Strona 2 z 66 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 658

Wątek: PBF WYPRAWA na POŁUDNIE (Realia Wiedźmina)

  1. #11
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Techniczny
    Zbroje i pierścienie i Obrony narracyjne zaktualizowane, Veronika coś kupuje? czy mozemy wypływać na szerokie wody Południa, by badać tajemnicze lądy?

  2. #12
    Stolnik Awatar Frøya
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    894
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 16 podziękowań w 14 postach
    Kupuje, ale dopiero wieczorem kiedy wróci do domu. Poczekajcie jeszcze z akcją.
    Fear not, my kin, of the Ragnarók,
    For Fimbultýr truly has won;
    He saw his own death at the end of time
    And whispered this to his son.

  3. #13
    sadam86
    Gość
    Techniczny
    MG będziesz łaskaw dopisać Kielonowi do ekwipunku noże zakupione po I cz Nowigradu i pytanko na zakończenie Drogi z której... nabyłem konia pod wierzch za 800, dało by się go ewentualnie sprzedać?

    MG
    Noże dopisałem, konia sprzedasz za cenę zakupu.

    Info dla MG
    To sprzedaję chabetę i 800 na konto, czyli 3300 w banku.
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 30-01-2015 o 18:00

  4. #14
    Szambelan Awatar adriankowaty
    Dołączył
    Jan 2012
    Lokalizacja
    Siemianowice Śląskie (k. Katowic)
    Postów
    2 909
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    375
    Otrzymał 39 podziękowań w 32 postach
    Techniczny
    Zanim jeszcze zaczniemy, tak gwoli ścisłości: 3000 orenów w banku, 640 orenów (i talar) przy sobie.
    http://forum.totalwar.org.pl/image.php?type=sigpic&userid=5038&dateline=1420376  708
    "Wolność, Równość, Braterstwo lub Śmierć!"
    Hasło przewodnie rewolucjonistów z 1789.

  5. #15
    Stolnik Awatar Frøya
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    894
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 16 podziękowań w 14 postach
    Ja zaszaleję i zakupię napierśnik płytowy (lub cokolwiek innego co podniesie trochę staty na obronę).
    Fear not, my kin, of the Ragnarók,
    For Fimbultýr truly has won;
    He saw his own death at the end of time
    And whispered this to his son.

  6. #16
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Techniczny
    Cena jak u krasnoluda, obecna zbroja + 2000 orenów w gotówce i dostaniesz super płytówkę gnomią dzieło mistrzów. Kupujesz? to zaktulizuj finanse.

  7. #17
    Asuryan
    Gość
    Techniczny:

    A co tam, jak szaleć, to na całego Kupię sobie jakiś amulet za 200 koron, tylko jeszcze muszę się poważnie zastanowić jaki (czy z PM, czy z jakimś czarem). Szczegóły jak zwykle dogadamy poprzez PW.
    Zostanie mi więc 330 orenów gotówką w sakiewce. Ewentualnie minus koszt wyżywienia przez te 4 dni w mieście, ale to już podaj wszystkim jaki. Wikt na okręcie mamy opłacony przez Dudu?

  8. #18
    Stolnik Awatar Frøya
    Dołączył
    Jan 2014
    Postów
    894
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 16 podziękowań w 14 postach
    Techniczny
    3000 orenów w banku i 1480 orenów w sakiewce. Po przeniesieniu 1 tysiąca do banku i zakupie gnomiej płytówki, na koncie pozostanie 2000 orenów, zaś w kieszeni 480.
    Wcześniej kupowałam też hełm z nosalem, czy on coś podniósł?

    MG
    Nie bawimy się w lokacje trafienia, hełm jest elementem zbroi i ma takie cechy jak zbroja, sam z siebie nic nie daje w formie bonusu. Bonus jest za wyparowania jakie ma zbroja.
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 31-01-2015 o 16:08
    Fear not, my kin, of the Ragnarók,
    For Fimbultýr truly has won;
    He saw his own death at the end of time
    And whispered this to his son.

  9. #19
    sadam86
    Gość
    Techniczny
    Rozwiałeś MG moje wątpliwości co do zbroi bo miałem dopytywać ile wojaka osłania bo to wiedza przydatna przy opisach. Jeszcze takie pytanko czy dało by zbroję zakląć jakimś czarem z bonusem do obrony i czy jest coś ponad gnomią mistrzowską płytówkę?

    MG
    Ponad gnomią płytówkę to raczej nie ma bo ta zbroja ma lepsze parametry niż płytówka i ludzi i niewielkie ograniczenia do biegania w porównaniu z ludzkimi płytówkami. Jakiś run ochrony ew. ale to drogie będzie i run lekkości by nie ograniczała biegania, coś się wymyśli, ale staram się nie przeginać, a 5 z samego pancerza to potęga, normalnie płytowa ma 3.

    Info dla MG
    Tak tylko pytałem i tak mnie pewnie nie stać na run, gnomia w zestawie to ochrona i korpusu i kończyn i głowy? Takie pytanko do opisów

  10. #20
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    PROLOG


    Duma Novigradu
    to niewielki, aczkolwiek nowoczesny trzymasztowy galeon kovirskiej konstrukcji. Długi na 30 metrów, szeroki na siedem i wypierający zaledwie 400 ton jest w stanie zabrać na swój pokład 90 ludzi. Jak na stosunkowo nieduży okręt dysponuje solidną artylerią, na którą składają się 4 balisty i 1 niewielka katapulta.
    Okręt ze względu na swoją konstrukcję oraz mocne maszty, na których można rozwinąć duże ożaglowanie jest jednostką szybką, a przy tym zwrotną. Dodatkowym atutem galeonu jest załoga. U grafa von Spee służą tylko najlepsi. Choć są przy tym bandą awanturników, szaleńców i łotrów bez czci i wiary to na żeglowaniu, walce i plądrowaniu znają się jak nikt inny. Załoga „Dumy Novigradu” ma za sobą dziesiątki bitew i walk, toteż niewiele jest rzeczy, które mogą przestraszyć tę zbieraninę wilków morskich.

    Techniczny
    Wypłyniecie na Dumie Novigradu kovirskim galeonie kapitan graf von Spee dowodzi, to obecnie korsarz czyli taki "legalny pirat". Zaliczka starczyła Wam na koszty dotychczasowe co do jedzenia i picia. Macie ostatni dzień na lądzie, następnego dnia wypływacie rano. Statek uzupełnia zapasy.

    Wypływamy ?
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 01-02-2015 o 10:18

Strona 2 z 66 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •