Strona 217 z 267 PierwszyPierwszy ... 117167207215216217218219227 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 161 do 2 170 z 2664

Wątek: Dyskusja ogólna o Total War: Warhammer

  1. #2161
    Chłop Awatar Miszak
    Dołączył
    Jan 2016
    Lokalizacja
    Wwa
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Po zagraniu parunastu bitew na multi, takie moje przemyślenia:
    - Imperium miażdży wszystko za pomocą Demigryfów i artylerii. Co fajne- taktyka mass steamtanks nie działa
    - Krasnoludy i Wampiry dzierżą drugie miejsce na podium, jedyne frakcje, które (przy podobnym "skillu" graczy) mogą zniszczyć imperium
    - Chaos jest mocno nijaki. Dotąd nie sprawił mi nikt żadnych problemów. Wybrańcy padają od gwardii elektorskiej czy długobrodych, a potwory od demigryfów/masy kuszników krasnoludzkich
    - Orkowie mają tak niską dyscyplinę, że póki co w większości nie są w stanie dobiec do przeciwnika

    I pytanie: Czy w lore Bretonia też ma tak ubogi roster ?

  2. #2162
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Bretonnia ma póki co ubogi roster, niedługo dojdzie kilka jednostek + możliwość gry na single'u. Ogółem roster Bretki dość mały jest.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #2163
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Bretonnia ma póki co ubogi roster, niedługo dojdzie kilka jednostek + możliwość gry na single'u. Ogółem roster Bretki dość mały jest.
    No to niedługo to takie trochę względne, bo z tego co pamięta to mowa była o końcówce roku :]
    Si vis pacem, para bellum

  4. #2164
    Cześnik Awatar Defungor
    Dołączył
    Oct 2012
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    229
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    48
    Otrzymał 33 podziękowań w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Miszak Zobacz posta
    Po zagraniu parunastu bitew na multi, takie moje przemyślenia:
    - Imperium miażdży wszystko za pomocą Demigryfów i artylerii. Co fajne- taktyka mass steamtanks nie działa
    Demigryfy to najłatwiejsza rzecz do skontrowania dla wampirów, wystarczy wysłać oddział Zjaw na koniach i po demigryfach, a jak się nie ma zjaw to szkielety + maszkaron powinny wystarczyć. Artyleria vs wampiry chyba nie muszę mówić jak szybko jest stracona.

    Orki i Chaos jak na razie niegrywalne na mutli bo od każdego dostają po dupie, a krasnale są niszczone przez brak kawalerii i 0 powietrznych jednostek zdolnych odeprzeć Gryfy, Vargheisty itp.
    Jam jest Defungor, Pierwszy co Żubra wypił, Władca Pastwisk i Żubrów Wszystkich, Zrodzony z Puszki Wielkiej, Przyjaciel Wszystkich Prażubrów, Jedyny Gazowany i Niepasteryzowany, Obrońca Pijanych, Pogromca Trzeźwych.....

  5. #2165
    Chłop
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Po pierwsze witam wszystkich jako nowy na forum Długo zastanawiałem się czy brać Warhammera czy nie, ale Wasze recenzje mnie zachęciły. Zastanawiam się tylko czy mój Lenovo y580 pociągnie grę - Intel Core i5-3230M, GeForce 660mx, 8gb rano, dość wolny HDD. Jak sądzicie?

  6. #2166
    Cześnik Awatar Bartolomeo
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    300
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    62
    Otrzymał 58 podziękowań w 39 postach
    Na średnio-niskich może pograsz, dalem wyzej link do portalu Purepc tam sa testy wydajności.

  7. #2167
    Podkomorzy Awatar Ostrzwtlumie
    Dołączył
    Mar 2012
    Postów
    1 999
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Mam jedno pytanie czy ten TW wspiera SLI, a jeśli nie to coś wiadomo czy zamierzają to wprowadzić?
    Wygrane KO: Ameryka 2, Krzyżacy 45 i 43, Krucjata 8, Brytania 38 i 41.

  8. #2168
    Cześnik Awatar Bartolomeo
    Dołączył
    Dec 2015
    Postów
    300
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    62
    Otrzymał 58 podziękowań w 39 postach
    Dzisiaj rano nie było jeszcze profili sli w sterowanikach nVidia, ponadto na niektórych kartach z tej stajni paru osobą w ogóle gra nie wlaczyla się (gtx 770).Podobno pracują już nad hotfixem ale czy dodadzą obsługę SLI nie wiadomo.

  9. #2169
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2014
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam, mam pewien problem z encyklopedia. Nie wazne jaka jednostke chcialbym przejrzec zawsze odpala mi sie strona glowna tej encyklopedii i dopiero wtedy musze szukac manualnie jednostki. Mial ktos z was taki problem?

  10. #2170
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 13 podziękowań w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez grimex Zobacz posta
    Witam, mam pewien problem z encyklopedia. Nie wazne jaka jednostke chcialbym przejrzec zawsze odpala mi sie strona glowna tej encyklopedii i dopiero wtedy musze szukac manualnie jednostki. Mial ktos z was taki problem?
    U mnie działa dokładnie tak samo. Wydaje mi się, że tak po prostu jest. Może kiedyś poprawią.

Strona 217 z 267 PierwszyPierwszy ... 117167207215216217218219227 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •