Strona 250 z 267 PierwszyPierwszy ... 150200240248249250251252260 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 491 do 2 500 z 2664

Wątek: Dyskusja ogólna o Total War: Warhammer

  1. #2491
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Koszalin
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Chyba raczej nici z Green Knight'a - głównie ze względu na to, że zapowiedzieli już LL'ów (Louen, Morgiana i diuk Bordeleaux). Chyba, że CA zmieni zdanie pod koniec i doda jeszcze tego LL'a
    Mówię o tym gościu po lewej:



    No i czy musi to być LL?

  2. #2492
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arnold Zobacz posta
    Mówię o tym gościu po lewej:



    No i czy musi to być LL?
    Ja wiem, o kogo chodzi, tylko że ja go nie widzę w tej grze jako LL'a - chyba, że CA go rzuci do gry jako LL'a z questami, bo tego mi brakuje.
    I pytanie - wie ktoś, jakie przedmioty w ekwipunku ma w bitewniaku Alberyk (Alberic)?

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #2493
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Tak gram 2 kampanie nie elfami i jestem bardzo z nich zadowolony.

    Leśne elfy spisały się dużo lepiej niż zwierzaki w tym by stopować nadmierny rozrost Estalii. Z jednej strony cieszę się bardzo bo elfy są wymagającym przeciwnikiem, przy okazji bardzo aktywnym. Ładnie za elfiają stracone regiony czy też zdobywają nowe. Natomiast to że przy okazji niszczą polowe mapy to już tak niezbyt mi pasuje. To że nie atakują pierw zwierzaków czy chaosu, to też trochę słabo. Walki z armią złożoną z 15+ jednostek łuczników też jakoś ciekawe nie są.

    Niestety nic się nie zmieniło z północnymi ziemiami które po 120 turze są zaorane całkowicie. A jak grałem zielonymi to w zasadzie całe imperium i pół Bretonii skończyło jako pustkowia.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #2494
    Xeir
    Gość
    https://www.twitch.tv/totalwarofficial

    Tune into our livestream tomorrow to find out about a brand new feature we’re giving you for free alongside Bretonnia, to celebrate the release of the Old World Edition

    We’ll be streaming tomorrow (1 February) at 3PM GMT – right her
    Nadchodzi wielkimi krokami edytor map. Obecnie na zywo pokaz

  5. #2495
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    W istocie,mamy edytor map ale...tylko bitewnych. Oczywiście jest to fajny dodatek i lepszy taki edytor niż żaden ale szczerze mówiąc przez moment liczyłem na edytor mapy kampanii,niestety CA zbyt obawia się skutków takiej decyzji i przyjdzie na to poczekać zapewne do następnego silnika.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  6. #2496
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Z edytora się ciesze. Z każdych narzędzi się cieszę, choć ja raczej nie będę z nich korzystał. Natomiast całą transmisją jestem zawiedziony, bo tak napaliłem się na informacje o Bretoni lub ogólnie wersji starego świata, a tu nima.
    To trochę tak jakby iść na grilla, a na miejscu zastać tort.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. #2497
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Z edytora się ciesze. Z każdych narzędzi się cieszę, choć ja raczej nie będę z nich korzystał. Natomiast całą transmisją jestem zawiedziony, bo tak napaliłem się na informacje o Bretoni lub ogólnie wersji starego świata, a tu nima.
    To trochę tak jakby iść na grilla, a na miejscu zastać tort.
    Jeśli zaproszono cię na tort, a ty oczekiwałeś grilla, to za rozczarowanie możesz winić tylko siebie :]

  8. #2498
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 421
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach
    Widzę, że już wydają Total War: Warhammer - Assembly Kit (Beta) jednak co z AK do R2 i Attyli? Nadal są tam w formie beta. Wydają za każdym razem betę i olewają. Miała być możliwość animowania jednostek w TWeak i do dziś tego nie ma. Mam nadzieję, że beta do Warhammera będzie lepsza i da się tam modować R2 i Attylę. W Attyli da się modować jednostki z R2 i to jest lepsze.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  9. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  10. #2499
    Xeir
    Gość

  11. #2500
    Stolnik Awatar Aztec
    Dołączył
    Jan 2013
    Lokalizacja
    Góry Świętokrzyskie
    Postów
    1 148
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 44 podziękowań w 37 postach
    Czy ja dobrze rozumiem, Total War Warhammer Old World Edition, to edycja gry zawierająca jedynie samą grę i darmowe DLC w postaci Bretoni, którą i tak posiadacze gry dostaną za darmo? Nie zawiera żadnych innych DLC?
    Śmiech na sali... Oczywiście jest ta książka, ale to wcale nie zachęca do zakupu, raczej czekałem, aż ukarzę się edycja zawierająca dotychczasowe DLC, ale widzę, że to niemożliwe :O
    Popraw podpis

Strona 250 z 267 PierwszyPierwszy ... 150200240248249250251252260 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •