Strona 167 z 267 PierwszyPierwszy ... 67117157165166167168169177217 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 661 do 1 670 z 2664

Wątek: Dyskusja ogólna o Total War: Warhammer

  1. #1661
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Zobaczymy, na razie nie wiadomo nic o tym. U Wampirów jest to ok, ale jeśli będzie to tak samo u Ludzi/Orków/Sług Chaosu/Krasnoludów, to już wtedy wg mnie będzie to głupota. Zobaczymy.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #1662
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Kolejny film który wg mnie wychodzi na +. Fakt te drabiny z kieszeni trochę mnie zirytowały, ale z drugiej strony rozumiem dlaczego poszli w tą stronę. Sam fakt że oblegamy konkretne miejsce aż tak bardzo mi nie przeszkadza, dostaliśmy dosyć szeroką partie muru i spokojnie można podejść w kilku miejscach na raz, choć szkoda że tylko jedna brama. Chciałbym jeszcze zobaczyć jak to będzie wyglądać w jakichś mniejszych miastach.

    Jeśli chodzi o jednostki to prezentują się naprawdę świetnie, choć irytuje mnie trochę podświetlenie banera zaznaczonych jednostek, wygląda tak jakoś niedbale no i przypomina indykator ucieczki z poprzednich TW.

    Gandalf też wygląda świetnie in-game mam teraz straszny dylemat którego LL wybrać :]
    Si vis pacem, para bellum

  3. #1663
    Asuryan
    Gość
    Drabiny "z kieszeni" pełnią rolę lin z kotwicami znanych z ETW czy NTW. Trochę szkoda że każda piechota będzie je mieć na swym wyposażeniu.

    Na plus zasięg wieżyczek, już nie będzie można bezkarnie rozwalać z daleka artylerią murów.

  4. #1664
    Sara Temer
    Gość
    W przypadku trupków te drabiny mają nawet sens, rozbierają kilku swoich ziomków i składają drabinę

    Co do samego oblężenia, litościwie pomilczę...

  5. Użytkownicy którzy uznali post Sara Temer za przydatny:


  6. #1665
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Drabiny na wyposażeniu całej piechoty spowodują, że oblężenia będą bardziej dynamiczne, jak w Shogunie 2. Raczej mi to nie przeszkadza choć sam fakt tego że biorą się z powietrza jest trochę irytujący. Z drugiej strony zawsze mogą się wytłumaczyć że drabiny są magicznie budowane z kości leżących pod murami trupów :]

    Zasięg wieżyczek też mi się podoba, aczkolwiek co do rozwalania murów to wątpię byśmy mogli rozwalać coś poza bramą i wieżami :[
    Si vis pacem, para bellum

  7. #1666
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Ej Temer ale nie było tak źle
    W sumie fajnie się to przedstawiało wizualnie a i AI nie zachowywało się jakoś strasznie głupio. Było mocno OK.
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  8. Użytkownicy którzy uznali post Andrij Marszałek za przydatny:


  9. #1667
    Podczaszy Awatar Memnon[pl]
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Myślenice
    Postów
    618
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 85 podziękowań w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez Andrij Marszałek Zobacz posta
    Ej Temer ale nie było tak źle
    W sumie fajnie się to przedstawiało wizualnie a i AI nie zachowywało się jakoś strasznie głupio. Było mocno OK.
    Wybacz,ale nie zgadzam sie z Toba.Bylo co najwyzej srednio.Darren robi wszystko zeby przegrac bitwe i to widac.Trzyma oddzialy pod murami tak zeby wieze wystrzelaly mu polowe armi,jazda stoi w polu i cierpliwie czeka na kule z wiez.Atak na mury tez jest az tak rozsiany ze szkoda slow.Atakuje na raty-bez zmasowanego ataku.Nawet po zajeciu morow nie atakuje reszty walczacych oddzialow na morach tylko schodzi nimi w dol i tam sobie czeka(co ma na celu chyba przymusowe przeciagniecie czasu bitwy)Miasto-z daleka pozornie duze-jest tak naprawde bardzo male.Max dwie ulice i masz punkt kontrolny-caly tyl-ktory sie pieknie prezentuje-to tylko tlo gdzie nie mozna wejsc wojskami.Prawdziwe naprawianie po angielsku-jak cos zle dziala lub nie dziala to sie wywala.
    Bitwa trwala 15 minut-co jak na 2,5 tys po kazdej ze stron mnie nie satysfakcojune.Lepsze to niz 3 min walki 7 tys wojsk w Rome II-ale i tak czuc niedosyt.
    Co do AI- nie jest az tak debilne-stara sie utrzymac brame i broni sie jakos w miare-i to jest akurat plus.Jednak nie potrafi sie ustawic do obrony- w trakcie wchodzenia na mury wampirow oddzaily zaczynaj sie dziwnie motac i z 2 oddzialow broniacych pozycji z reguly zostaje jeden a drugi gdzies spaceruje.A dwa-dlaczego AI nie ustawi na murach jednostek strzelajacych?Same wlucznie a strzelcy pod murami ustawieni tak iz nie robia zupelnie nic az do momentu walki na murach.A i wtedy pewno wystrzelaja tyle samo wroga co i swoich.
    CA mowi iz tworzy najwieksza gre TW-ale jak narazie to poza duza roznica ras -jakos tej wielkosci nie widze...
    Ostatnio edytowane przez Memnon[pl] ; 26-03-2016 o 02:04
    Kiedy życie Cię nie pieści,podnieś głowę w górę i zaciśnij pięści

  10. #1668
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Jedyne co mi się podobało to to że wierze stracił, zaś cała reszta...

    Jak by się postarał to zaraz wpadłby wszystkim do środka, gackami zablokowałby działa i gg.
    Daje maks 8 minut i po robocie.

    Prowadzący stracił 1/5 lub 1/4 od samych wież i dział.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Dodam jeszcze że prowadzący atakuje na bardzo małym odcinku i nawet nie spróbował przejąć drugiej bramy (nie bronionej), czy rozciągnąć obrońców i spróbować wpuścić konie. Przez to wszyła tylko jatka. Do tego nie poganiał strzelców w środku.

    Strzelcy kompa stali w złym miejscu (trzymali odległość jakby byli w zwykłej bitwie) pod murami, zamiast na nich. SI spóźniło ich cofnięcie i za późno podesłało dodatkowe oddziały do pomocy.

    Kto trzyma pół armii jako rezerwa? Tyle mieczy stało bezczynnie. 2-3 jednostki do ochrony dział a reszta powinna bronic murów. Jazda stojąca tylko placu... SI nie spróbowało wyjść nia za mury by spowolnić wroga (nie mówię o głupim jej straceniu), każda sekunda walki pod ostrzałem wież to mniej wroga na murach. Brak obrony uliczek.

    Sam nie wiem kto pokazał się z gorszej strony SI czy prowadzący.
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 26-03-2016 o 08:24

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  11. Użytkownicy którzy uznali post Ituriel32 za przydatny:


  12. #1669
    Asuryan
    Gość
    Zawiódł mnie wygląd Altdorfu - przecież to stolica Imperium. Liczyłem na odzwierciedlenie głównych miast Starego Świata przynajmniej na zasadzie odzwierciedlenia Kartaginy w Rome 2...

  13. Użytkownicy którzy uznali post Asuryan za przydatny:


  14. #1670
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    No ale powinniście wiedzieć że prowadzący nie pokazuje jak szybko wygrać bitwę czy coś. Pamiętam jak r2 wychodził i też była ,,bitwa''W tym wypadku chcieli najwidoczniej pokazać że AI coś tam potrafi w obronie plus parę nowinek jak te wieże. Połowicznie się udało.
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  15. Użytkownicy którzy uznali post Andrij Marszałek za przydatny:


Strona 167 z 267 PierwszyPierwszy ... 67117157165166167168169177217 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •