Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Darthmod 8.01 na Windows 8.1 wraz Submodami - możliwe?

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Darthmod 8.01 na Windows 8.1 wraz Submodami - możliwe?

    Witam,
    niedawno postanowiłem wrócić do Empire Total War z większym impetem, toteż pobrałem sobie Darthmoda, którego kiedyś przez chwilę mogłem wypróbować.
    I nie obywa się bez problemów. Najpierw instalacja DM 8.0 później Patcha 8.01 i wszystko działa. Do czasu. Potem coś przekombinowałem w ustawieniach i się wszystko sknociło. Reinstall. To samo, ale po instalacji Patcha 8.01 wszystko wraca do normy. Postanowiłem wypróbować więcej polskich jednostek (kosynierzy!), więc daje Submoda, ściągam i ładuje potrzebne pliki do folderu z DModem. I powtórnie wszystko się knoci, jakby ten submod nie śmiał po patchu DM'a 8.01 - kwestia taka, że po kliknięciu START, launcher DM'a sam odpala Empirea i kończy się to komunikatem "Program przestał działać". To samo było przed Patchem 8.01.

    Ktoś ma jakiś złoty środek jak wszystko po kolei wszystko zainstalować bez większego ryzyka crasha? Dodam, że próbuję to wszystko ukręcić na Windows 8.1, stąd może problemy w stabilności.
    Ktoś może pomóc? Proszę o odpowiedzi. : )

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Udało się rozwiązać crash przy starcie - wyrzuciłem z folderu scripts te pliki: "user.dme_script" , "user.empire_script_user."
    Teraz jak tu doinstalować submoda z polskimi jednostkami?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •