Strona 2 z 267 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 2664

Wątek: Dyskusja ogólna o Total War: Warhammer

  1. #11
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2014
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 15 podziękowań w 8 postach
    Eh... Nie przepadam, więc pewnie ominę łukiem tę część (o ile się to potwierdzi). Pieniążki na grę i DLC do niego (a pewnie będzie ich sporo) przeznaczę na uzupełnienie braków w S2, R2 czy Attyli tudzież kupię dobrą książkę.

  2. #12
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Pożyjemy zobaczymy. Ja tam chciałem zobaczyć młota w konwencji TW, choć ja akurat wolę 40000. Jest to ruch by znaleźć nowych fanów i przyciągnąć ich do serii. Miłośnicy historii już są.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  3. #13
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dymitrze, ale galaktyczne boje to inne uniwersum Warhammera jest

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #14
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Warhammer dzieli się na chyba dwa główne odnogi: fantasy (tu mamy podział wewnętrzny ze względu na inwazje sił chaosu co kilka stuleci) i 40000 czyli orki na rakietach.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. #15
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Dymitrze, ale galaktyczne boje to inne uniwersum Warhammera jest
    Jakby nie patrzeć są analogię pomiędzy frakcjami występującymi w obu tych światach.
    Ja jestem ciekaw, co też zaprezentuje Sega, czy stworzona przez nich gra dorówna modowi, czy też polegnie. Na pewno nie będą się bawić od razu w cały świat i skupią się na jego wycinku jak w modzie, dodadzą pewnie tylko 14 księstw Bretonni, Królów Grobowców, Arabię, ewentualnie też ogrze królestwa. Mogli by też podzielić frakcję krasnoludów na tych mieszkających w Norsce i tych podległych Karaz - a Kar oraz podzielić księstwa Graniczne na poszczególne, a nie jak mamy modzie jako jedną frakcję, A później jeżeli gra osiągnie określone wyniki sprzedaży pokuszą się dodać nowe tereny i frakcje. Ja liczę jednak na lepsze odwzorowanie poszczególnych miast i twierdz, a nie tylko przemalowanie istniejących modeli.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  6. #16
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja liczę jednak na lepsze odwzorowanie poszczególnych miast i twierdz, a nie tylko przemalowanie istniejących modeli.
    Wątpię by im się chciało, ale licencja może ich przymusić. Z tymi miastami może być śmiesznie, modele ze względu na rasy (których jest dużo) + co słynniejsze twierdze o unikalnym położeniu i wyglądzie.
    Mnie ciekawi jeszcze jak rozwiążą kwestie spaczenia, szczurków i zwierzoludzi którzy byliby taką inną opcją buntowników.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. #17
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jak dla mnie to Skaveni i Zwierzoludzie to powinny być normalne rasy, a nie buntownicy. Choćby z powodu tego, że mają swoje dość sporej jakości army booki.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #18
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Tak i nie. Osobne rasy jak najbardziej, ale mi bardziej chodzi o ich powiązanie z spaczenie/wypaczeniem i pojawianie się w całym Imperium. Taka unikalna mechanika. Dodatkowy wskaźnik jak ład/kultura. Im wyższy na twoich ziemiach tym większa szansa na pojawienie się ich.

    Jak się tak zastanowić to choroby z Attyli to taki test plag.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. #19
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez ituriel32 Zobacz posta
    Wątpię by im się chciało, ale licencja może ich przymusić. Z tymi miastami może być śmiesznie, modele ze względu na rasy (których jest dużo) + co słynniejsze twierdze o unikalnym położeniu i wyglądzie.
    Mnie ciekawi jeszcze jak rozwiążą kwestie spaczenia, szczurków i zwierzoludzi którzy byliby taką inną opcją buntowników.
    Odwzorowanie choćby Middenhein, które jest położone na górze i prowadzi do niego tylko jedna droga, ruiny zniszczonego przez spaczeniowy meteoryt miasta Mordheim, Zniszczona Twierdza, którą zajęły Nocne Gobliny, bardziej klimatyczne odwzorowanie krasnoludzkich zamków, nie mówię już o osadach orków. W submodzie do Third Age Divide an Conquer jakoś twórcy dali radę stworzyć bardzo ładne lokacje na mapie bitewnej. I to na silniku Medka 2. Więc na jeszcze lepszym powinni spokojnie dać radę, o ile będzie im się chciało to zrobić.

    Skaveni powinni być normalną rasę, bo mają swoje leża i miasta. Zwierzoludzie takowych nie mają. Chociaż czytałem, że gdzieś w Bretonni w jakimś lesie ma się znajdować miasto zwierzoludzi. Więc zwierzoludzie powinni być buntownikami a nie pełnoprawną frakcją. Co najwyżej można by ich dodać w możliwości wybory frakcji w opcji - bitwa gracz i tyle.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  10. #20
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    Skaveni powinni być normalną rasę, bo mają swoje leża i miasta. Zwierzoludzie takowych nie mają. Chociaż czytałem, że gdzieś w Bretonni w jakimś lesie ma się znajdować miasto zwierzoludzi. Więc zwierzoludzie powinni być buntownikami a nie pełnoprawną frakcją. Co najwyżej można by ich dodać w możliwości wybory frakcji w opcji - bitwa gracz i tyle.
    Szczurki mi pasują, lubię tą nacje. Szkoda że od razu tego nie odgraniczyłem jednych od drugich. Natomiast zwierzoludzie jako buntownicy to trochę marnotrawstwo, raz że mają duzo unikalnych jednostek, a dwa można by wprowadzić kilka fajnych mechanik z nimi związanych.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Strona 2 z 267 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •