Strona 47 z 50 PierwszyPierwszy ... 374546474849 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 491

Wątek: Megasubmod do BC 7 dyskusja i błędy

  1. #461
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Jak jesteś najsilniejszy albo w czołówce to ai może już być pasywne. Znajdź sobie potężnego wroga to on z Tobą powalczy. Ja gram wolno sobie kampanię na Megasubmodzie na innym ai strategicznym. Ciekawie jest ostro mnie Fatymidzi i Syria atakują, gram Jerozolimą. Trochę się odkułem ale nie ma lekko. Ew. Mogę Ci podesłać to ai do wypróbiwania. Najlepiej zadział na nowej kampanii ale na obecnej też powinno, ale cudów nie mogę obiecać.

    Alternatywne ai: https://www.easypaste.org/file/2W8cM...db.rar?lang=pl
    Ai jest z submoda Buff and Shine do Broken Crescent 2.4.2

    Instalacja
    Zrobić kopię oryginału a ten plik wypakowac i wrzucić do data BC 7.0 i nadpisać. Usunąć plik map.rwm z kampanii Ufficiale. Nowa kampania zalecana i VH w kampanii.
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 25-04-2017 o 16:03

  2. #462
    Wojski
    Dołączył
    Jun 2013
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ostatnio zainstalowałem sobie BC z megasubmodem i muszę przyznać, że na końcu każdej kolejki mam crashe, a nie mam zielonego pojęcia od czego. Czasem wystarczy wczytać z 5 razy i jest ok, a czasem kombinować jakieś inne ruchy.

  3. #463
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2015
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam

    Mam problem nie mogę w żaden sposób wymieniać świty miedzy generałami i chciałbym zapytać czy robię to dobrze.
    Wchodzę w drzewko wybieram klienta któremu chcę odebrać świtę np. kapitan najemników łapię ikonkę kapitana i przeciągam ją na innego generała.(świta nigdzie nie przechodzi tylko wraca tam skąd pochodzi). Nie mogę także przenieść następcy tronu z króla na dziedzica tronu. Czy tak ma być czy coś jest nie tak?

  4. #464
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 491
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    52
    Otrzymał 184 podziękowań w 118 postach
    @łokero: log, log, log...

    @mtwtk1: po pierwsze generałowie muszą być w tej samej armii. Po drugie każdy ma max chyba 8 miejsc, więc być może już kolejny się nie mieści, a po trzecie niektórych członków świty nie można przenosić.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  5. #465
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2013
    Postów
    267
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 5 podziękowań w 3 postach
    Odpaliłem na normalu i po około 10 turach mam zdobyte 2 miasta grając francją. Sojusz z niemcami. Ale co ciekawe nikt z nikim nie walczy. Czy to się zmieni za ileś tur, czy dać sobie spokoj i odpalić na hard, a może nawet na vh?
    Dobra nie ważne, komp się rozkręca na - gram na hard bitwy normal.
    Ostatnio edytowane przez Harry-Potter-TW ; 27-11-2017 o 13:51

  6. #466
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    No w końcu mod w którym jest choć trochę pożytku z łuczników i oszczepników Brawo i jeszcze raz brawo mam jedno pytanko a chodzi mi o to czy jest jakis mod do wersji BC7 z Polskimi jednostkami poprawionymi? w SS prezentują się świetnie a tu akurat trochę kuleją

  7. #467
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 491
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    52
    Otrzymał 184 podziękowań w 118 postach
    Jest tylko do BC 6.3 i nie działa z BC 7.
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  8. #468
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Gram bitwy na ekstremalnym ale mam problem z wstrzeleniem sie w trudnosć kampanii na jakim wy ludziska gracie poziomie trudności kampanii ? zaznaczam że chce zacząć Polską

  9. #469
    Chłop Awatar Rhobar III
    Dołączył
    Nov 2017
    Lokalizacja
    Łódz
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Zacznij kampanie też na ekstremalnym ale obstawiam że w 30-32 turze odwiedza cię nie tylko nasi "przyjaciele" z zachodu ale i ze wschodu .

  10. #470
    Stolnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Podlaskie
    Postów
    1 058
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Witam, może ktoś tu czasami zagląda i mi pomoże. Otóż przejrzałem 40 storn tego tematu i nie znalazłem, mam problem z instalacją blad.jpg nie mogę wybrać folderu docelowego, nie wiem w nic kliknąć nie mogę. Gra jest przez wersję steam, wszystko do tej pory ogarnąłem i działa ok. Postępowałem zgodnie z instrukcją i plik ściągnął 3 razy dla pewności. Z góry dzięki za wszelaką pomoc.
    "Gdy z polskich stadionów zniknie wszelki blask nadejdzie czas ze docenicie nas"
    "Jestem Kibolem, nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją"

Strona 47 z 50 PierwszyPierwszy ... 374546474849 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •