Strona 53 z 267 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 2664

Wątek: Dyskusja ogólna o Total War: Warhammer

  1. #521
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Jak dodanie nowych AB frakcji, które oficjalnie istnieją wywróci Universum? bo nie rozumiem? Frakcje, które istnieją, nagle przestały? To nie rysunek, którego część można zetrzeć i narysować od nowa.
    Oficjalni twórcy są .... (tu padają obraźliwe epitety określające ich inteligencję), którzy duże uniwersum skurczyli do garstki nacji, bo one się sprzedawały najlepiej(?). Nie istnieje nacja, która można nazwać mało klimatyczną. Warhammer to nie książką, gdzie fabułę można zawrzeć w dwóch lub kilku krainach pomijając co jest dalej.

    Ciekaw jestem, gdy zrobiona ankietę i zapytano się ile osób kupi na 100% nowy twór CA i GW tylko bazując na samych zapowiedzieć jak ukształtowałby się wyniki.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  2. #522
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Chodzi o to, że robienie jej od nowa i to o wiele lepiej, niż fanowski twórca Mathias Eliasson byłoby ciężkie, biorąc pod uwagę to, że twory fanowskie aż roją się od błędów, które psują to, co już jest w oryginalnej serii.

    Ja jestem skory do wybaczenia CA tego skurczenia, jeśli będą te nacje dobrze odwzorowane i przede wszystkim grywalne.
    Co do jednak argumentu z marketingiem - zgadzam się, że zabranie tych nacji z późniejszych edycji było żałosnym posunięciem, co całkowicie dziurska robi później w uniwersum, a figurki stają się od tych nacji bezużyteczne. Podobnie było z figurkami Nipponu i Sartosy z 3 edycji.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #523
    Podczaszy
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    507
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    62
    Otrzymał 35 podziękowań w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    No niestety co do Imperium to odpada Wspomniano już wielokrotnie, że Imperium będzie jako jedno państwo - mam nadzieję jednak na zrobienie unikatowych jednostek w każdej ze stolic księstw. Oby krasnoludy były jednak na te klany podzielone. Orkowie odpadają jako pojedyncze plemiona. Głównie ze względu na to, że Grimgor złączył ich w jedną wielką hordę. Chaos raczej też - Archaon dalej żyje i knuje przeciw Imperium, co innego, gdyby zginął, to byłby podział Chaosu na 4 kulty.
    Zawsze mogą zrobić coś w stylu Rome II gdzie się miało do wyboru różne frakcje, które żadnych wielkich zmian nie dają, ale tutaj mogliby dać specjalne jednostki.
    Z Chaosem bardziej myślałem o północne plemiona i demoniczne legiony i ewentualnie jakieś inne frakcje, które nie słuchają Everchosen

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    Jak dodanie nowych AB frakcji, które oficjalnie istnieją wywróci Universum? bo nie rozumiem? Frakcje, które istnieją, nagle przestały? To nie rysunek, którego część można zetrzeć i narysować od nowa.
    Oficjalni twórcy są .... (tu padają obraźliwe epitety określające ich inteligencję), którzy duże uniwersum skurczyli do garstki nacji, bo one się sprzedawały najlepiej(?). Nie istnieje nacja, która można nazwać mało klimatyczną. Warhammer to nie książką, gdzie fabułę można zawrzeć w dwóch lub kilku krainach pomijając co jest dalej.
    Zrobienie ich nie było by trudne gdyby mieli dużo czasu, a tutaj mają na głowie dwa gigantyczne projekty i to, że gra weszła w taką fazę produkcji gdzie dodanie nowych rzeczy mocno by sprawy skomplikowało. Bardziej się spodziewać, że jak gra będzie sukcesem to zrobią/zaktualizują AB i dodadzą frakcje w kolejnych DLC

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
    Stary nick: Drakensang

  4. Użytkownicy którzy uznali post Draken za przydatny:


  5. #524
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Chodzi o to, że robienie jej od nowa i to o wiele lepiej, niż fanowski twórca Mathias Eliasson byłoby ciężkie, biorąc pod uwagę to, że twory fanowskie aż roją się od błędów, które psują to, co już jest w oryginalnej serii.

    Ja jestem skory do wybaczenia CA tego skurczenia, jeśli będą te nacje dobrze odwzorowane i przede wszystkim grywalne.
    Wystarczyłaby się chęć współpracy z fanami, którzy podjęli się na własną rękę zrobienia AB, a nie polityka wykluczenia. Nie wierzę, że fani nie poszliby na współpracę z GW. Po drugie - jak widać oryginalna wersja nie przypadła jednak do gustu fanom, którzy pragnęli zmian i oddechu świeżości, a nie kosmetyki zakrywającej smrodek starości.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  6. Użytkownicy którzy uznali post chochlik20 za przydatny:


  7. #525
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Z tym jestem skory się zgodzić - połączenie pracy fanów i poprawki wniesione przez GW, by wszystko było zgodne z oficjalnym lore serii byłoby na rękę. Ale GW jak i fani sami sobie robią problemy tym, że nie widać chęci współpracy z obu stron. Niemniej oficjalne to oficjalne, skoro CA trzyma się tego, to dajmy im wolną rękę i denerwujmy się tym, że coś u nich źle zrobią, zamiast wymyślać teorie nowe

    Tym samym odsyłam wszystkich do przygotowywanego przeze mnie i przy wsparciu innych fanów Warhammera tematu http://forum.totalwar.org.pl/showthr...-filmiki/page5
    Dodam, że niedługo będę również w temacie poruszał różnice między oficjalnym lore Warhammera, a fanowskimi tworami

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #526
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    To jest gra człowieku, na licencji. Ona ma się sprzedać, a nie być 100% zgoda z lore, i 8 th edycją. To co robi teraz GW to chwyt marketingowy, umierającej gry. Roznoszą większość ras by od nowa zrobić świat, bla bla bla. Tylko coś takiego dla tej gry jest zabójcze(komputerowej). Dla mnie 4 rasy to nic.
    Skoro jesteś tak mocno oczytany, masz kontakt z devsami to wytłumacz mi, czy Ci napisali mail że robią grę opartą tylko na licencji, czy twardo się trzymają End of Times. Bo im mniej będzie ras w tej grze, tym szybciej się znudzi.

    I nie, polityka DLC nie ma prawa mnie zmuszać do rezygnacji z gry. Aż mam ochotę ci coś napisać, bo nie kumam jak trzeba być (...) by nie rozumieć że to ma od nas wyciągać kasę i wycinanie z gry zawartości to zwykłe ************. Pytam po raz kolejny, gra bazuje na licencji świata Warhammer Fantasy, czy jest stricte ograniczona do 8 edycji i w sumie poza Imperium mapa nie wykroczy.

  9. #527
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Gdyby trzymali się EoT, to Jaszczurów nie byłoby w dodatku, to raz.
    Dwa, trochę kultury.
    Trzy, nie mam kontaktu z developerami, po prostu łatwo się domyślić, którą edycję robią.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #528
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Proszę o trzymanie emocji na wodzy, bo widzę że napięcie rośnie.

    Niech żyje Gwardia!

  11. #529
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Więc dlaczego tak bardzo Ci przeszkadza różnorodność. Nic złego było by w tym gdyby to globalnej kampanii dodali rasy z innych edycji. Zakładając że mają w swojej wizji jakąś tam kampanie i fabułę, niech prowadzą ją jak im się podoba. Ale zwykłe sandboxowe granie, powinno podlegać innym zasadom. Siłą serii total war zawsze było oddanie community oraz fakt że byli tacy do dawali radę ten silnik modować. Skoro nie chcą dodawać nie kanonicznych ras, to mogą oddać moderom możliwości ich zaimplementowania w grze. Dla mnie zawsze wizja Warhammera od czasów nikłych przecieków, była taka że dodadzą wszystkie rasy, nawet te które GW unieważnił, uśmiercił etc. Zawsze chciałem zagrać Bretonią, ale widzę że się mocno przeliczyłem w tej kwestii.

  12. #530
    Podczaszy
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    507
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    62
    Otrzymał 35 podziękowań w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez ares354 Zobacz posta
    Więc dlaczego tak bardzo Ci przeszkadza różnorodność. Nic złego było by w tym gdyby to globalnej kampanii dodali rasy z innych edycji. Zakładając że mają w swojej wizji jakąś tam kampanie i fabułę, niech prowadzą ją jak im się podoba. Ale zwykłe sandboxowe granie, powinno podlegać innym zasadom. Siłą serii total war zawsze było oddanie community oraz fakt że byli tacy do dawali radę ten silnik modować. Skoro nie chcą dodawać nie kanonicznych ras, to mogą oddać moderom możliwości ich zaimplementowania w grze. Dla mnie zawsze wizja Warhammera od czasów nikłych przecieków, była taka że dodadzą wszystkie rasy, nawet te które GW unieważnił, uśmiercił etc. Zawsze chciałem zagrać Bretonią, ale widzę że się mocno przeliczyłem w tej kwestii.
    Chcesz wszystkie rasy, ale zrobione tak jak w M2TW czy mniejszą ilość a bardziej dopracowaną?

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
    Stary nick: Drakensang

Strona 53 z 267 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •