Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Submod dodający zasięg głosu generała

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Question Submod dodający zasięg głosu generała

    Mam pytanie czy istnieje do 3 ery submod dodający zasieg głosu generała tak jak jest to w rome 2 rozumiem ze generał wydaje polecenia swojej armi przed rozpoczęciem walki jak maja stanąc.. ale w trakcie moze sobie gadac i gadac ale jak nie podjedzie i nie wrzaśnie do swoich to wykonanie rozkazu jest raczej mało morzliwe bo w tym hałasie go nie słyszą...

    Po za tym wiem ze to ze generał sasiaduje z naszymi wojskami dodaje im morale.. pytanie? czy jest okreslony tego zasięg... ale to dodatek do sprawdzenia w innym temacie..

    Czy ktoś widział submoda spełniającego takie opcje...( mozna to porównac do działania generałów w romie2 ale dokładnie nie pamietam czy dodaje tez to mod czy jest tak w org) Bardzo przydało by sie taki mod do 3 ery... Choć myslami to jestem juz w third age bazującej na total rome 2 choć wiele jeszcze liści spadnie z drzew w Rivendel zanim powstanie ten mod.. Narazie powstały juz prace na ten temat...( do znalezienia na yt..wstawił bym ale nie wiem czy moge jak sprawdze regulamin dorzucę filmiki


    Ale jesli ktoś by wiedział coś o takim Modzie bede wdzięczny za info bądz linki do ściagnięcia... Pozdrawiam wszystkich fanatyków Śródziemia i Total War-ów
    czekam na re

  2. #2
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Nic mi o tym nie wiadomo, obie gry mają odmienne silniki. Polecam MOS 1.6.2 i inne submody do TATW 3.2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •