mysle ze taki kislev albo tilea to beda najemnicy do rekrutacji i to tez jest sensowne. a krasnoludy krolow maja roznych ale zawsze na czas wojny sa pod 1 flaga.
    jezeli ktos jeszcze nie wie jak to bedzie wygladalo niech poczyta troche o czasie archaona i bedzie wiadomo. ja mysle ze bedzie wojna dobro zlo i dlc nadejscie archaona i wowczas caly chaos. i ogolnie super

  8. #155
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Nie kolego. Imperium to frakcja a hrabstwa to jej prowincje. Chorągwie nie mają nic wspólnego z regimentami wysyłanymi przez Elektorów. Poza tym unikaj błędów orograficznych
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  9. #156
    Asuryan
    Gość
    Ależ ja wcale nie chcę go rozdzielać, tylko po prostu uważam iż danie 5-6 frakcji do tej gry to strasznie biednie...

  10. #157
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 29 podziękowań w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Ależ ja wcale nie chcę go rozdzielać, tylko po prostu uważam iż danie 5-6 frakcji do tej gry to strasznie biednie...
    Jeśli każda z tych frakcji będzie unikalna i będzie cechowała się diametralnie różnym rosterem, jednostkami, taktyką to takie 5-6 frakcji to więcej niż jakakolwiek ilość frakcji we Shogunie II, Zmierzchu Samurajów, obu medkach, Napoleonie i Empire.

    Po prostu w przypadku większości okresów historycznych trudno o zróżnicowanie bo wszyscy walczyli mniej więcej tak samo. Można pozmieniać wygląd jednostek, pomajstrować przy statystykach i tyle.

    W Warhammerze sposób walki takich Krasnoludów, Leśnych Elfów, Nieumarłych, Zielonych, Wojowników Chaosu i Imperium to różne światy.
    "********* ***** ********** ******, *************" - Zbigniew Stonoga (cenzura na prośbę moderacji )

  11. #158
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Racja. Zauważmy też panowie że akcja będzie się toczyć chyba tylko w starym świecie więc mniejsza ilość frakcji i przy tym duża ich różnorodność będzie jak najbardziej na tak.
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  12. #159
    Podkomorzy Awatar Wonsz
    Dołączył
    Jul 2012
    Lokalizacja
    Kattegat
    Postów
    1 718
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    237
    Otrzymał 88 podziękowań w 64 postach
    O ile je zróżnicują . Mam nadzieje, iż Imperium nie będzie posiadać 8 jednostek piechoty na krzyż, 2 konne i 3 działa, tylko pokombinują. W ramach ulepszeń pancerza wojacy powinni wyglądać "pancerniej". Ciekawi mnie jak rozwiążą pokazane w trailerze jednostki latające no i te gigantyczne jak ta Wielka Wrona czy Gryfy lub Smoki.
    "Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą
    Czarci ten pomiot z naturą nieczystą
    Życzenia Twe spełni zawsze z ochotą
    Da Ci brylanty i srebro i złoto
    Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi
    Skończą się śmiechy, serdeczność, przysługi
    W pęta Cię weźmie zabierze bogactwo
    Byś cierpiał katusze, aż gwiazdy zgasną"


  13. #160
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Andrij Marszałek Zobacz posta
    Zauważmy też panowie że akcja będzie się toczyć chyba tylko w starym świecie
    Raczej tylko na terenie Imperium i otaczających je gór + ewentualnie Złych Ziem.

Strona 16 z 267 PierwszyPierwszy ... 614151617182666116 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •